poster

Tajemství mrtvých mužů (TV seriál)

 • USA

  Dead Men's Secrets

Dokumentární

USA, 2002, 13x45 min

Hrají:

Adolf Hitler (a.z.), Martin Bormann (a.z.), Josef Goebbels (a.z.), Hermann Göring (a.z.), Albert Speer (a.z.), Rudolf Hess (a.z.), Wilhelm Keitel (a.z.), J. Edgar Hoover (a.z.), Isoroku Jamamoto (a.z.)
 • sator
  ****

  Nemohu hodnotit zcela objektivně, neb si vybírám jen témata mě blízká.Ale asi by seriálu prospělo krátit... Jinak jistě dobrý počin...(28.5.2010)

 • Dont
  ****

  Výborný je například 10. díl o švédském diplomatovi R. Wallenbergovi, který v Maďarsku zachránil před smrtí desetitisíce Židů. Zasloužil by si metál, místo toho skončil bůhvíkde v SSSR... Zrůdná zvůle sovětského režimu v názorné a smutné ukázce. Od jedné zhoubné totality dokázal uchránit tolik lidí, sám padl za oběť té, která následovala...(21.12.2014)

 • ripo
  ***

  Obsahovo vcelku vyhovujúce, hudba k dokumentu - príšerná ....(26.11.2014)

 • Allien.9
  ****

  Poslední díl věnovaný německým technologiím stál vážně za to.;-)(26.5.2010)

 • wosho
  ****

  Dokumenty o osobnostech druhé světové války jsou prakticky už jen omýjení známých faktů. Zde se tvůrci zaobýrají osudy málo známých můžů (povětšinu známých jen historiky, či osoby nepřekačují hranice svého státu) poutavě, ale bohužel jen povrchně. Ipřesto si normální člověk může doplnit své znalosti.(9.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace