Cars Toon: Burákovy povídačky (TV seriál)

• Česko

Animovaný / Rodinný

USA, 2008, 5 min

John Lasseter

Kori Rae

Žiaľ celovečerný, animovaný film z roku 2006 "Cars" som ešte nemal možnosť zhliadnúť. Zdá sa, že to budem musieť napraviť. Pretože som si zatiaľ pozrel tri alebo štyri časti z krátkometrážnej série "Cars Toon: Burákovy povídačky" a dosť dobre som sa pri nich pobavil. Spolupráca Walt Disney Pictures so štúdiom Pixar sa vypláca. Toto je len taký malý bonus, ale v prevedení od ľudí zo spomínaných filmových spoločností to pôsobí profesionálne a zábavne. Napríklad taká historka o tom ako boli Bourák a Lighting McQueen metalisti je teda kurňa dobrá. A ani ostatné časti, čo som videl, nie sú o nič horšie. ***(9.11.2010)

Na celovečerní snímek to nemá, ale jako bonusový materiál k DVD je to ideální. Škoda jen, že ne všechny povídačky nebyly vtipné.(1.4.2011)

Dobrodružné historky v podání Buráka jsou prostě skvělé.(20.8.2010)

Burák a jeho vyřídilka. Fantazii se meze nekladou. Logicky jsem se nejvíc pobavila u parodie na klasické noirovky Soukromé očko.(29.12.2011)

Viděno nějakých 12 příběhů a musím říct, že jsem se výtečně bavil o úplňkové noc, kdy jsem nemohl spát. Sice pár příběhů nebylo úplně ono, ale většina byla z mého phledu super. TVůrci prokázali opět slušnou dávku fantazie a okonale překrucovali možné i nemožné do světa animáku aut a ke všemu z pohledu Buráka. Vznikl z toho pěkný miniseriál, kteří by milovníci filmů Auta měli ocenit :)(26.12.2015)

• - Spoiler: Pointou každého příběhu je, že si nikdo není jistý, jestli je to pravda, nebo si Burák vše vymyslel. (TwoFace)