Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

rakosabasta

Jak se tu tak rozhlížím po té smršti hvězdiček, začínám mít pocit, že se mi naprosto vytratil smysl pro romantické komedie. Na téhle podle mě není nic nadprůměrného, má pár světlejších (vtipných) míst, ale pak má spousty míst nedotažených (nevtipných a zbytečných)... Největší slabinu vidím ve scénáři, protože nápad (námět) samotný má určitě slušný potenciál. A poslední lkavý hek: Myslím, že "Hříšný tanec" jako "cameo" si zasloužil něco lepšího. ()

Snakefinger

Pěkně čerství vítr z Francie, nebo vlastně z Monaka, kde se odehrává většina tohoto snímku. Nápad je opravdu světový a se vkusem a francouzskou galancí a šarmem zasazen do scény. Romain Duris rozdává své přirozené charisma na všechny strany a vyjímečně mě nevadila mezírka mezi zuby Vanessy Paradis. ()

tauli

Zbytečný film. Vysvětlím proč: Mám pocit, že v dnešní době se natáčí podle jedné šablony. Zde je: To se vezme ústřední dvojice (naprosto odlišná, přesto se společnými zájmy), z nichž jeden tomu druhému ustavičně lže, zkomplikuje mu to však láska. Pak se zásadně musí objevit cvoklá/ý kamarádka/kamarád, rus, ukrajinec nebo srb, nějací pomocníčci a vše se to promíchá (přiznávám) s krásnou scenerií (nejlépe jih Francie, Itálie nebo něčeho podobného), přidá se trochu těch akčních jakoby prvků a všechny dosud známé prvoplánové vtípky. Jedna hvězdička za vidličku a druhá za bezdomovce. Ps: A co ta mezera Vanesso? Operace by bodla. ()

Tanulin

Co na ní všichni chlapi vidí k sakru? :D Líbil se mi námět i provedení a to je u mě na evropskou kinematografii velkej úspěch! ;o) ()

Yokto

Povedená francouzská komedie, která skončí přesně jak má. Princ se nakonec jednoho dne zamiluje, princezna všechno hodní za hlavu a žijí spolu šťastně až do smrti... ()

sha.piro

Pokud by šlo o film (a děj) jako o celek, označil bych ho spíše jako čistý průměr, ale tvůrcům se povedlo dodat svěžest v mnoha jiných směrech (interiéry, exteriéry, elegance, vkus a šarm - a to i u bohatého "prince"), což u podobných komedií ze zámoří naprosto chybí a tak se to i více líbí a je to daleko koukatelnější, takže hvězdičku navíc si jistě zaslouží. ()

Hrobař

Vanessa žádná velká kočka není (mezera mezi předními zuby mi připomněla Garfildovu přítelkyni v komixu), ale hraní a vztah jsem jí věřil takže proč se nad tu fyzickou stránku nepovznést. Zápletka je jednoduchá, ale to není předmětem žánru vás nějak šokovat. Stačí příjemně strávit čas s ústřední dvojicí, užít si jiskření, vtípky a dojít k sladkému závěru. Tady to místy bylo až moc přecukrovaný ...ale když na takový filmy člověk nekouká často, proč ne. ()

skepticka

Ak bola toto komédia,tak zrejme som absolútne bez zmyslu pre humor.Povedala by som,že to bol romantický príbeh tak za 3.Najviac sa mi aj tak páčilo prostredie a šaty,ktoré mali dámy na sebe v divadle:-)Ak nemáte vysoké nároky a chcete si len odpočinúť,ale nad ničím nepremýšľať,je toto film pre vás. ()

sona.1990

Když už se chci podívat na romantickou komedii, tak vyžaduji hezké lidi! To se tady opravdu nepovedlo. Herecký výkon obou hlavních postav je podprůměrný. Kdyby na mě vtip filmu dýchl známým klišé tak by mi to opravdu nevadilo, ale tady se střídá ubohost s trapností. Dřív to bylo na dvojku, ale na třetí zhlédnutí to bylo ještě horší.. ()

Kinderr

Zvláštní ztvárnění romantické komedie. Určitě zajímavé a místy zábavné. Oddechový filmík na odpoledne nebo na večer. Trochu mě ale rozčiluje ta mezera mezi zubama, kterou má hlavní herečka filmu Vanessa Paradis:-D:-D ()

ReTeZa

V tomto filmu jsem poprvé ocenila krásu Vanessy Paradis... Jinak mi přišla jako taková průměrná, ale zde působí opravdu sexy... ()

vassil

no, je to hrozná kravina. ale nasmál jsem se taky dost, a zase jsem si uvědomil, že francouzské komedie mám prostě rád... ()

navel

Navzdory všem předsudkům k romantickým komediím, je tohle romantické, komediální a zábavné i po více projekcích. ()

Carmen001

Naprosto okouzlující francouzský film odehrávající se v Monte Carlu. Vanessa má neskutečné charisma a sex appeal, že mám chuť ji také políbit. Film který svou lehkostí a humorem dokáže vždy zlepšit náladu! ()

Oxiduji

A to bylo jako co? Koho proboha napadlo spojit chlapa co má zuby na tři huby s anorektičkou, co má zase mezeru, že by mohla dělat parkovací automat? Jediné osvěžující bylo krásné Monako, trhlá kámoška a přísná ségra. Při variaci na hříšný tanec jsem se styděla a styděla a pak chechtala, že jsem málem o své vlastní zuby přišla. Při závěrečné líbací scéně jsem čekala, kdy se do sebe těmi zuby zaseknou a budou je muset od sebe rvát kangem...tak hnusné líbání jsem snad ještě neviděla! Ale ségra s manželem bavili, kámoška taky. Jen mi ta romantická dvojka vůbec nesedla, žádná chemie, nic. Větší jiskření jsem viděla mezi Vanessou a Andrewem. ()

kika1650

O TRIEDU lepšie ako všetky tuctové americké romantické komédie vyrábané "na zakázku". A prečo ? Pretože sa neberú vážne. Tá komediálna línia je oveľa väčšmi v popredí, nie je to také ťažké a stuhnuté, také neprirodzené a kŕčovito sa rútiace k must-be happyendu. Naopak všetko je brané s ľahkosťou a príznačným francúzskym šarmom, zároveň tak trochu parodujúc všetky tie špiónske filmy. ()

JUX

lehce nadstandardni rom-com s predvidatelntymi gagy, ktera je chvilema zdlouhava. Chudak Anglican, ten dopad ()

porcelain

L´arnocoeur je narozdíl od ostatních amerických rom-com příjemně přirozený a nekřečovitý a taky se mi líbilo, že zbytečně nemluvili, když to nebylo třeba - dovedu si například představit, že v taneční scéně z dirty dancing by tam v hollywoodské produkci přidali ještě pár nesmyslných keců jen aby nebylo ticho...ale vidíte, ticho je a funguje to :) ()