Zjevení

• USA The Apparition (více)

Na základě teorie, že nadpřirozeno existuje pouze jako důsledek lidské víry, se skupina studentů pokusí o vytvoření nadpřirozeného subjektu. Experiment se ošklivě zvrtne. O pár let později, začne mladý pár Kelly (Ashley Greene) a Ben (Sebastian Stan) ve svém novém domě prožívat děsivá, nevysvětlitelná setkání s duchem. V zoufalství vyhledají pomoc specialisty na paranormální jevy (Tom Felton), který zjistí, že problém pravděpodobně nesouvisí s domem. Ale jak uniknout před zjevením, které je pronásleduje? (Magic Box)

venison

Prvních 20 minut vypadalo na velmi slibný béčkový neoriginálně laděný horůrek v amíkovském stylu.. Zbytek filmu pro mě byl jen informační šum, protože jsem vůbec nepochopila souvislosti, logiku souvislostí a pointu celého příběhu.. Žádné "bububu" scény, jen spousta plísně a pár nesmyslných událostí.. Nuda, nuda, nuda.. ()

S.Quentin QUALE

Čistá vykrádačka, která stěží spadá do škatule "Průměr" - a to jsem ještě asi hodnej, protože jsem se na to díval sám v noci. No vzheldem k tomu, že jsem u toho i v pozdních hodinách neusnul, že herci nebyli otravní a že pár scén ušlo, tak dávám dvě hvězdy. Nicméně ač jsem se vžíval, jak jsem mohl, nejvíc mě děsila hrůzostrašná plíseň v každým druhým rohu. Toto mět v baráku, tak jsem taky napadrť a jdu bydlet do stanu. :) 40% ()

Nivenx

Docela jsem se na tento film těšil a očekával ho a samozřejmě jsem se těšil marně. Vůbec nic nového co už jsme neviděli jinde. Příběh a chování postav úplně katastrofální, kamera docela normál a herci, kteří neurazí. Jinak není ani co skoro komentovat dále, protože se tam nic pořádného neděje. 35% ()

Marsik

A já ty čtyři hvězdičky dám. Zcela nenápadný horor, který velmi mile překvapil. Zejména svou atmosférou a zajímavými hororovými prvky, kterým dopomohla moderní počítačová technologie (viz. vychytávka s dveřmi - zatloukání hřebíků). Ashley Greene jsem viděl poprvé a musím uznat, že je to vskutku velmi pěkná baba. Horor se obešel bez větších nelogičností, což velmi oceňuji, a tak nemám problém dát 70%. ()

corpsy

Celé to pôsobí ako blbý vtip. Ako výsmech divákovmu IQ, pričom si zrejme tvorcovia mysleli, že nám zábery na šťavnatý zadok tvajlajťáckej slečny Green zatemnia myseľ a úsudok. CHYBA! Už neraz som kritizoval horory za to, že proste horormi niesu a že sa sústreďujú na niečo, čo diváka nudí a odrádza jeho sústredenie. Rozpočet to malo bohatý na to, že by nám všetci zúčastnení umelci predviedli viac, OVEĽA VIAC! ()

• Hoci sa medzi týmto filmom a japonským hororom Kairo (2001) objavili podobnosti, tento film oficiálne nie je remakom tohto filmu, akékoľvek podobnosti boli čisto náhodné. (Arsenal83)
  • Když Ben (Sebastian Stan) s Kelly (Ashley Greene) přijíždí na začátku filmu do nového domu se svým Volkswagenem, vozidlo nemá na předku vozu registrační značku. Druhý den však Kelly s vozidlem odjíždí do města a vozidlo registrační značku má, ale když se vrátí z města domů, vozidlo je opět bez registrační značky na předku vozidla. (BrianStorker)
  • Film se natáčel v Palmdale, v Santa Claritě a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

24.08.2011

Tak můžeme zjednodušeně definovat komiksovou sérii J. Scotta Campbella Danger Girl, která se chystá na filmová plátna. První nástřel obsazení? Milla Jovovich, Kate Beckinsale a Sofia Vergara. Pořád… (více)