Vynikající po všech stránkách. Za tři série se našlo pár dílů, které bych hodnotil za méně než 5*, ale jako o celku není o čem pochybovat. Kvalita neustále roste a jako odreagování je tohle seriál číslo jedna! Jak už psali někteří jiní - hrozná škoda, že byly natočeny jen tři řady, ale chvála Bohu, že měli autoři alespoň možnost vyrobit slušný závěr. Škoda, že ne všechny dobré seriály mají to štěstí.(24.1.2013)

Komediální seriál, který mě neuvěřitelně chytl, shlédnuto celé několikrát a stále mě to baví. Doporučuji všem, co mají rádi komedii, sex, pařby, drogy a sport.(8.9.2015)

123---Gumočíča.(29.11.2010)

Seriálový klon Prciček, jehož první série je kvalitativně lehce nevyrovnaná (dobrý díl, slabší díl, geniální díl) a proto zatím 70%. A nejlepší postava? Jednoznačně Thad Castle. Aktualizace: Druhá série 80%.(10.9.2012)

Nabizi se srovnani s prcickama a to rozhodne neni daleko, ale presto je serial o trochu necem jinym. Jasne, jde tu vetsinou o nehorazny chlastacky spojeny s pozivanim vsemoznejch drog, alkoholu a balenim jedny zensky za druhou. Ale zaroven to je i o americkym fotbalu ( i kdyz je s podivem, ze je sice videt spousta treninku, ale ani jednou normalni zapas). Hlavni hrdinove jsou tu v podstate ctyri, sympatickej hrac fotbalu, jeho nejlepsi kamos naprosty hovado, ktery dela maskota, druhej hrac fotbalu, tentokrat cernoch a trochu podpantoflak a pak i kdyz sice ne hlavni postava, tak rozhodne jedna z nejvyraznejsich, kapitan druzstva. Coz je nabuseny dvoumetrovy hovado, ktery bohuzel rozumu moc nepobralo, obcas ma homosexualni sklony a vymejsli samy dobytkarny. No a jednotlivy pribehy jsou dost nevyvazeny. U nekterejch dilu vam pride, ze se za tech 20 minut vlastne vubec nic nestalo a mate problem si vybavit, o co ze v tom dile vlastne slo a pak jsou naopak perfektni dily se zajimavym dejem a vetsinou v momente, kdy se to rozjede, tak je konec dilu. Coz vzhledem k tomu, ze na sebe dily nenavazujou, je dost skoda. Jinak uz neni moc co dodavat, stupidni, ale zabavnej humor, ultra kokotsky zapletky typu zapomnel sem prsten v nejaky stripterce, kdo mi strcil prst do prdele a podobne, sympaticky herci, svizna hudba a sexy holky, to mi tu ke stesti stacilo, takze lepsi 4*.(31.10.2010)