Po pátým šestým díle, kdy mě to hodně bavilo, se nápady najednou vyčerpaj a začne to bejt dost velká pruda. 60%(17.4.2012)

Vynikající po všech stránkách. Za tři série se našlo pár dílů, které bych hodnotil za méně než 5*, ale jako o celku není o čem pochybovat. Kvalita neustále roste a jako odreagování je tohle seriál číslo jedna! Jak už psali někteří jiní - hrozná škoda, že byly natočeny jen tři řady, ale chvála Bohu, že měli autoři alespoň možnost vyrobit slušný závěr. Škoda, že ne všechny dobré seriály mají to štěstí.(24.1.2013)

Větší blbost snad nikdo vymyslet nemohl, ale svojí šíleností je to svým způsobem něčím originální, že člověk kouká a kouká a najednou konec série a nakonec si uvědomí, že se vlastně dobře bavil.(16.1.2011)

• ARI50

Čekal jsem toho tolik a tolik jsem se sklamal no to se prostě občas stava škoda snad příště.(16.10.2011)

Na Prcičky to dle mého rozhodně nemá. Vzhledem k tomu, že první série měla jen 13 dílů a každý zhruba 20 minut, mohly být díly daleko vyrovnanější, co se týče humoru. Některé se dost povedly (pocket pussy:) ), některé už méně. Trochu mě mrzí, že se děj točí zhruba okolo nějakých 3-4 nejhlavnějších postav a případná další nová s dílem začne i skončí, bez jakékoliv návaznosti. Znělka palec nahoru. /// Druhá a třetí sezóna zvedla seriál ještě o stupínek výše a s tím i mé hodnocení. Thad Castle se stal hned za Stiflerem nejlépe komičtějším hercem. (hodnocení za 1. - 3. sérii)(3.11.2010)

• - V několika dílech si lze všimnout, že Coach Marty Daniels (Ed Marinaro) má po odklopení zatmavených skel na svých brýlích prázdné obroučky pro dioptrická skla. (karda1)