Borci z Blue Mountain State

• USA Blue Mountain State
Komedie / Sportovní
USA, (2010–2011), 14 h 29 min (Minutáž: 21–29 min)

Darin Brooks, Alan Ritchson, Chris Romano, Ed Marinaro, Meghan Heffern, Leah Renee, Denise Richards, Tod Fennell, Kelly Kruger, Sinqua Walls, Alex Weiner (více)

Série(3) / Epizody(39)

Rozjařená komediální série o americkém fotbalu sleduje tři mladíky, kteří se snaží protlouct programem školní fotbalové ligy amerického Středozápadu.  Alex je talentovaný rozehrávač, spokojený se svojí pozicí na střídačce a rozjetými mejdany se školním maskotem Sammym. Na druhé straně je Craig, kterého plán na rychlou kariéru do profesionálního sportu kontroluje jeho přítelkyně. Povede se těmto čerstvým zelenáčům vybalancovat fotbal, holky, školu a nonstop buzeraci? (oficiální text distributora)

Marrty3

Seriálové prcičky. Stejně ujetá bláznovina. Sex, chlast, drogy, us fotbal a v neposlední řadě spousta krásných žen. Postavy jsou velmi podařené. Překvapilo mě, že zde hraje Ed Marino. Pro ty kteří vědí o koho jde, tak jsem určitě nebyl zaskočen jen já. 20 minut na díl je tak zhruba akorát. Některé díly jsou perfektní, některé méně a některé bohužel tak nějak nemají konec, což je velká škoda. V podstatě ani skoro žádné dílové návaznosti se tu nedočkáme. A i to je škoda. První série je velmi vydařená (90%), druhá je o něco slabší (80%) ovšem třetí už je hodně bídná (60%). Nicméně je to jeden z těch povedenějších komediálních seriálů, na který se s radostí za pár měsíců podívám znovu. ()

Martin_W

Po zhruba 6 dílech jsem přestal sledovat.. Podprůměrná slátanina, připomínající pokračování American Pie, které už takhle nestojí za nic. 44% ()

maty39

Ani se nepokoušejte srovnávat tento seriál s teen romantickými komediemi jako jsou prcičky a pododné. Tohle je úplně jiná liga. Vypusťte v kolonce žánr romantická a místo toho přidejte zvrhlá, úchylná a ujetá. V podstatě je celý seriál založen na postavě prcičkovského Stiflera (a dalších hovad jemu podobných). Tato postava je naklonována nekonečněkrát a těmto postavám je přidána nebo ubrána určitá míra úchylnosti. V podstatě je úplně každý v tomto seriálu totální magor (bez rozdílu pohlaví a věku). Nejlepší na tom je, že některé zápletky a postavy jsou hnány do takového extrému, že i sebeblbější nápad začne být neskutečně zábavný. Alespoň pro ty, co dokážou přijmout pravidla hry. Já osobně nechápu, že tento seriál nevidělo více lidí, protože některé věci a postavy mají šanci být kultovní. Mě nejvíce odrovnala pocket pussy (nebudu překládat). Co k tomu dodat??? Eeee... If i dont have that pocket pussy in my locker first thing in the morning im going take out all my sexual frustrations on you!! :-D ()

Vitaminy

Tam, kde končí většina komediálních seriálů, Blue mountain state teprve začíná. Nehorázná smršť čeného, fekálního, kozatýho humoru, která k nevíře vyplní každý díl seriálu do poslední minuty. BMS je v podstatě další tuctová americká teen komedie, ale je vidět že formát jednou týdně dvacet minut je ten správný pro tento žánr. Daleko lepé se snáší slyšet slova FUCK, WHORE, BITCH, apod. pořád dokala po dvacetiminutových dávkách. Po první serii jsem uvažoval o čtyřech hvězdách, ale druhá serie mně přesvědšila, že si zaslouží hvězd pět. Chválím výběr herců - Thad a Sammy se opravdu povedli. A co potom ten výběr kočiček?? Kolikrát jsem si nechal zdát, jaké by to bylo být první quaterback, který by si mohl vybírat, které kozičky si vezme na pokoj :D GO! BMS! ()

Niki__Niki

Dlouho jsem tento seriál neviděla, ale vždy na něj budu vzpomínat jako na jedinečnou a extra vtipnou prasárnu, která mi vždy zvedla náladu a zároveň mi jí i trošku zkazila tím, jak vyobrazuje muže (musím stále přemýšlet, zda to mají vše takhle na háku a zajímají je jen tři věci -sex, fotbal a chlast-) ??? No nevadí, za pár let si ho znovu pustím a snad už budu vědět, zda je to pravda. ()

Santino7

"Prcičkovská" podoba nesporná, tínedžersky cielená humorná zložka až prekvapivo nadpriemerná (z mnou dosiaľ videných častí sa len málokedy stalo, že by som natrafil na nejakú vyložene nevkusnú trápnosť, tvorcovia tu balansujú na hrane s bravúrou), formát dvadsaťminútoviek akurátny, neprepálený. No skrátka fungujúci seriálový úlet, ktorý, kebyže mám o nejaký ten rôčik menej, pravdepodobne žeriem ešte o poznanie viac. Tak či onak mi však partička okolo Alexa Morana dokáže poľahky vyčariť úsmev na tvári, hoc sa k pozeraniu dostávam len veľmi sporadicky (nie je to totižto žiadna "must see" záležitosť, a keď už mám chuť na nahláškovaný sitcom, preferujem skôr moju veľkú srdcovku Entourage, ktorú dokážem pozerať v podstate dookola). 80% ()

xxSmoldaxx

Ten kdo se BMS odhodlá sledovat ,nemůže být vyložene zklamán. Nelze totiž nic extra čekat. Musím říct , že já po 9 dílech viděl lehký nadprůměr u kterého se ani nestihnete nudit. Samozřejmě se nejedná o kulturní umění, ale jako zabíječ času to funguje dobře. Plus na některé "studentky" se kouká opravdu hezky :) 67% ()

Venous666

Sex, kozy, drogy, chlast a americký fotbal. Pokud to všechno zamícháte dohromady, tak z toho máte Blue Mountain State. Výborná komedie na způsob American Pie, ale zdaleka lepší ... 80% ()

Mr.Hudson

Neuvěřitelně chytlavý komediální seriál. Každý díl jsem viděl několikrát a žasnu nad tím, jakou zápletku nám tvůrci přehazují po dobu 30 minut. Jednou se jedná o prst v zadku a nebo např fotky penisů, takové zápletky se ve filmu řeší velmi humorným stylem a je radost vidět, jak se konečně dočkáme rozuzlení. I přesto ,že jde většinou jenom o chlastání, sex a drogy jsem si seriál oblíbil. A to zejména kvůli hlavním postavám, které jsou pro tento druh zábavy jako stvořené. Talentovaný , ale přesto velmi líný a neprůbojný Alex, jeho bláznivý kámoš Sammy, podpantoflák Craig a v neposlední řadě i lehce přiteplený kapitán mužstva Thad. Vždy, když se sejdou tyto postavy tak není o legraci nouzi. V současné době se točí třetí série a s klidem můžu říct, že si drží vysoký standart a kvalita jednotlivých dílů je pořád stejná, takže je stále na co koukat. Doufám, že si tento seriál získá oblibu v Čr , protože je opravdu na co koukat a nabízí se např. srovnání s prcičkami, které jsou u nás velmi populární. ()

RedHot

Srovnání s Prci, prci, prcičky se nabízí jako ta první možnost. Jelikož jsem si onu filmovou předlohu příliš neužil, nevychutnal jsem si ani tuto rozkouskovanou verzi pubertální perverze. Že bude takto vypadat můj studijní život, si můžu nechat jen zdát a upřímně řečeno, ani o něco podobného nestojím. Po shlédnutí pár dílů je mi přece jen dražší můj zdravý úd a svědomí než růžová mušle nějaké Peršanky. ()

zabro

zatim jsem videl jen dva dily, ale odvazuji se rici,ze to ma smysl koukat. uvidime co se dalsi dily,ale zatim jsem spokojen. ()

dave14

Skvělej seriál o americkym fotbalu, kde uvidíte jen jeden jedinej zápas, a to ve finále třetí řady. Ale kdo potřebuje fotbal, když máme každej den party? :) Thad Castle a Sammy Cacciatore jasně vládnou. ()

nippa

Takto presne vyzerá americká college komédia na vrchole. Prci pri tomto vyzerajú skoro ako večerníček pre menej náročných. Humor čím nižší, o to lepší! :D Unikátne zápletky každej z častí, americký futbal, roztlieskavačky, godfather tréner, magor kapitán, lenivý quaterback, feťák vykopávač, 160 kilový rozohrávač, retardovaný maskot a Denise Richards! Unikát! Obrovská škoda nepokračovania. Už sa teším na film. ()

Toka

Éra pubertalních a teenagerovských praštěných trapných filmů je beznadějncě pryč. BMS není kdovíjak revoluční sitcom, ale nabízí něco, co dnešní společnost postrádá. V BMS je chování postav průhlěný jak tanga šlapky z Bulharska, ale přeci jenom to neubírá na sympatičnosti postav. A musím říct, že čím víc dílů jsem viděl, tím vic mi celý koncept a partička lidí přirostli k srdci. Zvrácený puberťácký humor zasazený do prostřední americkýho fotbalu na vysoké škole. What's not to like? ()

MrGregor

Takovýto seriál jsem hledal opravdu dlouho... možná to je, jak to říct, hlavně pro mladší diváky, ale je to ohromná zábava, hlavní představitele si ihned zamilujete, seriál má nástup hned prvním dílem, za ničím se neskrývá a hrdě pokračuje už dvě série... nezbývá než se modlit za třetí sérii a nezbývá než se těšit na další a další herecké obsazení ;) ()