Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Pavlínka9

Pakárna nad pakárny o tom, jak špatné střihy a velmi nevěrohodná Jennifer Lopez bojuje o přízeň diváků :D :D Nejlepší na celém filmu byla malá dcerka, která musela být ze situace, které ve filmu zažívá se svou matkou, silně poznamenaná. Doufám, že jen v rámci filmu. Ne i ve skutečnosti z natáčení :D :D ()

MM_Ramone

Mám rád Jennifer Lopez. Dokonca až tak, že som si ju zaradil do svojho profilu medzi obľúbené herečky. Viem, že jej herecké kvality nie sú nijak výnimočné. To však hravo vyváži inými prednosťami. Je to skutočne nádherná žena s krásnou tvárou, zvodným úsmevom, dokonalou postavou. To mi doposiaľ vždy stačilo. Nič viac som neočakával. No tento snímok, "Dosť!", ma dosť sklamal. Scenár je povrchným, nesúrodým, šablonovitým zhlukom všetkých možných žánrou. Začína to skoro ako komédia, potom to prejde do romantického filmu, neskôr vážnej, vzťahovej drámy a vyvrcholí to ako akčný thriller. Je tam všetko a vlastne dohromady nič. Ale veď hlavné predsa je, že tam je J.Lo, no nie? ** ()

Ryuuhei

Typická thrillerovka, kde převládá neustálý pocit napětí. A to já mám rád. Sice docházelo mnohdy k nelogickému vývoji děje (proč kupovat barák v maloměstě a neschovat se v anonymitě velkoměsta). Jinak co se mi líbilo, že hrdinka byla bojovnice a nenechala nikdy osud na náhodě. Tedy, její plán typu co kdyby a neustálá připravenost z ní dělala výjimku podobných filmů. 60% ()

blahblah12

Nechápu,proč neodešla hned,když se dozvěděla,že jí podvádí...To vážně musela čekat,až to zajde tak daleko a bude muset utíkat? Samozřejmě..o čem by potom byl celý film? Jinak se mi zdálo,že uměla boxovat celkem dobře,což pochybuju,že by se za měsíc naučila...A že by přemohla chlapa? to se mi zdá taky divný..Jinak mě to celkem bavilo.. ()

Jazzzz

Poměrně nizká hodnocení mne nastěstí neodradilo od shlédnutí tohoto filmu. Je pravda, že moje očekávání se zdaleka nenaplnila. Ale i přesto jsem se u filmu nenudil. Začátek mne velmi potěšil rychlým spádem. Dokence možná až moc rychlým. Po poměrně rychlé gradaci totiž následuje poměrně dlouhá nudná pasáž ve které za zmínku stojí pouze opravdu zarážející nelogické chování číšnice Slim. Po této nudné pasáži se film změní v něco co jsem vůbec nečekal. Bližším popisem by se muj komentář mohl stát off topicem, tudíž se nebudu více rozepisovat. Ale co musím dodat je, že ke konci filmu jsem se hodně pobavil a nečekaně si připomenul moje oblíbené filmy o Rockym... ()

• Tento film byl uveden do kin v roce 2002. Ale natáčelo se před rokem 2001. Je tam scéna, kdy Slim (Jennifer Lopez) čeká na svou dceru na letišti. Čeká na ni u příletové brány. To bylo změněno po 11. září 2001. (veronikajel)
  • Počas scén natáčaných v Gig Harbor vo Washingtone sa vo filme objavilo niekoľko reálnych lovcov lososov. (Arsenal83)
  • Keď má Slim (Jennifer Lopez) v aute monológ a Gracie spí, herečka Tessa Allen v skutočnosti spala. (Arsenal83)