Sebastian Gutierrez zasadil snímek do prostředí rozličných barů, kde se kříží osudy několika lidí. Společné útočiště - bar - spojuje hlavní postavy a nechává diváka na chvíli nahlédnout do jejich životů. Nenásilné prezentaci a oddychové atmosféře dominují dlouhé dialogy, ostatně o nich film je. Sledujeme krátkou epizodu detektivky Carly Gugino, tanečnice Emmanuelle Chriqui, jejího bratra a dokonce se zde objeví i Zachary Quinto, jakožto zklamaný manžel. (SaNGe)

jasanka

Tento povídkový styl vyprávění nemusím, mám radši ucelenější děj. Ani atmosféra baru mě nějak nechytla, dialogy taky nic zajímavého nepřinesly... Na jedno zhlédnutí je ale film OK, navíc s dobrým hereckým obsazením. ()

nessbeal

Trefne, inteligentne, pre mna nesmierne zaujimave, s vybornymi hereckami. Nenudil som sa a nesledoval som cas pocas filmu, to je zaklad k uspechu u mna. ()

Tred2

Některé scény byly vtipné a zajímavé, jiné zase ne. Prakticky celá "síla" filmu spočívá v tom, že budete žřat kecy od oblíbených herců. Jestliže jich moc není, případně není žádný, pak vůbec nemá smysl na film koukat. Děj je nepodstatný, jednotlivé události vesměs taky a minimálně polovina dialogů stojí za starou bačkoru. Pár pravd, zajímavostí a vtipných scének se tam najde, ale jeden od takovéhoto filmu by čekal víc. Moje rada je: podívejte se na casting a pokud se vám zamlouvá, jděte do toho. Slabší 3. ()

sigf07

Líbí se mi filosofie tvůrců a líbí se mi i film samotný. Spletenec lidských osudů, které se odehrává pokaždé v jiné hospodě, hrdinou je (přinejmenším během úvodní poloviny) pokaždé někdo jiný a mění se i žánrové ladění jednotlivých kapitol. Část, ve které se představí Emmanuelle Chriqui připomene Varieté, scéna s de Vittem by nedělala ostudu žádné gangsterce a nudistický ping-pongový klub a jeho přepadení je skvělou absurdně vtipnou záležitostí. ()

LabySo69

Velmi příjemnej konverzační filmek. Bál jsem se, že Girl walks into a bar může oslnit pouze přítomností nemalýho počtu známých herců, ale k mýmu překvapení jde i o vcelku zajímavý, inteligentní a ke všemu vtipný dialogy a dokonce i jednotlivý epizody fungujou jako celek. Takže když vypnete, tak si film užijete tak, jako si jistě užili hlavní tři postavy závěrečnej taneček. ()

Mira90

Povídkový film = více postav, mnoho linek, některé se i protnou. Ale nějak mne to neoslovilo. Takže díky alespoň za účast Carly Gugino, Emmanuelle Chriqui a Rosario Dawson. ()

Mistr_Moon

Průměrná konverzačka, která ač měla pouze hodinu dvacet mi přišla neskutečně dlouhá. Některé rozhovory však byly zajímavé a scéna s ping pongem luxusní. Celkově vzato se mi to líbilo, ale předchozí počiny Gutierreze byly lepší a vtipnější. Tady jsem se zasmál asi dvakrát. A trochu mě zamrzelo, že Gilomorovic děvče zde bylo jen do počtu, mohla aspoň na konci zatančit s těma ostatníma... ()

Yweet

Díky takřka nulovým očekáváním se mi film velmi líbil, bylo to jednoduché, vtipné a osvěžující. Quinto i zde potvrdil, že je jedním z nejlepších herců mladé generace. Josh Hartnett nezaostává a jeho scény jsou jedny z nejlepších z celého filmu. ()

Dexter666

Tento film má všetko, čo potrebuje, skvelý casting, pohodový scenár, atmosféru... Keby neexistovali Tarantionove dokonalé žánrové konštrukcie, mal by tento počin u mňa za 5*. ()

Chloe..

Mám prostě slabost pro konverzační komedie a pokud se v ní objeví taková herecká plejáda není o čem mluvit. Výborná hudba je už jen třešničkou na pomyslném dortě. ()

IrmaVep

Tak tohle já docela můžu. Film v podstatě o ničem, což někomu jistě vadí, ale na druhou stranu si u toho krásně odfrknete. Je to jeden z těch povídkových, kde se jen tlachá a tlachá a tlachá. A sem tam zatančí, to taky není na škodu (hlavně na konci ;)) Některé scénky jsem sice takřka okamžitě vypustila z hlavy, ale zvláště ty úsměvné (zmatkář Zachary Q. nebo nervózní štěbetání Rosario D.) si budu chvíli pamatovat určitě. A Joshe Hartnetta jsem si kdysi oblíbila právě díky podobné roli. ()