poster

Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

 • USA

  Destination Truth

Reality-TV / Dokumentární

USA, 2007, 50x50 min

Režie:

Neil Mandt

Scénář:

Ian Shorr

Kamera:

Marc Carter

Hudba:

Raney Shockne
 • JosefGruber
  **

  To aby se člověk bál po setmění vyjít z baráku. Každý díl stejný. Pobíhají někde po tmě s termovizníma kamerama, pokaždé někdo vidí něco, co tam nikdy nebylo a hraje hérečku. Závěrečné potvrzení příšery na základě prasklý větve v lese je neuvěřitelný. 1-2*, tv(11.8.2014)

 • Mr.Hawkeye
  *

  Banda matláků jede "pátrat" po nějaké záhadě. A je celkem jedno, jestli jde o duchy egyptských faraonů, transylvánské vlkodlaky nebo podobné potvory, protože scénář je vždy stejný. Investigativní rozhovor s "očitými" svědky, následné utáboření v lesích/džungli/poušti, vyčkání do noci, následné pobíhání lesem/džunglí/poušti s noktovizorem, sem tam nějaká lekačka a po jedné noci (!) se sbalí a vrací se do Kalifornie, aby na natočených/nahraných záznamech rozklíčovali, co že je to vlastně v té tmě vyděsilo k posrání. Nuda, nuda, nuda...(30.9.2012)

 • MadChick
  *

  Po dvou shlédnutých dílech musím říct, že víc vidět již opravdu nemusím. To jak se partička vystrašených podivínů 3 hodiny potácí v noci po lesích, všechny stopy co zajistí jsou i přes obstojnou techniku totálně k smíchu a nakonec druhý den prohlásí, že jedou domů, je na mě přecijen trochu příliš. Nelze zde najít ani pokus o seriozní výzkum a i přes diskutabilní témata, lze takový projekt pojmout zcela odlišně. Tím pádem mi tento pořad přijde absolutně k ničemu...10% za hezké prostředí(11.11.2012)

 • Pod
  *****

  Perfektní dokument, u kterého stojí za to ho shlédnout do poslední minuty. Nejen že je nesmírně zajímavý a skvěle tajemně natočen (napínavé scény), ale má i výborné charaktery. Vtípkům Joshe Gatese se vždy příjemně zasměji. Mohl bych se na to dívat stále a nikdy by mě to neomrzelo. Neřekl bych že je to Reality-TV ale spíše Dobrodružný dokument.(1.8.2012)

 • Nach
  ****

  Zajímavě pojaté a napínavě zpracované. To jsou hlavní klady této reality-TV, jejíž epizody často nic moc nepřinesou, ale díky zmíněné metodě jsou všechny díly zajímavé. Ovšem já vyhledávám hlavně ty duchařsky zaměřené, neboť - jak jste si zřejmě někteří sami všimli - ty mají těch podivností a zachycených nevysvětlitelných úkazů dvakrát tolik. Nehledě na až hororovou atmosféru. 75%(15.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace