poster

Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

 • USA

  Destination Truth

Reality-TV / Dokumentární

USA, 2007, 50x50 min

Režie:

Neil Mandt

Scénář:

Ian Shorr

Kamera:

Marc Carter

Hudba:

Raney Shockne
(další profese)
 • halogenka
  odpad!

  Banda nesympatických křupanských idiotů (tu holku tam mají jako otloukánka nebo jako konkubínu?) se vydává hledat urban a village legends. Vždycky najdou úplné hovnajs, což se snaží omluvit špatnou technikou nebo povětrnostními vlivy. Největší vzrůšo je, když se parta ztratí, pohne se větev anebo jim nad hlavou proletí netopýr. Vskutku pekelná hovadina.(6.9.2012)

 • Tom_Lachtan
  odpad!

  jakožto člověku, kterému není termín kryptozoologie úplně neznámý, musím říct, že tenhle pseudodokumentární cyklus má minimální kvalitu. Jak najít tvory které po desítky let nikdo nenašel? Přeci hledat je jednu noc s bandou lidí na jednom místě, ne? Jediné plus vidím v seznámení s mýty opředenými, s největší pravděpodobností neexistujícími tvory a autorovu sebeironií ______ Ne, při občasném sledování musím říct jen, že se jedná o nehoráznou zhovadilost, odpad!(22.7.2012)

 • Nach
  ****

  Zajímavě pojaté a napínavě zpracované. To jsou hlavní klady této reality-TV, jejíž epizody často nic moc nepřinesou, ale díky zmíněné metodě jsou všechny díly zajímavé. Ovšem já vyhledávám hlavně ty duchařsky zaměřené, neboť - jak jste si zřejmě někteří sami všimli - ty mají těch podivností a zachycených nevysvětlitelných úkazů dvakrát tolik. Nehledě na až hororovou atmosféru. 75%(15.9.2012)

 • Mariin
  odpad!

  Skupina darmošlapů, která má techniku (nikoliv však rozum a soudnost), žvaní o tzv. kryptozoologii.. Tohle snad může zaujmout jen malé děti nebo úplné vymaštěnce.(19.1.2014)

 • chaometic
  *****

  Josh gates pátrá po dinosaurech v Africe, sněžném muži a dalších paranomálních jevech. Přesně takhle si představuji expedici za neznámými zvířaty a v některých dílech se dočkáme opravdu zajímavých střetnutí. Pokud se zajímáte o Kryptozoologii, doporučuji.(29.10.2010)

 • - V roce 2012 byl natočen film Destination Truth: Return to the Haunted Forest / Belize Goblin (2012), ve kterém se tým vrátil do rumunských lesů, ve kterých údajně straší. (reich)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace