Nabizi se srovnani s prcickama a to rozhodne neni daleko, ale presto je serial o trochu necem jinym. Jasne, jde tu vetsinou o nehorazny chlastacky spojeny s pozivanim vsemoznejch drog, alkoholu a balenim jedny zensky za druhou. Ale zaroven to je i o americkym fotbalu ( i kdyz je s podivem, ze je sice videt spousta treninku, ale ani jednou normalni zapas). Hlavni hrdinove jsou tu v podstate ctyri, sympatickej hrac fotbalu, jeho nejlepsi kamos naprosty hovado, ktery dela maskota, druhej hrac fotbalu, tentokrat cernoch a trochu podpantoflak a pak i kdyz sice ne hlavni postava, tak rozhodne jedna z nejvyraznejsich, kapitan druzstva. Coz je nabuseny dvoumetrovy hovado, ktery bohuzel rozumu moc nepobralo, obcas ma homosexualni sklony a vymejsli samy dobytkarny. No a jednotlivy pribehy jsou dost nevyvazeny. U nekterejch dilu vam pride, ze se za tech 20 minut vlastne vubec nic nestalo a mate problem si vybavit, o co ze v tom dile vlastne slo a pak jsou naopak perfektni dily se zajimavym dejem a vetsinou v momente, kdy se to rozjede, tak je konec dilu. Coz vzhledem k tomu, ze na sebe dily nenavazujou, je dost skoda. Jinak uz neni moc co dodavat, stupidni, ale zabavnej humor, ultra kokotsky zapletky typu zapomnel sem prsten v nejaky stripterce, kdo mi strcil prst do prdele a podobne, sympaticky herci, svizna hudba a sexy holky, to mi tu ke stesti stacilo, takze lepsi 4*.(31.10.2010)

• Vxxx

Tak vysoké hodnocení?! Vážně?! Vždyť je to děsný a nechutný. Normálně bych si už nepustila ani druhý díl, ale ale zkoukla jsem celé tři. Spíš pro to, abych se ujistila jaká kravina to je. Jen trapná, nechutná rádoby sranda. Amíky na vejškách ukazují jako neschopný nadržený, úplně vypatlaný prasáky. Prostě strašný. Jedna hvězda a to za hudbu. Seriál je otřesný, ale soundrtrack už mám stažený. Ta hudba mě opravdu nadchla.(7.11.2012)

Po první sérii jsem dal 4* s tím, že když druhá bude minimálně stejně dobrá, tak to ještě zvýším. Bohužel, druhá série byla zhruba poloviční. Což mě mrzí, protože v tomto seriálu jsem objevil svého nového oblíbeného seriálového hrdinu - Thada Castla. Docela mě aji mrzí, že žádný čas není věnovaný nějakému zápasu a díly na sebe prakticky vůbec nenavazují. (Ano tenhle seriál není o navazování příběhů, ale některé by určitě stálo za to nějak prodloužit, či v nich pokračovat v dalším díle...)(22.6.2011)

Verdikt: Zatím shlédnuté 4 díly, 5. mě teprve čeká na disku, ale zatím je to konzistentní sranda, lehce úchylácká a lehce sexy. EDIT po první sérii: PLAY. PARTY. REPLAY. Kapitán týmu kandiduje na seriálovou postavu roku.(21.1.2010)

Na sitcomech vyhledávám něco jiného, než na komediích v prcičkovském stylu. A proto mě tohle nezaujalo natolik, abych tomu dal nějakou větší šanci. Jasno jsem měl hned v první desetiminutovce prvního dílu.(10.1.2013)