Pokračování úspěšného thajského horroru obsahuje tentokrát pět povídek. První příběh s názvem Nováček je o mladém chlapci, kterého matka zanechala v buddhistickém klášteře, aby napravil svou duši za spáchaný zločin. Zdejší mystické bytosti z lesa mu to však neulehčí. Druhá povídka se odehrává celá na jednom nemocničním pokoji. V něm čelí nevinný pacient nepochopitelným útokům umírajícího spolubydlícího. Následující historka je o dvojici stopařů, kterým zastaví kamion s podivným řidičem a ještě podivnějším nákladem. Čtvrtý příběh se jmenuje Šrot a není pro slabé povahy. V něm bezohledná žena prodává bourané vozy jako zánovní. Jedné osudné noci na to doplatí, jelikož duchové minulosti ji dostihnou. Poslední povídka s výstižným názvem Závěr vám nečekaně polechtá bránice. Filmový štáb právě dokončuje fiktivní horror, ale klíčová herečka vážně onemocní a následně zemře. Kdo jí nahradí? (Bloody13)

foundation

Druhá Phobia nedopadla o nič horšie ako prvý diel. Hneď sa pozrieme prečo. Prvý diel z prostredia akéhosi mníšskeho rádu je vcelku úplne priemernou ducharinou ktorá sa vyšplhala na vyššiu priečku hlavne vďaka peknému záveru. 3/5 Druhý diel o starom majstrovi ktorý sa nehodlá vzdať pobytu medzi živými len tak ľahko nie je potom o nič horší a v pohode sa drží takisto na trojhviezdičkovom hodnotení. 3/5. Tretia poviedka o dvoch stopároch ktorí zastavia nesprávne auto je pre mňa najslabším článkom. Veľmi zmetený príbeh, doplnený od polovice takisto veľmi zmetenou kamerou a následným ničneriešiacim koncom si ma nezískal ani na tie dve hviezdy. 1/5. Ďalší príbeh sa sústreďuje na autobazar s ktorým nie je niečo v poriadku. Pravdupovediac koniec tu bol dobrý ale nezodpovedal nič o čo v príbehu išlo celú dobu. Aj tak ale 3/5 za dobré scény a miestami atmosféru. Phobia číslo dva si ale naštastie nechala ešte jedno eso v rukáve a tým sa stáva piata poviedka ktorú majú na svedomí tí istý týpci ktorí urobili v jednotke takisto zrejme najviac vydarenú vecičku s názvom The Middle Man. Perfektná ,,atmosféra,, super herci, komediálne vlákna prepletené pomedzi tie strašidelné. Tu u mňa nie je o čom a pálim nekompromisných a suverénnych 5/5. Druhý mix teda dopadol zruba presne tak isto ako prvý, na čom tu má zásluhu hlavne tá posledná vymazlená hračka, ktorá to ako celok potiahla o poznanie vyššie. ()

Jepator

Mírné zklamání. Začalo to dobře první epizodou, ale další epizody byly spíše průměrné a kde v prvním díle byla nejlepší poslední epizoda, tak tady byla jednoznačně nejhorší. ()

Solverino

Průměrný horor posládaný z několika nesouvisejících příběhů. Klasická asijská duchařina. Nejvíc se mi líbil ten poslední :) (mrtvola říká: já ale nejsem mrtvá! jen jsem si odskočila z nemocnice! :o) ()

in flames

NO neviem, spracovanie je vporiadku, niektoré efekty veľmi slušné, hudba podmanivá, hororovitosť na mieste, a vyhovuje mi to že film je poviedkový, ale žiadna poviedka nemá originálnu pointu a celkový výsledok je pocit zlátaniny, sktorej som si veľa neodniesol.... ()

Wiceman

Určitě méně strašidelný než první díl, ale pořád jednotlivý povídky jsou velmi originální. Hlavně teda poslední povídka. Ta je sice víc komediální, ale zase se mi vrátili čtyři táborníci z prvního dílu. Ti kluci jsou děsně fajn a sympatičtí :D U povídky s bazarem jsem si celou dobu říkal, že by něco podobnýho mělo postihnout prodejce u AAA auto za to, jak strašně lidem lžou :D Jinak celkově povídky straší, jen za mě musím říct, že už ne tolik jako u prvního dílu. Pořád však mají něco do sebe. Vítaná změna je i zlepšení (nebo menší poměr nevim) cgi momentů. Celkové jsem byl ale spokojenej :) 4 * . ()