Po pár dílech první série musím říct, že něco tak zábavného jsem dlouho neviděl. "Ahoj, ty jsi ten kluk, co sem přišel včera v noci a celou mě pochcal?" :)))))(19.7.2012)

• grogodil

A to som si myslel, že na podobné ftákoviny som už starý. :-) Prcičkovsky prisprostalé zápletky typu "v ktorej striptérke som včera pri rozlúčke so slobodou nechal zásnubný prsteň?" sú síce vákuovo duchaprázdne a postavené na primitívnom humore so zdivočelými hormónmi, no občas vzduchom preletí skutočný "kameň". A okrem toho, hustota sporo odetých nadržaných rošteniek so sukňami pripomínajúcich širší opasok je miestami skutočne enormná a z každého druhého záberu na vás civí vypasovaný výstrih, takže na ploche 20 minút to napriek občasným nevkusným vulgaritám nestihne človeka otráviť. Sympatických 50%(4.8.2010)

Dlouho mě nějaký seriál nepobavil tak jako BMS! Nebyl by díl u kterého bych se nezasmál aspoň, hm, nevím, třináctkrát? Vzestupy a pády Alexe Morana! Jediný, co mě mrzí je to že po třech sériích konec. PS: Jsem jediný, nebo v tom někdo taky vidí podobu s American Pie? :)(19.10.2012)

Nějakou ucelenou formu má první řada, pak už to je jenom směs náhodnejch zápletek, která nikam nevede. Ideální zábava pro ty, kterejm stačí pár roztleskavaček a nevadí jim, že třeba bez vysvětlení jen tak mizej hlavní postavy.... Pak je ale najednou jedna ráno a celej seriál zničehonic získá na kvalitě i zábavnosti, kdy holky jsou hezčí, party rozjetější a vtipy vtipnější.(25.1.2013)

123---Gumočíča.(29.11.2010)

• - V několika dílech si lze všimnout, že Coach Marty Daniels (Ed Marinaro) má po odklopení zatmavených skel na svých brýlích prázdné obroučky pro dioptrická skla. (karda1)