Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

Destination Truth

Reality-TV / Dokumentární

USA, 2007, 50x50 min

Neil Mandt

Ian Shorr

Marc Carter

Raney Shockne
  • sator

Viděl jsem jednu epizodu a zatím nejsem rozhodnut hodnotit...(21.8.2014)

• MadChick

Po dvou shlédnutých dílech musím říct, že víc vidět již opravdu nemusím. To jak se partička vystrašených podivínů 3 hodiny potácí v noci po lesích, všechny stopy co zajistí jsou i přes obstojnou techniku totálně k smíchu a nakonec druhý den prohlásí, že jedou domů, je na mě přecijen trochu příliš. Nelze zde najít ani pokus o seriozní výzkum a i přes diskutabilní témata, lze takový projekt pojmout zcela odlišně. Tím pádem mi tento pořad přijde absolutně k ničemu...10% za hezké prostředí(11.11.2012)

• mr.filo

Trapně manipulované. Scéna je zabíraná plno kameramany a ještě statickými kamerami, jen aby nám nic neuniklo... ale když se něco stane, tak vidíme vyděšené tváře, místo aby ukázali to co se stalo, např. sfouknutí svíčky.(26.11.2012)

• Paity

Skutečně jejich vědecké metody jsou neskutečné. Ale co naděláme, americký divák si to žádá a tak oni bádají podle nich v zajímavých a neprobádaných lokalitách.(9.7.2013)

Některé díly jsou vyloženě hloupé, jiné alespoň něco skutečně objeví, ale celkově je to příjemně zábavné. Ta snaha dělat, že jako fakt chceme odrušit vše o duchách, ale přitom každý prd na záznamu děláme, že nejde vysvětlit, prostě je to legrace. Ta holčina, co je vždycky tak upřímně vyděšená, ta taky často pobaví. A na druhou stranu nutno říct, že v seriálu navštívíme zajímavá místa a lokace (Pompeje, Queen Mary, Keňu apod.) a dozvíme se nějaké urban legends, ale i hrstku historických zajímavostí.(29.4.2014)