Čápi s mákem (TV pořad)

Kapor na torte

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2010, 75 min

• Isherwood

Hyperdebilita galaktických rozměrů! Mívám masochistické tendence pálit těmhle sračkám plnou, ale tohle byl výtlem, který prostě nedávám. Nemám sílu na to, abych se smál téhle sbírce ‚celebrit‘ a těšil se na další díl. Upřímně, pohled na Dollyny botoxem napíchané rty mi regulérně zvednul kufr. Zhovadilost si zase vystoupila o pár levelů výše! Píče s povidlama.(1.9.2010)

Den 1. těšim se na papání, protože mám strašnej hlad; den 2. těšim se na papání, protože mám; den 3. těšim se na papání, prot; den 4. těšim se napapá; den 5. těšimsena. .......... (ne)Dík hlavně za poznání, že Ivetka je skutečně zamindrákovaná zrůda s nervama v prdeli a nulovou sebereflexí a Pomeje je magor, že se jí vůbec kdy mohl dotknout kopačkou. ----- Vopravdu bych si nedala k večeři ty krevety nebo krabaty nebo něco takovýho z toho plodu, to si rači baketu dám.(7.9.2010)

• DaliX

Ešte si pamätám na prvý diel, kde figurovala Dolly Buster a samozrejme Norika Mojsejová. A pamätám si aj na to, že kvôli jej výrokom (ako obvykle) jojka tento diel vysielala celý týždeň každý deň v 22.00. Nikdy by ma nenapadlo, že sa môžu aj v kuchárskej, obyčajnej, blbej kuchárskej šou ľudia rozhádať a pekne sa poohovárať. To by však nesmela variť pani Mojsejová:D:D:D No každopádne, jej výroky ma nesmierne rozosmiali, dokonca som si aj video vycapil na Facebook aj keď to nič nemení na celkovej úbohosti. "Jeden vibrátor na predjedlo, 2 vibrátory hlavné jedlo a 3 vibrátory ako dezert":D Ak to takto pôjde ďalej so slovenskými reality show (Šéfka) tak Amen tma.(13.3.2011)

• ivishka

Velkou kudlou do zad pro mě byla série kde se na**ala i Ivetka Bartošová naše česká Britney Spears.Nemám ji ráda a netajím se tím a o to horší pro mě bylo,když jsem ji slyšela jak říká : "Nevadí vám,když si u toho vaření zapálím??" .No mě do jejího osobního života je uplně prd ale tohle je moc. Chápu,že je histerická a neschopná zvládat problémy,které my "obyčejní lidé" máme mnohdy i větší ale proč se s tím cpe do televize a dělá si to ještě horší?To už nebylo dost skandálů? Nebo taková Dolly Buster - u toho jsem si snad jen řekla WTF????Ne tohle je na mě opravdu moc VIP Prostřeno má alespoň úroveň a i když se tam zjeví nějáká "celebrita" ,kterou nemám ráda tak nedělá takové trapasy jako v tomto pořadě.(15.8.2012)

• Hromino

Pro neznalého stačí vidět jen seznam těch, co v tomhle skostu vystupují a už si může snad udělat dostatečně dobrý úsudek o kvalitě pořadu. Zvlášť ta Bartošová mě občas neuvěřitelně pila krev.(27.10.2010)

• - Vysílání pořadu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po druhé epizodě druhé série. (JoranProvenzano)