poster

Čápi s mákem (TV pořad)

 • Slovensko

  Kapor na torte

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2010, 75 min

 • corona
  **

  Panoptikum hrôzy, ktorému vôbec nejde o varenie a v ktorom, čo je fakt zúfalé, najnormálnejšie pôsobí Máziková a Zuza Belohorcová. Bez Noriky to samozrejme stratilo tú správnu šťavu, inak čistý odpad ale celkom dobre sa pritom bavím.(2.9.2010)

 • triatlet
  odpad!

  Kulinářská show, ze které se dělá špatně. Ingrediencemi jsou profláknuté rádobycelebrity, označované jako „křehké princezny“ – Iveta Bartošová. A jejich počínání v kuchyni je jen zástěrkou pro drby z jejich neutěšeného života.(31.8.2010)

 • Djkoma
  ***

  Freaks vaří aneb jakou úroveň mají v Česku a na Slovensku celebrity. Zvrácený humor vznikající chováním a všední realitou hvězd pobaví každého obyčejného měšťáka. Nadávky na štáb, že se motá v kuchyni v kuchařské show(!) ruku v ruce s rádoby kamarádstvím většiny přítomných jsou už jen třešničkami na odporném dortu politého sladkou polevou. Formát identický s Prostřeno! je sám o sobě docela fajn, ale celebrit verze má úplně jiný rozměr. Přesto to má smysl, odnesete si: 1) Dior a Versace nejsou otázka vkusu, ale peněz, 2) Objímání stromů a nadávky na éčka v jídle jsou jen snahou zakrýt touhu po absintu, 3) Reklama proti plastickým operacím vyjde někdy levněji, než by člověk tušil, 4) Pouze hezké a milé ženy hrozně nudí, 5) Vyměnit sprostou milionářku za sprostou zpěvačku, kterou skoro nikdo nezná může být zábava, 6) "ala Adéla? To jídlo se jmenuje po ní?". Samotný formát není špatný, ale přesto tady všichni hodnotí ne pořad, ale jeho účastníky.(8.9.2010)

 • Le_Chuck
  ***

  Freakshow! Niekde medzi 0 a 5.(23.9.2010)

 • ivishka
  odpad!

  Velkou kudlou do zad pro mě byla série kde se na**ala i Ivetka Bartošová naše česká Britney Spears.Nemám ji ráda a netajím se tím a o to horší pro mě bylo,když jsem ji slyšela jak říká : "Nevadí vám,když si u toho vaření zapálím??" .No mě do jejího osobního života je uplně prd ale tohle je moc. Chápu,že je histerická a neschopná zvládat problémy,které my "obyčejní lidé" máme mnohdy i větší ale proč se s tím cpe do televize a dělá si to ještě horší?To už nebylo dost skandálů? Nebo taková Dolly Buster - u toho jsem si snad jen řekla WTF????Ne tohle je na mě opravdu moc VIP Prostřeno má alespoň úroveň a i když se tam zjeví nějáká "celebrita" ,kterou nemám ráda tak nedělá takové trapasy jako v tomto pořadě.(15.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace