Cars Toon: Burákovy povídačky (TV seriál)

• Česko

Animovaný / Rodinný

USA, 2008, 5 min

John Lasseter

Kori Rae

Viděno nějakých 12 příběhů a musím říct, že jsem se výtečně bavil o úplňkové noc, kdy jsem nemohl spát. Sice pár příběhů nebylo úplně ono, ale většina byla z mého phledu super. TVůrci prokázali opět slušnou dávku fantazie a okonale překrucovali možné i nemožné do světa animáku aut a ke všemu z pohledu Buráka. Vznikl z toho pěkný miniseriál, kteří by milovníci filmů Auta měli ocenit :)(26.12.2015)

Ne všechny povídačky jsou dobré, některé jsou podprůměrné, ale Soukromé očko, UFO a Tokio to skvěle vynahrazují. Navíc je to krátké, vtipné, a příjemné je čekání na to, jak se v povídačce objeví i Blesk McQueen.(27.7.2013)

Kraťoučký seriál na motivy filmu Auta kde jeden z hlavních hrdinů (Burák) vypráví různé historky (třeba o ufo atd.)(10.6.2010)

Tržby za predaj DVD v USA $4,334,755 //počet predaných kusov 257,302(18.1.2011)

Na celovečerní snímek to nemá, ale jako bonusový materiál k DVD je to ideální. Škoda jen, že ne všechny povídačky nebyly vtipné.(1.4.2011)

• - Spoiler: Pointou každého příběhu je, že si nikdo není jistý, jestli je to pravda, nebo si Burák vše vymyslel. (TwoFace)