The Ledge

Mladý zástupce ředitele hotelu Gavin (Charlie Hunnam) stojí na římse výškové budovy a chce skoncovat se svým životem. V tom se objeví detektiv Hollis (Terrence Howard) a snaží se ho zachránit. Zjistí, že to myslí opravdu vážně a že chce v poledne skočit. Jenže také detektivovi se nedávno zhroutil život, a tak se možná role obrátí a život se pokusí zachránit detektivovi právě Gavin. (virus10)

StanGoodspeed

Islámští fanatici nebo uplně vyřáchanej katolík, to je asi jedno. Když narazíš na takového blázna v akci tak máš prostě průser. A nedejbože abys mu udělal něco osobního, třeba přefik ženu. Otázky o bohu a tom jak daleko zajít - třeba i pro udržení rodiny....Zajímavé :-) mě se to líbilo a ještě teď nad něčím z filmu přemýšlím. ()

lisbethsally

Tento film mě moc nezaujal. Děj mi přišel nezajímavý a dialogy nudné. Velmi zvláštní obsazení Ch. Hunnama do role managera v hotelu, která mu absolutně nesedí. Pointa a závěr celého filmu je velmi zvláštní. Celé mi to přišlo takové nemastné neslané! ()

Jurcekk

Všetky filmy zo Sundance mi prídu na jedno kopyto. Tretia gulička za Liv Tyler. Tak jej tento vek pristane. Rovnako ako v Pozostalých. Tuto vyššie niekto napísal, že sa k sebe nehodili a že jej to neverí. Súhlasím, ale tak dobre sa mi na ňu pozerá. Páči sa mi, že jej vidím v tvári, že bremeno života je neľahké. ()

Pavelkedar

Liv Tyler zatím asi ve své nejlepší roli, všechno jsem jí věřil, Charlie Hunnam dobrý jako vždy, jen jsem se po celou dobu nedokázal zbavit dojmu, že na té římse stojí Jax ze Sons of Anarchy.......... ()

Nellie Lovett

Solidní thriller. Člověk by v postatě neměl co vytknout - zápletka je dobrá, napětí se drží po celou dobu, herci jsou věrohodní... ale přesto celý dojem poměrně rychle vyprchal a mám pocit, že s dalším zhlédnutím by šlo hodnocení dolů. ()

kotrlak

Jako moc mi v tom neseděl Charlie Hunnam (Gavin), páč dle mýho názoru by takovej easygoing fešák na tu římsu nelez. Udělal by prostě další zářez na pažbě, kikině by možná z piety položil kytku na hrob a kráčel by dál žívotem... ()

lepinla792

Je to moc filosofie, moc problémů, moc společenských témat zhuštěných do jednoho filmu. Tím je pro mě film přeplácanej a navzdory tomu zdlouhavě utahanej. ()

Mkvenner

Velmi povedený snímek. Střet víry a nevíry tady byl podán opravdu dobře, aniž by stavěl jednu či druhou stranu do morální výšiny. Film prostě ukazuje, že všichni jsme jen lidé se svými chybami a s tím se musíme naučit žít. Zároveň skvěle ukazuje kam až člověk může zajít, když bere nějakou knihu příliš vážně. A jasně ukazuje, přestože my ateisté nevěříme v nadpřirozené bytosti, že stále najdeme něco opravdového, za co stojí zemřít. ()

Montmorency

Velmi sympatický hl. hrdina (jak zde někdo trefně napsal klon Heather Ledgera a Thora:-) se najednou ocitne v podivném světě dvou bigotních manželů a začne si s manželkou aférku, která samozdřejmě (o čem by to jinak bylo že:-) nezůstane bez následků....Těšila jsem se po dlouhé době na Liv, ale nějak mně neuchvátila (i krásná Liv stárne a už se prostě na role studentek nehodí), v celku nic moc film - trochu moc víry na můj vkus :-), navíc s úplně hloupým ''vedlejším'' příběhem policisty... ()

bedsore

Jak rychlle mě to vtáhlo a upoutalo pozornost, tak po chvíli zase pustilo. Naštěstí jsem se nenechal odradit a postupem času jsme opět našli společnou cestu. Jinak raději si nepouštějte trailer předem. Tuhle novou módu naznačující víc než je třeba naprosto nechápu. ()

Tomasson

Dobré...bohužel ne dost. Příliš zdlouhavé a řeči o víře často k uzoufání...Téma ne němž film staví, je totiž mnohem hlubší a komplikovanější a scénář prostě nestíhá. Jistě, herecké výkony nejsou špatné, bohužel nevyváží průměrné dialogy hlavních postav...Navíc přiznávám bez mučení, že mi chyběl vkusný happyend...Dal bych hvězdy dvě, ale jelikož na Liv já trpím, dávám tři :-) ()

LAZZiO

no teda , filmarcina nic moc ale ten pribeh sice x krat videny a znova z ineho uhlu,,ja ako zastanca pritomneho okamizku nemozem sa nesmiat samotnemu konaniu joea ale bohuzial takyto su stale dnesny ludia.... velmi fajn pocin .. ()

floppy4

Dost zle ked z traileru viete co sa deje a cakate, ze to bude tvorit tak 20% z celkoveho pribehu a potom zistite ze z traileru vlastne viete o com je cely film a celych 90 min sa nudite a cakate kam sa to posunie a vy sa dozviete nieco nove. No bohuzial nic nove sa nedozviete, lebo sa to cele pohne az poslednych 5-10 minut. Ta vedlajsia dejova linia zo zivota vyjednavaca je tam uplne odveci a este k tomu aj zle pustana divakovi a v konecnom dosledku posobi skor zmatocne. No a ohladom hercov, ani nehovorim: Krestansky fundamentalista je strasne strojeny, hlavny kurevnik priemer a Liv Tyler davno nema taku charizmu ako napriklad v Panovi Prstenov alebo Armageddone, posobi jak po odvykacke a najviac ma zabila veta "Your mouth are so sexy"... Oh realy? To si hlavny protagonista mohol vybrat fakt vacsiu kočku pre ktoru sa rozhodne skakat z bytovky. Cakal som o hodne viac! ()

KcarlosK

SPOILER - Mohlo být za 5, nebýt toho konce. To nestihnuli nafouknout matraci ala Smrtonosná zbraň? Nemluvě o tom, že kdyby se ten hňup svěřil dřív, mohla policie toho fanatika zastavit dřív. ()

JerryPilsen

Ó bože!Výborná ťafka do světonázoru.Skvělí herci pozvolna rozehrávají kritiku jakékoli závislosti na čemkoli.Bůh jim odpusť.Skvělé dialogy,boží milostný trojúhelník.Výtečně napsáno. ()

sabotage22

výborný film s primeranou minutážou. Vďaka kratšiemu času má dej spád a napätie. Skvelý námet v ktorom sa ukazuje, že aj ten najzbožnejší človek môže v sebe ukrývať temnú stránku, ktorá baží po pomste a krvi. Hlavná dejová línia sa nekončí absolútnym happyendom aj keď je to zmiernené ukončením príbehu detektíva a jeho rodiny. ()

Dejte na me

..neurazí, nenadchne, ale víc jak 3 ani náhodou.. strašně předvídatelný, bylo jasný, že chce skočit kvůli tomu, že ten blázen vyhrožuje tý holce.. proč vykládá příběhy místo toho, aby ty policajti vthli naproti dřív? ..no i 3 je dost :( ()

pepito25

Dialógy s náboženskou tématikou sú parádne. Sú tým správnym korením tohto príbehu, ktorý by inak zaujal menej. Nebyť zvrátenej voľby, ktorú ponúka podvedený sused Gavinovi a nebyť nepredvídateľnej reťaze pocitov, ktoré nachystal život (čítaj manželka dávnym rozhodnutím a Gavin pobytom na streche) policajnému dôstojníkovi Hollisovi - čím by bola táto dráma? Takto je ale postarané o to, aby som vydržal. Mám rád filmy, kde nie sú dobrí a zlí, dokonca keď takí nie sú ani v náznakoch. Tu je kazdý v práve, každý koná, lebo musí, lebo je presvedčený. A tak to predsa je! Je to silné kafé, ako z televíznych novín. Vyvolá to podobnú emóciu, ako keď v správach dávajú niečo podobné - vtedy si poviem "Neuveriteľné! Akoby to bol film!" ()