Dobrodružný / Drama / Thriller / Akční

USA / Austrálie, 2011, 104 min

John Garvin

Určitě to neni tak špatnej film, jak by se dalo podle zdejších komentářů čekat. Film má pěkné prostředí, dobrou atmosféru a dobré herecké výkony. Mě přišel film i poměrně napínavý a nenudil jem se u něj. Za mě 60% :)(11.6.2012)

Dobrá tedy, uznávám, že to není nejlepší film roku, ale špatný teda rozhodně není. Já co jsem čekal, jsem i dostal, což se mi často nestává. Záběry kamery opravdu stojí za to a to jsem to neviděl ve 3D. Lokace je opravdu nádherná ! R. Roxburg zde hraje skvěle. To, že je dobrý herec dokázal i ve špatných filmech " Van Helsing a Liga výjímečných ". I. Gruffud zde, také není vůbec špatný. Mladík R. Wakefield hraje opravdu nic moc, ale za to může ten jeho nepřijemný hlas. Pokud jde o J. Camerona, tak ten se na filmu podílel jako producent, doporučil pár lidí ze štábu " Avataru " a zapůjčil kamery, tak že nemá smysl tady na něj házet nějakou špínu. Pravdou je, že film se podobá " Pádu do tmy ", ale vždyť to je horor, který má hodně chyb, tak proč to srovnávat .(20.3.2011)

Variace na téma: "Nechoď Vašku s pány na led, mnohý příklad známe ... ".(10.3.2011)

• Marigold

Miluju tyhle survival příběhy podle skutečný události, kde postava prohlásí, že všichni musí šetřit světlem, aby si pak tři jeskyňáři na jednom metru čtverečním svítili do ksichtu každá svým halogenem. Pomohlo by tomu jedině zjevení obřích lidožravých macarátů, kteří by zavčasu eliminovali celý štáb.(9.8.2014)

Slabší tři. Pozoruhodná výprava do zatopených jeskyní, které nakonec rádi prominete scénář pětiletého děcka. Je to totiž úchvatné a sem tam dokonce i napínavé dobrodružství. P.S. Gruffudd se tentokrát vážně herecky nepřetrhl.(5.6.2011)