Čápi s mákem (TV pořad)

Kapor na torte

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2010, 75 min

• Zeck

Čápi s hovnem. Tohle pojmenování by bylo možná trefnější. Chtěl bych se opět pozastavit nad úrovní českých/slovenských reality-show a s grácií se zeblít. Má někdo jiný, než sebemrskačský důvod na to koukat? Proč se tady nevysílají zahraniční formáty reality-show? Proč se tady dělají estrádové sračky, nebo pořady o vaření, které vyšly z módy před deseti lety? No nic, zpět k Čápům s hovnem. Není to nic jiného, než VIP Prostřeno. Pojem VIP je tedy dost na vážkách, protože když vezmem v potaz, že největší hvězdou je zkrachovala česko-německá pornohvězda s botoxem na čele, selikonem v hrudníku a inteligencí, jak pochcaný ručník. Bartošová, kterou neživí hudba, ale bulvár. Hanychová, která si vytváří mediální obraz Paris Hilton, ačkoliv je narozdíl od ní inteligentní, ale stejně rozmazlená a nezajímavá. Belohorcová s manželem, které nikdo nezná. "Paní" Lída, která má být hlasem lidu, ale je tak neuvěřitelně jednoduchá až blbá, že může zastupovat maximálně slepice na svém dvorečku. Zůstává mi otázka. Skutečně máme zapotřebí koukat, jak se dané selebrity vozí v luxusních autech, létají soukromým tryskáčem na Slovensko a pak se nažerou, pošlou do prdele a jedou se nažrat dál? ANO, protože člověk má dobrý pocit, že na tom v životě není tak špatně, jak doposud myslel. 35% 31.08. 2010(31.8.2010)

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ = 30.8.2010 + ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA = 30.8.2010 - Stačí si pozrieť názov tohto údajne "zábavného pořadu" a obsadenie. A hodnotenie je jasné. A bohužiaľ ja som to aj zhliadol. HNOJ. Apropo jedná sa o akúsi "celekurvovritnú" variáciu na markizácke BEZ SERVÍTKY. (30.8.2010)(30.8.2010)

• Katullka

"Vono je to vážně žůžo..přines popcorn!"(12.9.2010)

• Handle

Náhodou to nebylo nejhorší... Místy docela i zábavné. Co se týče celebrit, tak chování bylo u někoho šílěné, ale někdo se na druhou stranu prezentoval v tom lepším světle. Nejrozumější z nich mi dokonce přišla Agáta Hanychová, která opravdu mile překvapila. 50%.(31.8.2010)

• FrodoF

Mé oči! aka Freak show roku, taková sbírka monster se jen tak nevidí!(1.9.2010)

• - Vysílání pořadu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po druhé epizodě druhé série. (JoranProvenzano)