Čápi s mákem (TV pořad)

Kapor na torte

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2010, 75 min

• argenson

Pořady tohoto typu nijak nevyhledávám, ale když jsem s úžasem zjistil, že v tom panoptikálním obsazení mi nejvíc normální, v poho a nad věcí přišla vysloužilá pornoherečka s vizáží vyzobané slunečnice, pak je něco špatně.(1.9.2010)

• Phobia

ČáPIČÁpi s ptákem... Při přepínání TV se objevilo TOHLE! Večeře se mi začala drápat zpátky do krku a v panice jsem se snažila změnit program s ovladačem namířeným na televizi místo na set-vrcholovou krabici. Takže to nešlo, ono TO nadále zůstávalo před mýma očima! Odulé rty a kozy Dolly Buster trčely z obrazovky, hysterie dostoupila vrcholu! Ovladač mi vypadl z prstů, následovaly rychlé tři kroky, parakotoul přes pohovku a úder otevřenou dlaní do čudlíku na telebedně konečně ukončil mé utrpení. Děsivých 10 vteřin, polovina vlasů mi vypadala a druhá zešedivěla, ještě pořád se třesu, ale ŽIJU! Hrůzných 10 vteřin... a ono TO normálně trvá 75 minut?! Svět se v kravskou prdeI převrací!(2.9.2010)

• iwigirl

Pane bože, to byla žumpa.... A to jsem viděla na doporučení jen ten poslední díl - doteď z toho mám hořký pocit v ústech.(14.9.2010)

Den 1. těšim se na papání, protože mám strašnej hlad; den 2. těšim se na papání, protože mám; den 3. těšim se na papání, prot; den 4. těšim se napapá; den 5. těšimsena. .......... (ne)Dík hlavně za poznání, že Ivetka je skutečně zamindrákovaná zrůda s nervama v prdeli a nulovou sebereflexí a Pomeje je magor, že se jí vůbec kdy mohl dotknout kopačkou. ----- Vopravdu bych si nedala k večeři ty krevety nebo krabaty nebo něco takovýho z toho plodu, to si rači baketu dám.(7.9.2010)

• LiVentura

Nic bez ničeho..!(31.8.2010)