Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

Pr4d3d

Konečně komedie plná svěžích nápadů a neviděných vtipů. Až na konec nemám co vytknout. Výborné zakončení letošního fetivalu ve Varech. (45. MFFKV) ()

kacirek_

Příjemná romatická komedie, ale ničím nepřekvapivá, dopadne přesně tak, jak si člověk od začátku myslí. Ovšem k dobru budiž četné vtipné momenty, které americké komedie postrádají a francoužština je nádherný jazyk. 3* dávám, protože taky miluju hříšnej tanec a mám taky díru mezi předníma zubama:-). Zajímalo by mě, která ze tří druhů žen sem já, zda štastná, či nešťastná, která si zvykla, či snad nešťastná, která si to nechce přiznat? Radši po tom nepátrat.... ()

Rokle

Už jsem si pomalu začal myslet, že dobrým romantickým komediím odzvonilo. A tu se zjevili Francouzi a vytáhli toto eso. Pokud milujete (a já doufám, že ano) Hříšný tanec, chtěli byste strávit aspoň týden v Monte Carlu a k tomu byste měli hlídat Vanessu Paradis, nemůžete s tímto snímkem šlápnout vedle. I přes řadu klišé pobaví a díky dobře zvolené hudbě dojme. A to vůbec není v současné době na poli romanťáren málo! ()

mala_kea

Nač troškařit s hvězdičkami, tohle je jednoznačně nejlepší komedie tohoto roku. Je to milý film s chytrou zápletkou a nenuceným vtipem. Konečně příjemná podívaná, která netahá za uši ani oči a vůbec nenudí. Díky za francouzského (K)lamače, který jednoznačně dokazuje, že žánr "chytrá komedie" ještě není mrtev, i když se o to mnozí tvůrci, zejména ti záoceánští, poctivě snaží. Takže díky snaze nekopírovat, přidávám hvězdu navíc. ()

Karala

Jako kdyby osudové role Andrew Lincolna byli zlomení muži u oltáře bez nevěst. Ať už po anglicku (Láska nebeská), tak už i po francouzsku (K/Lamač). Dokonce jsem mu vážně i chvíli fandila. Ale nad Durisovým šarmem a slzopudnými kanálky je i Monte Carlo příííliš malé. Mám hroznou radost, že i žabožroutí romantika může být tak smysluplně veselá a přitom se nemusíte stydět, že ztrácíte nevratitelné minuty života. C'EST LA VIE ! ()

hEROic

paradni romanticka komedie... vyvazena, vtipna a nenarocna... ja to rikam furt, ze francouzi proste tocit umi jako malokdo! :) 75% ()

Fridecka

Romantická komedie hezky po francouzsku jak má být, netradiční scénář. Po těch kvantech romantických komedií z americké produkce působí jako závan svěžího čerstvého vzduchu, nečekané, místy až bizarní scény s jemným humorem, snivé pohledy Vanessy Paradis...Romantika,která má styl a nadhled a rozhodně neurazí, nečekejte žádnou tuctovku. ()

Wolvie

Nevěřil jsem... Hanba mi! (K)lamač srdcí je skutečně tou nejsvěžejší,nejromantičtější,nejvtipnější a nejoriginálnější romantickou komedií posledních mnoha let.Naposledy mě romantika takhle dostala snad u Samotáře v Seattlu.Duris je štramák,Vanessa strašlivě roztomilá,Hříšný tanec nikdy nebyl tak cool... a Francouzi se vytasili s filmem,který se okamžitě po zhlédnutí stal mou osobní srdcovkou a který nepochybně ještě mnohokrát uvidím.A ani trochu se za to nestydím! ()

cielle

Jako velké plus už hlavně za ten tanec z Dirty dancing :) taky ten film zbožňuju, takže tím si mě Romain Duris získal! Ne že by si mě teda nezískal i bez toho, je to fakt sexy herec co má šťávu a ta role mu sedla jak hrnec na ... však víte :) Vanessa Paradis se mi taky líbila, takže fakt doporučuju, příjemná podívaná:) ()

Puol

Mierne nadpriemerná romantická komédia po francúzsky. Nič viac, nič menej. Vanessa je stále sympatická, aj s tou svojou medzierkou medzi zubami, ale na úlohu mladej nevesty sa už predsa len úplne nehodí. ()

šarka

V. Paradis je teda skutečně vypadá jak strašák do zelí ....ale, když Romain Duris je tak k sežrání!! :D..jinak to bylo pěkný, sympatický a neotřepaný :) ()

Olík

Ta nejprofláknutější romantická klišé dostávají na prdel od francouzské elegantní nonšalance. No schválně, zkuste si v hlavě promítnout podobný kousek natočený režisérem rodu Homo hamburgerus a porovnejte. Jako názorný příklad může posloužit postava, kterou ztvárnil François Damiens. Ukázkový vidlák, jako vystřižený z kousku s Pauly Shorem. A tady? Ani se nad jeho existencí nepozastavíte. To víte, že přes různé peripetie spolu skončí, ti kteří k sobě patří, ale odkaz Clauda Zidiho tomu dává nenásilně příjemnou nadstavbu. Rozhodně lepší tři hvězdy. ()

croxika

Aké osviežujúce ;-) Na takéto filmy som zaťažená a patria medzi moje najobľúbenejšie zo všetkých filmových žánrov. Humor spojený s nenútenou romantikou, v krásnom prostredí so zaujímavými hercami (i keď Vanesse som ešte zatiaľ neprišla na chuť - možno časom :) A v tomto prípade ešte tááá úúúúžasná uchulahodiaca francúzština**** .....Zaujímavá myšlienka a hlavná pointa, s ktorou som sa ešte nestretla. Profesionálny dohadzovač- to áno, ale profesionálny rozbíjač vzťahov?:D Funny. Jedna hviezdička dole kvôli tomu záveru, ktorý ma trochu znechutil. Hlavne ten hrdinov záverečný monológ ------------SPOILER-------------- "nemám rád rokfort, nikdy som nevidel hriešny tanec....." na mňa moc klišé, ale zase keby to nedopadlo tak, ako asi každý čaká - happyendom, frflala by som, prečo im to scenárista nedoprial :D.....Úplne vhodný film na večerné leňošenie v postielke, kedy chceme vypnúť a uvoľniť sa po celom dni:) ()

merigieren

průměrná romkom, chlápek se živí tím, že svádí holky, aby pochopily, že se mají rozejít se s vým klukem. Nakonec dostane jeden těžký případ, do kterého se předvídatelně zamiluje. I tak tam jsou hezký vtípky, třeba vydlička v levým stehně :-) ()

BOURQUE

Dostatočne humorný, ale z určitého hľadiska aj vážny. Dobre napísané a zahrané scény s najlepšími ingredienciami Francúzskej kuchyni. Svižná harmónia medzi R. Duris a V. Paradis. Veľmi príjemné herecké divadlo od J. Ferrier a F. Damiens. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Hapretor

Vtipné minimálně ... jediný úsek, co mě fakt zaujal byl, jak zopakovali tanec - hříšný tanec - to se jim opravdu povedlo ... jinak jsem nic atraktivního na ústřední dvojici neshledal ... on - vyrachtaný, mrňavý, se pštrosím hnízdem na hlavě, nikdy neupravený, nikdy neučesaný, s křivým ksichtem, a lacinými kecy ... no, že se na něj ty ženský nevyblily ... ona - s dírou mezi zuby, plochá jak polička na knihy, s malou hlavou s nevýrazným účesem a anorektickou postavou, s výrazem namyšlené pindy, ... vzezřením připomínající uteklou členku drogové terapie ... no, koukat se to dalo ... ale už nikdy velebnosti ... ()