Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

henrybrno

Další film do fronty romantických komedií, lépe řečenou klasických romantických komedií. Film ničím extra nevyniká. Více jak 65% si nezaslouží. ()

hrgdragon

Dobre sa na to pozeralo, bavil ma hlavne Romain Duris, očividne si svoju rolu poriadne užíval. Aj keď záver už bol trošku natiahnutý, príjemná "podívaná". "Wake Me Up Before You Go-Go " ()

Upswing

No nepobavil som sa, aj casting mohol byť lepší. Medzera medzi jedničkami nie je sexy a zaujať s ňou môže tak akurát Liliana Malkina ... Ale Vanessa je tu aj bez toho hrozná - absolútne sa na takúto úlohu nehodí, nemá čo hrať. Ešte dlho ma bude strašiť v snoch, zrúdička. :-) ()

klaara.z

Obvykle na žánr komedie/romantický nejsem, ale tenhle film mě pobavil. Krásní hlavní herci, žádné klišé scény, originální vtípky fungují dobře! A navíc ta francouzština!! ()

Lucyyys

Nechápu to nadprůměrné hodnocení tohoto filmu. Já se nebavila, zkoušela jsem se na něj dívat třikrát, bohužel moje pozornost se byla schopná udržet s bídou půlhodiny. Nemám moc ráda romantické komedie, to asi taky ovlivňuje moje hodnocení, ale na některé jsem aspoň schopná dívat se celou dobu aniž bych přitom dělala další věci jen aby mi ten film rychleji utekl. Navíc příšerná mezera mezi zuby Vanessy Paradis, rušila celou dobu, vážně by jí s tim měl někdo něco udělat a nebo ať radši neleze do televize. Bohužel, pouze 2 hvězdy, které uděluji jen a pouze sympatickému Durisovi. ()

Jannine

Velmi příjemné překvapení a zjištění, že nejen Američani dokážou natočit pěknou romantickou komedii (i když těch už je v poslední době taky pomálu). Jedině bych zauvažovala nad výměnou představitelky hlavní hrdinky. Přiznávam, že nejsem fanynka Vanessy Paradis, ale ta její obří mezera mezi zubama, která se objevila pokaždé, když otevřela pusu, musela rozptylovat snad každého diváka. ()

mark.benford

výborná romantická komédia, ktorá, podľa mňa, robí česť svojmu žánru. postavy sú sympatické, nielen hlavné, ale aj vedľajšie. love story funguje, scéna s dirty dancing tančekom ma vždy úplne roznežní. lamač srdcí to moje zlomil :D ()

kucoteam

Tak toto ma dostalo, taky pribeh bez hlavy a paty som este nikdy nevidel, jednu hviezdu davam iba za tie krasne exterieri, inak by to bolo -1. Tu som sa konecne presvedcil, ze aj Fjanfuzi vedia natocit hovadinu jak oci. Psi grc. ()

viax

Málo vtipné, vlastně jsem se nezasmála ani jednou, žádní hezcí herci, takže ani oko si neužilo, vůbec nevím, jak a proč jsem to dokoukala do toho úděsnýho konce. To asi ten dokonale zavádějící název. ()

andy60

I když scén, které by byly k smíchu, je tam poskrovnu, film nenudí. Místy se mně vybavilo třeba takové Pretty Woman, i když poněkud okleštěné. Plusové body za kameru, ty záběry z Monte Carla neměly chybu. ()

PRASÁK

Tohle je pohodovej a vcelku poklidnej filmík na příjemnej večer. V podstatě se dá říct, že jde vo romatickou komedii, při jejímž sledování si vaše duše vodpočine vod každodenních starostí. V hlavních rolích se zde představí Alex Lippi (herec Romain Duris) a Juliette Van der Becq (herečka a zpěvačka Vanessa Paradis – ta již ve věku 14 let vydala doma ve Francii v dubnu 1987 svůj debutovej singl „Joe le Taxi“). Snímek natočil francouzskej režisér Pascal Chaumeil, kterej předtím točil jen TV-reklamy, TV-seriály a TV-filmy a kromě filmu „(K)lamač srdcí” má ještě na triku dva celovečerní filmy: „Skvělý plán” a „Dlouhá cesta dolů.” Už bohužel nic nenatočí, protože 27. srpna 2015 zemřel v Paříži na rakovinu. ()

jaHanicka

Zábava, romantika, ... Hlavní protagonista se fakt povedl, akorát škoda, že při pohledu na Vanessu Paradis se nemůžu zbavit pocitu, že jí v zubech uvízla brokolice. Film super, divím se a mrzí mě, že nemá v české tv víc prostoru (bez čsfd bych o něm nevěděla). ()

Beau

Vanessa ne. Romain ano, ano, ano. Vanessa roli pojala stylem: "Ták, zaplatili mi." Ale Romain byl prostě (a hlavně bez košile), jak to jen kulantně říct - za čtyři hvězdičky! ()

Sejkorka

S ohledem na poslední moje hodnocení nemůžu dát 2* , určitě je to na 2 a půl. Příjemná oddychovka, ale nic víc. Pár vtipných scén, hlavně když jsou v akci manželé Melanie a Marc. Vanessa Paradis připomíná Jane Birkinovou, fyzicky i herecky. Romain Duris (Alex) hraje skvěle ve filmu Paříž. Ale to je jiná liga .... Tohle je předvídatelné na sto honů .... ()