poster

Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

 • USA

  Destination Truth

Reality-TV / Dokumentární

USA, 2007, 50x50 min

Režie:

Neil Mandt

Scénář:

Ian Shorr

Kamera:

Marc Carter

Hudba:

Raney Shockne
 • MGMCZ
  *****

  Než první díl na prima cool dávali , měl tenhle seriál/ reality tv 89% a mělo to tak zůstat . Rozhodně si tohle nezaslouží odpad ani 1 hvězdu .(1.7.2012)

 • Mr.Hawkeye
  *

  Banda matláků jede "pátrat" po nějaké záhadě. A je celkem jedno, jestli jde o duchy egyptských faraonů, transylvánské vlkodlaky nebo podobné potvory, protože scénář je vždy stejný. Investigativní rozhovor s "očitými" svědky, následné utáboření v lesích/džungli/poušti, vyčkání do noci, následné pobíhání lesem/džunglí/poušti s noktovizorem, sem tam nějaká lekačka a po jedné noci (!) se sbalí a vrací se do Kalifornie, aby na natočených/nahraných záznamech rozklíčovali, co že je to vlastně v té tmě vyděsilo k posrání. Nuda, nuda, nuda...(30.9.2012)

 • luckyduck69
  odpad!

  parta vystrašených Amíků, kteří se bojí vlastního stínu(28.8.2014)

 • JosefGruber
  **

  To aby se člověk bál po setmění vyjít z baráku. Každý díl stejný. Pobíhají někde po tmě s termovizníma kamerama, pokaždé někdo vidí něco, co tam nikdy nebylo a hraje hérečku. Závěrečné potvrzení příšery na základě prasklý větve v lese je neuvěřitelný. 1-2*, tv(11.8.2014)

 • Rondell
  ****

  Z nějakýho důvodu je zábava to sledovat (ať už to ti pošuci myslej vážně nebo ze srandy). No a to je myslim u televizního pořadu důležitý.(10.10.2013)

 • - V roce 2012 byl natočen film Destination Truth: Return to the Haunted Forest / Belize Goblin (2012), ve kterém se tým vrátil do rumunských lesů, ve kterých údajně straší. (reich)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace