poster

Čápi s mákem (TV pořad)

 • Slovensko

  Kapor na torte

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2010, 75 min

 • ivishka
  odpad!

  Velkou kudlou do zad pro mě byla série kde se na**ala i Ivetka Bartošová naše česká Britney Spears.Nemám ji ráda a netajím se tím a o to horší pro mě bylo,když jsem ji slyšela jak říká : "Nevadí vám,když si u toho vaření zapálím??" .No mě do jejího osobního života je uplně prd ale tohle je moc. Chápu,že je histerická a neschopná zvládat problémy,které my "obyčejní lidé" máme mnohdy i větší ale proč se s tím cpe do televize a dělá si to ještě horší?To už nebylo dost skandálů? Nebo taková Dolly Buster - u toho jsem si snad jen řekla WTF????Ne tohle je na mě opravdu moc VIP Prostřeno má alespoň úroveň a i když se tam zjeví nějáká "celebrita" ,kterou nemám ráda tak nedělá takové trapasy jako v tomto pořadě.(15.8.2012)

 • argenson

  Pořady tohoto typu nijak nevyhledávám, ale když jsem s úžasem zjistil, že v tom panoptikálním obsazení mi nejvíc normální, v poho a nad věcí přišla vysloužilá pornoherečka s vizáží vyzobané slunečnice, pak je něco špatně.(1.9.2010)

 • WANDRWALL
  **

  Není to zábava pro každého, to je vidět na hodnocení. Jen se neunáhlit.(7.9.2010)

 • corona
  **

  Panoptikum hrôzy, ktorému vôbec nejde o varenie a v ktorom, čo je fakt zúfalé, najnormálnejšie pôsobí Máziková a Zuza Belohorcová. Bez Noriky to samozrejme stratilo tú správnu šťavu, inak čistý odpad ale celkom dobre sa pritom bavím.(2.9.2010)

 • LiVentura
  odpad!

  Nic bez ničeho..!(31.8.2010)

 • - Vysílání pořadu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po druhé epizodě druhé série. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace