• 6thSun
  ***

  Po pátým šestým díle, kdy mě to hodně bavilo, se nápady najednou vyčerpaj a začne to bejt dost velká pruda. 60%(17.4.2012)

 • Vitaminy
  *****

  Tam, kde končí většina komediálních seriálů, Blue mountain state teprve začíná. Nehorázná smršť čeného, fekálního, kozatýho humoru, která k nevíře vyplní každý díl seriálu do poslední minuty. BMS je v podstatě další tuctová americká teen komedie, ale je vidět že formát jednou týdně dvacet minut je ten správný pro tento žánr. Daleko lepé se snáší slyšet slova FUCK, WHORE, BITCH, apod. pořád dokala po dvacetiminutových dávkách. Po první serii jsem uvažoval o čtyřech hvězdách, ale druhá serie mně přesvědšila, že si zaslouží hvězd pět. Chválím výběr herců - Thad a Sammy se opravdu povedli. A co potom ten výběr kočiček?? Kolikrát jsem si nechal zdát, jaké by to bylo být první quaterback, který by si mohl vybírat, které kozičky si vezme na pokoj :D GO! BMS!(4.11.2011)

 • KitFisto
  **

  Taková strašná blbost, nelogické hodně často, ale krátké díly vůbec nenudí(27.2.2010)

 • ProNotor
  *****

  Komediální seriál, který mě neuvěřitelně chytl, shlédnuto celé několikrát a stále mě to baví. Doporučuji všem, co mají rádi komedii, sex, pařby, drogy a sport.(8.9.2015)

 • Thomick
  *****

  Srovnání s Prcičkama je děsně povrchní ... zatímco ty startujou touhou po ztrátě panictví, tady se všechno rozjíždí naplno a v plný polní se taky pokračuje. Vrzne si i ten největší loser, navíc hrdinové neztrácej čas nějakýma životníma láskama. Jsme přece mezi fotbalistama, a to je ta nejvíc cool nálepka, po jaký chlap může toužit; úplně jinej svět. No, dobře, sci-fi jako bejk; ale nápadů to má na rozdávání, stejně jako božích charakterů (Thad, Sammy, Harmon) - a to je v týhle branži vůbec nejcennější ... pak si člověk jen se slzou na krajíčku řiká, proč - do háje! - musej bejt "neverending" zrovna seriály jako Lost nebo HIMYM, když tu máme tak zoufale nevytěžený skvosty jako Love Bites nebo právě BMS.(16.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace