Cars Toon: Burákovy povídačky (TV seriál)

• Česko

Autogrotesky

Mater's Tall Tales

Cars Toon: Mater's Tall Tales

Materove neuveriteľné príbehy

Animovaný / Rodinný

USA, 2008, 5 min

John Lasseter

Na celovečerní snímek to nemá, ale jako bonusový materiál k DVD je to ideální. Škoda jen, že ne všechny povídačky nebyly vtipné.(1.4.2011)

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 70% (3*) |(20.7.2013)

Vcelku zábavné rozšíření úvodního filmu auta. Burák a jeho neuvěřitelné povídačky, abychom si nemysleli, že je to kus šrotu od jakživa :). Nejvíce se mi líbily poslední dvě historky (burák soukromé ačko a burák v Tokiu), jako nejslabší považuju burák coby metalista. Celkově ale dosti povedené.(20.9.2011)

Lepší i horší povídky, ale všechny tak na jedno brdo. Ovšem výborný český dabing v podání P. Novotného tomu dává šmrnc.(22.2.2012)

No nekecám, fakt !!! Povídka první - ** KASKADÉR. Americké barvy mu seknou. CITÁT - Kupte si Burákův předkus !! Povídka druhá - **** HASIČÁK BURÁK Sakra i v tom červenym vypadá dobře, co ? CITÁT - Tam je ta fabrika na benzín a sirky !!! A počkejte až ho v této povídce uvidíte jako doktora - já tam u toho byl. Povídka třetí - *** BOURÁK BURÁK. Přivítejte Arašídu !!!! CITÁT - Ale já jsem Burák !! Povídka čtvrtá - ***** UFO. Parkoviště 51. Tajná základna. CITÁT - Kurňa, kuuuurrrrňa. Povídka pátá - *** EL TÁBURÁK. CITÁT - Červený lak se někdy nevyplácí. Povídka šestá - **** BURÁK NA MĚSÍCI. Jsem autonaut. CITÁT - Houstone, máme problém !!! Povídka sedmá ***** BURÁK METALISTA. Začínali jsme v garáži. CITÁT - Kurňa, kurrrrrňa, kuuuuurrrrrrňňňaaaaááááá !!!!!! Povídka osmá - **** SOUKROMÉ OČKO. Pak přijela ona, měla gumy s bílým pruhem, co mě odjakživa rajcovaly. Povídka devátá - ** BURÁK V TOKIU. Burak - san měl pěkný tuning, byl v něm bourák. CITÁT - Aligator. Na dvd je velká spousta bonusů. Třeba ten, jak Mc Queen ukazuje mapu a potíže kolem této scény. Uvidíme také předlohu pro Buráka. Spousta nepoužitého materiálu a nápadů, které nejsou realizované. A další a další bonusy. No fakt, nekecám !!!! Celkem za ****.(19.2.2011)