poster

Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

 • USA

  Destination Truth

Reality-TV / Dokumentární

USA, 2007, 50x50 min

Režie:

Neil Mandt

Scénář:

Ian Shorr

Kamera:

Marc Carter

Hudba:

Raney Shockne
 • FFilipCZ
  **

  Hodně slabé a před Dobyvateli upřednostňuji tedy spíše Fakta X.(4.1.2014)

 • Korbitch
  odpad!

  Jak je vůbec možný, že na tohle dá někdo prachy??! Bla, bla, bla bigfoot, bla, bla, bla lochneska, bla, bla, bla vodník česílko.... V životě tahle banda podvodníků nic nenatočila. Chodit v noci po lese a dělat, že něco chodí kolem, to umí každý kretén. Jestli tomuhle někdo věří, má IQ plesnivého sýra s olivou. NEJHLOUPĚJŠÍ "DOKUMENT" VŠECH DOB EVER!!!(29.7.2012)

 • Ej Hlemýžď
  *

  Viděl jsem jen jeden díl - Mamlambo a Tokoloshe. Bohatě mi to stačilo k odrazení od případného sledování jiných dílů.(15.7.2012)

 • JosefGruber
  **

  To aby se člověk bál po setmění vyjít z baráku. Každý díl stejný. Pobíhají někde po tmě s termovizníma kamerama, pokaždé někdo vidí něco, co tam nikdy nebylo a hraje hérečku. Závěrečné potvrzení příšery na základě prasklý větve v lese je neuvěřitelný. 1-2*, tv(11.8.2014)

 • honajz
  ***

  Některé díly jsou vyloženě hloupé, jiné alespoň něco skutečně objeví, ale celkově je to příjemně zábavné. Ta snaha dělat, že jako fakt chceme odrušit vše o duchách, ale přitom každý prd na záznamu děláme, že nejde vysvětlit, prostě je to legrace. Ta holčina, co je vždycky tak upřímně vyděšená, ta taky často pobaví. A na druhou stranu nutno říct, že v seriálu navštívíme zajímavá místa a lokace (Pompeje, Queen Mary, Keňu apod.) a dozvíme se nějaké urban legends, ale i hrstku historických zajímavostí.(29.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace