poster

Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

 • USA

  Destination Truth

Reality-TV / Dokumentární

USA, 2007, 50x50 min

Režie:

Neil Mandt

Scénář:

Ian Shorr

Kamera:

Marc Carter

Hudba:

Raney Shockne
 • Mr.Hawkeye
  *

  Banda matláků jede "pátrat" po nějaké záhadě. A je celkem jedno, jestli jde o duchy egyptských faraonů, transylvánské vlkodlaky nebo podobné potvory, protože scénář je vždy stejný. Investigativní rozhovor s "očitými" svědky, následné utáboření v lesích/džungli/poušti, vyčkání do noci, následné pobíhání lesem/džunglí/poušti s noktovizorem, sem tam nějaká lekačka a po jedné noci (!) se sbalí a vrací se do Kalifornie, aby na natočených/nahraných záznamech rozklíčovali, co že je to vlastně v té tmě vyděsilo k posrání. Nuda, nuda, nuda...(30.9.2012)

 • mr.filo
  *

  Trapně manipulované. Scéna je zabíraná plno kameramany a ještě statickými kamerami, jen aby nám nic neuniklo... ale když se něco stane, tak vidíme vyděšené tváře, místo aby ukázali to co se stalo, např. sfouknutí svíčky.(26.11.2012)

 • MadChick
  *

  Po dvou shlédnutých dílech musím říct, že víc vidět již opravdu nemusím. To jak se partička vystrašených podivínů 3 hodiny potácí v noci po lesích, všechny stopy co zajistí jsou i přes obstojnou techniku totálně k smíchu a nakonec druhý den prohlásí, že jedou domů, je na mě přecijen trochu příliš. Nelze zde najít ani pokus o seriozní výzkum a i přes diskutabilní témata, lze takový projekt pojmout zcela odlišně. Tím pádem mi tento pořad přijde absolutně k ničemu...10% za hezké prostředí(11.11.2012)

 • sator
  **

  Viděl jsem jednu epizodu a zatím nejsem rozhodnut hodnotit...(21.8.2014)

 • xrubesd
  odpad!

  „Slyšíš to?“ „Jo, jakoby tam někdo byl a říkal: ‚Jděte pryč!‘“ „Co to bylo za zvuk?!“„Příšera?“ „Ne, to jsem jenom šlápl na klacík“ ... „Radši odsud vypadneme!“ (18.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace