poster

Tajemství mrtvých mužů (TV seriál)

 • USA

  Dead Men's Secrets

Dokumentární

USA, 2002, 13x45 min

Hrají:

Adolf Hitler (a.z.), Martin Bormann (a.z.), Josef Goebbels (a.z.), Hermann Göring (a.z.), Albert Speer (a.z.), Rudolf Hess (a.z.), Wilhelm Keitel (a.z.), J. Edgar Hoover (a.z.), Isoroku Jamamoto (a.z.)
 • wosho
  ****

  Dokumenty o osobnostech druhé světové války jsou prakticky už jen omýjení známých faktů. Zde se tvůrci zaobýrají osudy málo známých můžů (povětšinu známých jen historiky, či osoby nepřekačují hranice svého státu) poutavě, ale bohužel jen povrchně. Ipřesto si normální člověk může doplnit své znalosti.(9.3.2010)

 • gudaulin
  ****

  Sice nikoliv precizní, ale celkově zdařilý seriál, který mapuje úmrtí, která ovlivnila historii 2. světové války. Místy poněkud rozkošatělé, místy jen opakující všeobecně známá fakta, ale celkově přínosné. V několika případech, jako je úmrtí generála Sikorského, jde o díl založený na spekulacích, protože jeho smrt se nikdy uspokojivě nevyjasnila. V jiných případech zase sleduje celou skupinu osob, jako byly Hitlerovy speciální výsadkové jednotky. Celkový dojem: 75 %.(24.4.2010)

 • Plesna
  *****

  Jiná stránky takřka stejného The clash of warriors, ale opět výborně pojatá a podaná.(8.2.2010)

 • Allien.9
  ****

  Poslední díl věnovaný německým technologiím stál vážně za to.;-)(26.5.2010)

 • ripo
  ***

  Obsahovo vcelku vyhovujúce, hudba k dokumentu - príšerná ....(26.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace