Cars Toon: Burákovy povídačky (TV seriál)

• Česko

Autogrotesky

Mater's Tall Tales

Cars Toon: Mater's Tall Tales

Materove neuveriteľné príbehy

Animovaný / Rodinný

USA, 2008, 5 min

John Lasseter

Žiaľ celovečerný, animovaný film z roku 2006 "Cars" som ešte nemal možnosť zhliadnúť. Zdá sa, že to budem musieť napraviť. Pretože som si zatiaľ pozrel tri alebo štyri časti z krátkometrážnej série "Cars Toon: Burákovy povídačky" a dosť dobre som sa pri nich pobavil. Spolupráca Walt Disney Pictures so štúdiom Pixar sa vypláca. Toto je len taký malý bonus, ale v prevedení od ľudí zo spomínaných filmových spoločností to pôsobí profesionálne a zábavne. Napríklad taká historka o tom ako boli Bourák a Lighting McQueen metalisti je teda kurňa dobrá. A ani ostatné časti, čo som videl, nie sú o nič horšie. ***(9.11.2010)

Tržby za predaj DVD v USA $4,334,755 //počet predaných kusov 257,302(18.1.2011)

Je to zábavné, ale to je asi tak všetko. Na rozdiel od "regulérnych" pixarovských kraťasov nemajú Materove dobrodružstvá žiadnu pridanú hodnotu. Prídu, pobavia (tu viac tam menej) a zase odídu. Ale moje chlapčisko sa od toho nevie odtrhnúť, tak pokiaľ bolo cieľom osloviť pätročných, potom im to sakra že vyšlo ;)(6.12.2010)

Také jsem dělal kaskadéra, protože nikdo nepřišel na můj metalový koncert na Měsíci, který časově kolidoval s mým toreadorským vystoupením v Tokiu a mou wrestlingovou charitou pro roztomilé UFO. Fakt nekecám! A to ani nejsem rezavá odtahovka.(15.8.2012)

No kurňa! Některé povídky skončily doslova v příkopě (Kaskadér, Hasičák), jiné zas projely obloukem kolem mě (Burák na Měsíci, Burák v Tokiu)... zbytek dojel do cíle a více či méně pobavil, ale tyhle grotesky jako celek nemůžu hodnotit lépe než třemi hvězdami. Záležitost pro nejmenší diváky, případně největší fandy jinak skvělého filmu. Nebo oboje. 60%(31.8.2011)