Cars Toon: Burákovy povídačky (TV seriál)

• Česko

Animovaný / Rodinný

USA, 2008, 5 min

John Lasseter

Kori Rae

Vtipné! Pěkné krátké pohádky v hlavní roli se skvělým Burákem!(15.1.2012)

Originální povídačky od Buráka...muuuuah, velice vyvedené a vtipné.(14.2.2011)

Tržby za predaj DVD v USA $4,334,755 //počet predaných kusov 257,302(18.1.2011)

Něco více, něco méně povedené, celkově bych řekl, že některé vtípky a narážky a situace by ocenili víc dospělí, než děti, jenže dospělí se na tohle zase až tak moc nekoukají...(28.3.2012)

Viděno nějakých 12 příběhů a musím říct, že jsem se výtečně bavil o úplňkové noc, kdy jsem nemohl spát. Sice pár příběhů nebylo úplně ono, ale většina byla z mého phledu super. TVůrci prokázali opět slušnou dávku fantazie a okonale překrucovali možné i nemožné do světa animáku aut a ke všemu z pohledu Buráka. Vznikl z toho pěkný miniseriál, kteří by milovníci filmů Auta měli ocenit :)(26.12.2015)

• - Spoiler: Pointou každého příběhu je, že si nikdo není jistý, jestli je to pravda, nebo si Burák vše vymyslel. (TwoFace)