Beethoven: Velký trhák

Beethoven: Veľký trhák

Komedie / Rodinný

USA, 2008, 101 min

• otík

Šesté pokračování vyšuměné série a zase je to zcela nové obsazení.(11.5.2014)

Pritelkyne ma pro bernardyny slabost, takze ted mam pravidelny prisun Beethovenu, o kterem se mi predtim ani nesnilo. Nastesti by na to v ceskem dabingu nekoukala - a ze musi byt hodne strasny, soude podle tech odpadu vsude kolem. Film samotny je totiz docela zabavna (sebe)parodicka zalezitost, ktera si strili jak z beethovenovske francizy (toci se de facto prvni film), ale i z hollywoodskych stereotypu obecne. Jako perlicka na zaver jsou filmove plakaty "dalsich filmu s Beethovenem" - Citizen Kanine a nejakych deset dalsich:-P(6.2.2013)

• adamcikv

Čoklomanie pošesté. No comment. :((7.4.2012)

• hanazu

Rádoby rodinná komedie o otci, který vychovává syna a je profesionálním týračem zvířat ve filmovém průmyslu. Vtipné honičky, kdy Beethoven neustále někomu krade svačinu a okradený ho pronásleduje, jsou podkresleny veselýma popíkovýma písničkama. A hle, po jedné takové honičce otec se synkem zjistí, že pejsek se stará o štěňátka. Kristova noho, ještě že je nevrhnul on. Další dějová linka je stejně nanicovatá, jako ta hlavní. Chlapeček se nám zakouká do blondýnky, ale jelikož je to profesionální loser, ona nemá zájem. Co teď? A málem bych zapomněla na tři blby, co se pokusí bernardýna unést. Je to sice komedie pro děti, ale mám ověřeno, že ani ty to nebavilo.(29.7.2011)

• civalII

Uf. Odpadem velmi šetřím, ale tady fakt nešlo jinak. Tohle ani rodinná komedie, ani žádná komedie. Tohle dokonce není ani film, toto je opravdu zbytečný 101min dlouhý záznam něčeho.(17.1.2013)