Na Prcičky to dle mého rozhodně nemá. Vzhledem k tomu, že první série měla jen 13 dílů a každý zhruba 20 minut, mohly být díly daleko vyrovnanější, co se týče humoru. Některé se dost povedly (pocket pussy:) ), některé už méně. Trochu mě mrzí, že se děj točí zhruba okolo nějakých 3-4 nejhlavnějších postav a případná další nová s dílem začne i skončí, bez jakékoliv návaznosti. Znělka palec nahoru. /// Druhá a třetí sezóna zvedla seriál ještě o stupínek výše a s tím i mé hodnocení. Thad Castle se stal hned za Stiflerem nejlépe komičtějším hercem. (hodnocení za 1. - 3. sérii)(3.11.2010)

Mazec, uz se nemuzu dockat druhe serie.(22.9.2010)

Srovnání s Prcičkama je děsně povrchní ... zatímco ty startujou touhou po ztrátě panictví, tady se všechno rozjíždí naplno a v plný polní se taky pokračuje. Vrzne si i ten největší loser, navíc hrdinové neztrácej čas nějakýma životníma láskama. Jsme přece mezi fotbalistama, a to je ta nejvíc cool nálepka, po jaký chlap může toužit; úplně jinej svět. No, dobře, sci-fi jako bejk; ale nápadů to má na rozdávání, stejně jako božích charakterů (Thad, Sammy, Harmon) - a to je v týhle branži vůbec nejcennější ... pak si člověk jen se slzou na krajíčku řiká, proč - do háje! - musej bejt "neverending" zrovna seriály jako Lost nebo HIMYM, když tu máme tak zoufale nevytěžený skvosty jako Love Bites nebo právě BMS.(16.7.2012)

Seriálové American Pie pro 21. století. Co udělat s žánrem, který již několik let stabilně upadá? Natočit seriál a v komických situacích jít až hluboko na kost. Hrubozrné vtípky jsou místy až moc nechutné a trapné, ale místy naopak velmi podařené. To samé se dá říci o jednotlivých epizodách. Výborné střídají ty nudné a trapné. První série jednoznačně vítězí nad tou druhou, ale i v druhé sérii jsou povedené epizody, zvláště ta poslední se skvěle provedeným zakončením. Z herců jednoznačně vyčnívá Alan Ritchson coby Thad Castle.(4.2.2011)

Srovnání s prcičkami vůbec není na místě. BMS jde mnohem dál. Chlast, sex, kozičky, zadečky, drogy, znovu sex a fotbal. Takovýhle nářez televize snad nikdy nezažila. Proklínám šéfy Spike, že čtvrtou řadu už nepovolili. BMS je hotový skvost. Nejlepší seriál o americkém fotbalu, kde se americký fotbal ani jednou nehraje.(24.12.2011)

• - V několika dílech si lze všimnout, že Coach Marty Daniels (Ed Marinaro) má po odklopení zatmavených skel na svých brýlích prázdné obroučky pro dioptrická skla. (karda1)