Cars Toon: Burákovy povídačky (TV seriál)

• Česko

Animovaný / Rodinný

USA, 2008, 5 min

John Lasseter

Kori Rae

Lepší i horší povídky, ale všechny tak na jedno brdo. Ovšem výborný český dabing v podání P. Novotného tomu dává šmrnc.(22.2.2012)

Ne všechny povídačky jsou dobré, některé jsou podprůměrné, ale Soukromé očko, UFO a Tokio to skvěle vynahrazují. Navíc je to krátké, vtipné, a příjemné je čekání na to, jak se v povídačce objeví i Blesk McQueen.(27.7.2013)

Na celovečerní snímek to nemá, ale jako bonusový materiál k DVD je to ideální. Škoda jen, že ne všechny povídačky nebyly vtipné.(1.4.2011)

Burák a jeho vyřídilka. Fantazii se meze nekladou. Logicky jsem se nejvíc pobavila u parodie na klasické noirovky Soukromé očko.(29.12.2011)

Vcelku zábavné rozšíření úvodního filmu auta. Burák a jeho neuvěřitelné povídačky, abychom si nemysleli, že je to kus šrotu od jakživa :). Nejvíce se mi líbily poslední dvě historky (burák soukromé ačko a burák v Tokiu), jako nejslabší považuju burák coby metalista. Celkově ale dosti povedené.(20.9.2011)

• - Spoiler: Pointou každého příběhu je, že si nikdo není jistý, jestli je to pravda, nebo si Burák vše vymyslel. (TwoFace)