Temné zpovědi

• Kanada Dark Confessions (více)
všechny plakáty

Bezstarostný výlet se může změnit v noční děs. To se přihodí dvěma kamarádkám, které jsou bezdůvodně zatčeny a brutálně vyslýchány. Jejich cesta na svobodu je velice obtížná. "Béčkový" thriller vznikl v produkci Čechoameričana Lloyda A. Simandla, jenž výrobu svých filmů přenesl do Čech. (oficiální text distributora)

Master19

Zarazila mě spousta vysokých hodnocení. To u Simandla není obvyklé... Po chvíli jsem pochopil proč. Nejen Eva Aichmajerová a Kateřina Kornová vytvářejí zajímavé erotické dusno, ale to pro mě neznamená, že budu hned sypat hvězdičky. Jde totiž o klasický Simadlův tajemný pseudohoror, kde američané jsou nadlidé a ostatní lůza, co k nim vzhlíží. Atmosféra je v jeho filmech pořád stejná. Tento je tedy vyjímečný tím, že se tu svléknou (aspoň trošku) relativně známé "herečky", jinak jasný odpad!. ()

gudaulin

Na Temných zpovědích je nejvíc zarážející jejich relativně velmi vysoké hodnocení, za které pravděpodobně může opakované vysílání na Nově v polovině 90. let a milosrdný časový odstup, který z paměti odfiltroval tu fascinující stupiditu scénáře a režijní bezradnost. V paměti pak zůstaly půvabné křivky obnažených slečen, které se snaživě pokoušely o erotické pozice. Film nijak nevybočuje z běžné produkce pana Simandla, který představuje hodně zvláštní kategorii ve filmovém průmyslu...Temné zpovědi fungují výhradně jako softporno a za to mají ode mne 15 % celkového dojmu. Jinak přímo ztělesnění kategorie odpad. ()

Crocuta

Pokud se tento výtvor někomu líbí jen díky půvabům našich "celebrit", doporučil bych mu u Kornové Leo a u Aichmajerové totéž + celou řadu adres na netu, kde toho obě dámy odhalily podstatně víc a nemusíte se přitom prokousávat nudným a přiblblým dějem. ()

Ivoshek odpad!

Nedokoukal jsem to celé, takže je možné, že film je od 35. minuty klenotem světové kinematografie. Do momentu, kam jsem to dokoukal já, je to rádoby thrillerová šmíra se dvěma českými "herečkami". ()

SOLOM.

Lloyd A. Simandl se snaží prosadit i v hororovém žánru, ale jak je vidno ze všech jeho filmů, tak docela marně. V jeho dílech totiž kromě erotických scén, aby člověk tu hororovou opravdu pohledal. A myslím, že ani lupa by nám divákům nepomohla. Ne jinak je tomu i u tohoto filmu, který si zařazení do hororového žánru zasloužil omylem. Zřejmě největších úspěchů se jeho filmy mohou těšit u nadržených teenagerů, kteří se určitě rádi podívají na nahé ženské těla. Kdo by taky ne, že? Samotný děj staví na velice chabém scénáři, který je navíc docela dost nudný a hlavně laciný. Atmosféra filmu je naprosto totožná s většinou Simandlových filmů, tudíž uspávající bez špetky napětí, ale za to nabitá jistou dávkou erotického jiskření. 3/10 ()

ARI50 odpad!

Tady fakt už nevím co to má společnýho s předchozíma kousky tam to aspon mělo něco do sebe ale tady a další díl už je otřesný. ()

Brandon odpad!

Není občas na škodu zabrousit do filmové žumpy. Stoka plná polonahých (spíš nahých) blondýnek a jako bonus dvě česká herecká hov*a Aichmajerová, Kornová. ()

sskrblik odpad!

Jedno bezvýznamné plus za nahou Evu Decastelo, jinak film těžce o ničem. Na soft je toho velmi málo a ten hloupý scénář ()

lykan9

Po Peklu v řetězech 2 jsem chtěl Lioyda A. Simandla zatratit, ale dal jsem mu ještě šanci a myslím, že jsem udělal dobře. Temné zpovědi sice nejsou ničím úžasným, ale jako softporno poměrně fungují a díky krásným ženám se na tento film dobře kouká. (Eva Decastelo byla v mládí nádherná) ()

masw

No upřímně nic moc, koukat na Evu Aichmajerovou jak hraje naivní štětku a koukat 93 minut na Kornovou... No prostě zklamání, kdyby tam Eva nebyla nahá tak snad nedám ani tu jednu. ()

Psycho.R odpad!

Celkem si zakládám na tom, že nehodnotím, pokud jsem neviděl celý film. Ale tady rád udělám výjimku. Viděl jsem prvních třicet minut, ale na pět částí a nedalo se to vydržet. Říkal jsem si, že musím vidět něco od slavného Lloyda A. Simandla, ale asi jsem skončil právě u tohohle filmu. ()

masekjc

Několik ňader neznámých ale i trochu známých umělkyň převážně českého showbyznysu..víc nestojí ani za řeč ()

unrocker

No tak tohle jsem fakt nemusel nudné a od začátku celkem o ničem... Tak špatný snímek o ničem jsem opravdu neviděl nevím kdo dává tomuto člověku peníze na takové filmy!!! ()

Pitryx

No tak nedejte aspoň jedno velké plus za hudbu!! Hlavně tu v úvodu. Jinak jde o neskutečný paskvil, to je fakt. Obstarožní šlapky se nakrucují jak bajadéry a nikde nic. Pobavilo info, že jde o akční, drama, horor. To musel napsat člověk pod vlivem a to pořádným. ()