• Thriller

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Skvele sfilmovana klasika majstra hororu Edgara Allana Poea, skvely herci, atmosfera, rezia... Som nad mieru spokojny.

Příběhy z temnoty (2008) odpad!

Chaba napodobenina Tales from the crypt, ktoremu sa tento ceckovy nepodarok nevyrovna v nicom, ale vobec v nicom. Zbytocne stravena hodina a pol. :(

Spring (2014)

Velmi prijemny film, ktory som s radostou a lahkostou dopozeral do konca. Ziadne velke dielo, ale inak Taliansko, more, krasna zena, z ktorej je aj poriadna dracica, co viac si priat. :)

Interstellar (2014)

Konecne scifi, ktore mi dalo to, co som uz davno cakal, neskutocny vizual, hudba, pribeh, herecke obsadenie, atd. Skoda pisat, treba vidiet. Som fasci-finovany. Za mna 100% bez okolkov, este aj tych 170 min. mi bolo malo. :)

Miluj souseda svého (2014)

Uz pri pohlade na obal DVD som vedel o co pojde, ale je to kus umenia z nicoho upliest bic, ktory Vas sviha od smiechu az k slzam a to, ze to ubehlo ako voda hovori za vsetko.

(K)lamač srdcí (2010)

Tak toto ma dostalo, taky pribeh bez hlavy a paty som este nikdy nevidel, jednu hviezdu davam iba za tie krasne exterieri, inak by to bolo -1. Tu som sa konecne presvedcil, ze aj Fjanfuzi vedia natocit hovadinu jak oci. Psi grc.

Zábavný park (2009)

Prijemny, lahky film, ktory sice nevyvola smiech, ci slzy, ale spokojny usmev urcite. Toto by som odporucil teenagerom a nie prcicky a pod., preto nerozumiem, preco mal v kruzku 18tku a vysielali ho skoro o polnoci. :))

Život po životě (2010)

Nechapem tie negativne komentare na adresu tohto diela, je to jeden z najlepsich a najkrajsich filmov od Clinta Eastwooda, pre mna este lepsi ako Gran torino, chce to ale klud a pohodu, aby ste si ho vychutnali. 5 hviezd ako oci.

Noční můra v Elm Street (2010)

Stale je tam citit rukopis Wesa Cravena, ja som sa bavil ako pri starych Nocnych morach, ten novy Fredie je iny, skaredsi, popalenejsi, hrozivejsi, ale ten stary mal charizmu :) a bol 100 krat lepsi, mal som k nemu blizsie. Aj tak spokojnost na 3 hviezdy.

Mandragora (1997)

5 hviezd za cistu esenciu drsnej reality temy, aj ked tvorcom muselo byt jasne, ze na tomto drsnom snimku nezarobia. Jeden z filmov, ktore sa netocia pre zisk, ale pre odkaz spolocnosti.