• 6thSun
  ***

  Po pátým šestým díle, kdy mě to hodně bavilo, se nápady najednou vyčerpaj a začne to bejt dost velká pruda. 60%(17.4.2012)

 • MiGi87
  *****

  Vynikající po všech stránkách. Za tři série se našlo pár dílů, které bych hodnotil za méně než 5*, ale jako o celku není o čem pochybovat. Kvalita neustále roste a jako odreagování je tohle seriál číslo jedna! Jak už psali někteří jiní - hrozná škoda, že byly natočeny jen tři řady, ale chvála Bohu, že měli autoři alespoň možnost vyrobit slušný závěr. Škoda, že ne všechny dobré seriály mají to štěstí.(24.1.2013)

 • Anchi
  *****

  Větší blbost snad nikdo vymyslet nemohl, ale svojí šíleností je to svým způsobem něčím originální, že člověk kouká a kouká a najednou konec série a nakonec si uvědomí, že se vlastně dobře bavil.(16.1.2011)

 • ARI50
  *

  Čekal jsem toho tolik a tolik jsem se sklamal no to se prostě občas stava škoda snad příště.(16.10.2011)

 • sir-dave
  ****

  Na Prcičky to dle mého rozhodně nemá. Vzhledem k tomu, že první série měla jen 13 dílů a každý zhruba 20 minut, mohly být díly daleko vyrovnanější, co se týče humoru. Některé se dost povedly (pocket pussy:) ), některé už méně. Trochu mě mrzí, že se děj točí zhruba okolo nějakých 3-4 nejhlavnějších postav a případná další nová s dílem začne i skončí, bez jakékoliv návaznosti. Znělka palec nahoru. /// Druhá a třetí sezóna zvedla seriál ještě o stupínek výše a s tím i mé hodnocení. Thad Castle se stal hned za Stiflerem nejlépe komičtějším hercem. (hodnocení za 1. - 3. sérii)(3.11.2010)

 • - V několika dílech si lze všimnout, že Coach Marty Daniels (Ed Marinaro) má po odklopení zatmavených skel na svých brýlích prázdné obroučky pro dioptrická skla. (karda1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace