Zakázaná zóna

• Velká Británie Monsters (více)

Uplynulo šest let, kdy NASA objevila mimozemský život v naší sluneční soustavě. Sonda, která přinesla tento revoluční objev, se vrací na Zemi se vzorkem neznámé formy života k podrobnému zkoumání. Při vstupu do atmosféry ovšem sonda havaruje nad Mexickým zálivem a dojde k úniku této neznámé formy života, která se velmi rychle adaptuje na zemské podmínky. Na Mexiko je ihned uvalena karanténa. (PetriK12)

pesbara

moc zajímavá věc s otevřeným koncem. Vůbec bych neřekl že je to nízkorozpočtové, neb draze vypadajících scén je tam dostatek. Není to jako s Tmavomodrým světem, kde víme s jak nízkým rozpočetm byl točen a je to vidět. Tady je vše co je třeba a filmu nic nechybí. Scény kde se jekoby nic neděje jsou velmi silné a děj se stále posouvá dál. Rozhodně jsem se ani trochu nenudil a užil si to. ()

Anub1s

nie vždy platí, že za malo peňazí sa nedá urobiť veĺa muziky (napr. blair witch; 12 rozhnevaných mužov) takže argumenty typu nizkorozpočtový film neobstoja. tento film je nuda ()

Xinn

Nestává se často (resp. nestává se skoro vůbec), aby mi český název filmu připadal výstižnější než název originální, ale tento film je čestnou výjimkou. Monster si tam opravdu moc neužijeme (proto i chápu nízká hodnocení některých zklamaných diváků, kteří se zřejmě podle názvu těšili na drápy, chapadla a kýble krve), na své si přijdou spíše příznivci komornějších road movies a krásných přírodních scenérií. Za ty prachy co měl Edwards k dispozici klobouk dolů před výsledkem, a ode mě lepší 3* ()

Popo

Po zhliadnutí Traileru som bol vážne zvedavý a nakoniec to nebolo zlé. Nato, že jeden chlapík stál za kamerou, réžiou, scenárom a efektami to bolo veľmi zaujímavé. Plne súhlasím z tým, čo napísal Pomo. ()

Archvile

Prvá hodina pripomínala viacej cestopis ako poriadne Sci-Fi. No a v tej druhej sa to o moc nezlepšilo.Suma sumáru nulový filmový zážitok. ()

smartynaf

Road movie o cestě domu z vyletu. Vpravo vidíme District 9, vlevo zas Válku světu. Porad jdeme. Porad čekáme na nějakou pecku. Ta sice nepřichází, zatím jsme se spolu ani nevyspali, ač to jiskri celou cestu, jako by nás ani vše v okolí nechtělo sežrat ( nebo co vlastně ). Svítící hlavonožci za zdi, která vypadá jako Na kometě..to je vše co víme a tím to končí. Ale koukatelny to je :-) ()

zekon

Někde jsem četl že je to dobré.......NE NENÍ!!! Naprosto nudná trapárna o ničem. Někteří u toho evidetně hulili :) ()

AmunRa

Co je tento film vlastně zač? Scifi je možná tématem a pár minutami děje, ale dá se díky tomu nazvat scifi filmem? Romantika je jistě obsažena a funguje, ale určitě to není romantický film. V podstatě je to road movie po zóně infekce, ve kterém se prakticky nic neděje, přesto se dá na to docela dobře koukat. ()

NoMoreFico

Ďakujem pekne. Trailer hovoril o niečom uplne inom ale trailer je najviac čo v tomto snimku uvidime. Typicke bečko čo sa domnieva že bude hrať prvú ligu. ()

StrayWolf

Slabšie sci-fi, autori z pointy mohli vyťažiť omnoho viac, no nespravili to a tým to celé trpí. Človek stále čaká až sa udeje dáky významný zvrat, no čaká zbytočne. Avšak sa nedá tvrdiť že by som sa vyslovene nudil. ()

vojtyp

Velké očekávání bylo neukojeno :) Celej film sem čekal co se bude dít a nepřišlo nic co by mě mohlo zaujmout... Bohužel... ()

sovel odpad!

Film o ničem. Neslaní nemastní herci jdou z místa a do místa b. Při tomto se nic neděje, jen v pozadí se neustále připomíná nějaká hrozba, kdy ve finále se ukážou jen 2 normální přerostlé chobotnice, které se pokočkují a odejdou. Přežil jsem to jen proto, že jsem čekal, že nakonec z toho něco vypadne. Bohužel 94 min. o ničem. ()

Lilielae

Přírodopisný dokument o tom, jak se malého choroše stane obří chobotnice, která se u benzínky vošmajchluje s jinou obří chobotnicí. Pěkně si u toho zasvětélkují a za mimořádně kvalitní hudby se odsunou každá jinam. Nebo to bylo o něčem jiném? Jestli ano, tak u bohů o čem??? ()

Crabcz

Film je celkem v pohodě. Začátek tedy zavdává na mnohem napínavější podívanou, než nakonec byla, ale vzhledem k podmínkám/rozpočtu ($15000, co jsem četl), jaké film měl, to bylo příjemné. Rozhodně jsem viděl horší filmy s o 3 řády vyšším rozpočtem, což mě jen utvrzuje v tom, že filmový průmysl nevyvažuje své finance na jednotlivé části projektu ani zdaleka rovnoměrně. Často vidíme scénáře s hodnotou stěží $100 a povrchními triky/hereckými hvězdami za $100 milionů. ()

Mojemenoje

Nehodnotim, lebo som to nevidel a asi ani neuvidim. Len chcem ocenit komentar od verbala111. Skvele som sa pobavil. Je to to najvtipnejsie, co som doteraz na csfd cital. Dakujem a klobuk dole:-)) ()

webino

zas po case scifi ktore nema na divaka hadzat same pocitacove efekty ale spravne ho vtiahnut vcucnut do deja.Ked somsi predtavoval ze by som bol na ich mieste ,tek ma miestami az mrazilo.Odporucam skvele natocene. ()

Arkwuill_S

Nastala podivná událost - havárie výzkumné sondy, která obsahovala prvky mimozemského života. Zřítila se na Zemi a "infekce" se rozšířila. Došlo k mutaci a naši planetu začali obývat tvorové, které nikdo nikdy neviděl a kteří jsou lidem nebezpeční. V oblasti Střední Ameriky je karanténa, přes kterou se prakticky nedá dostat. Panují zde podmínky, že silnější, lépe řečeno bohatší, bere. Ostatní nemají nárok. Najatý dobrodruh, fotograf dostává tučně vyhlížející nabídku, aby dopravil dceru bohatého člověka z Jižní do Severní Ameriky. Bohužel nezbývá jiná možnost, než po zemi... přes zamořené území. Tohle je další z řady filmů, u kterého celou dobu převládá pocit očekávání, aby jej na konci vystřídal pocit zklamání. Příběh vypadá, skutečně jen vypadá, velmi orginálně a poutavě, ale ve skutečnosti se film omezuje na pouhou zápletku vztahů dvou lidí, kteří k sobě mají blízko, ale vlastně i velmi daleko. Tu a tam se to doplní o katastrofou postižené scenério. A tak stále jen očekáváte, kdy se začne něco dít. Tak stále čekáte, až film prostě skončí. Toť můj pohled. ()

Kdo natočí Ostrov lebek?

Kdo natočí Ostrov lebek?

17.09.2014

Přidělování monstrózních blockbusterů režisérům malých nezávislých filmů pokračuje. Gareth Edwards se po Monstrech dostal ke Godzille. Colina Trevorrowa po Vlastní zbraň podmínkou čekal Jurský svět.… (více)

Trochu tradiční, trochu jiná Godzilla

Trochu tradiční, trochu jiná Godzilla

10.02.2013

Natáčení má odstartovat už příští měsíc (s premiérou plánovanou na květen 2014), ale Frank Darabont prý ještě na poslední chvíli piluje dialogy. Tvůrce nejlepšího filmu všech dob (alespoň podle… (více)

Nová Godzilla bude „realistická“

Nová Godzilla bude „realistická“

19.09.2012

Studio Warner Bros. a produkční společnost Legendary Pictures plánují nový film o legendárním monstru už několik let. Až teď ale projekt konečně dostal zelenou a jeho premiéra je stanovena na 16.… (více)

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V