Cars Toon: Burákovy povídačky (TV seriál)

• Česko

Animovaný / Rodinný

USA, 2008, 5 min

John Lasseter

Kori Rae

Dobrodružné historky v podání Buráka jsou prostě skvělé.(20.8.2010)

Na celovečeráky to samozřejmě nemá ani v nejmenším, ale jako svižná pětiminutovka to bez problémů zabaví. Navíc u některých nápadů se dozajista zabaví i dospělí, takže u těchto animovaných epizod rozhodně trpět nebudou. 70%(30.8.2013)

Lepší i horší povídky, ale všechny tak na jedno brdo. Ovšem výborný český dabing v podání P. Novotného tomu dává šmrnc.(22.2.2012)

Burák a jeho vyřídilka. Fantazii se meze nekladou. Logicky jsem se nejvíc pobavila u parodie na klasické noirovky Soukromé očko.(29.12.2011)

Ne všechny povídačky jsou dobré, některé jsou podprůměrné, ale Soukromé očko, UFO a Tokio to skvěle vynahrazují. Navíc je to krátké, vtipné, a příjemné je čekání na to, jak se v povídačce objeví i Blesk McQueen.(27.7.2013)

• - Spoiler: Pointou každého příběhu je, že si nikdo není jistý, jestli je to pravda, nebo si Burák vše vymyslel. (TwoFace)