Reality show, ve které celebrity vaří, pečou či smaží a celkově připravují pro své hosty příjemný večer. Tyto hvězdy soutěží o to, kdo nejlépe zaujme své obecenstvo, a to nejen jídlem, ale také celkovou atmosférou večera či pěkným bydlením. (oficiální text distributora)

Kimon odpad!

Tohle nemá naprosto žádnou úroveň ... typický pořad pro popkornovou rodinu duchem neosvícených TVNováků a TVPrimáků. Duchem chudí tvůrci a účinkující a ještě více duchem chudší ti, kdož tuhle břečku konzumují. S Pánem Bohem kulturo národa! ()

prome odpad!

Četli jste popisek? Ukažte mi nějakou mezinárodní hvězdu! Jinak se jedná o další hnus televize Prima. ()

Handle

Náhodou to nebylo nejhorší... Místy docela i zábavné. Co se týče celebrit, tak chování bylo u někoho šílěné, ale někdo se na druhou stranu prezentoval v tom lepším světle. Nejrozumější z nich mi dokonce přišla Agáta Hanychová, která opravdu mile překvapila. 50%. ()

argenson

Pořady tohoto typu nijak nevyhledávám, ale když jsem s úžasem zjistil, že v tom panoptikálním obsazení mi nejvíc normální, v poho a nad věcí přišla vysloužilá pornoherečka s vizáží vyzobané slunečnice, pak je něco špatně. ()

Mononoke. odpad!

Lanýže jsou prosím mořští šneci, s trochou štěstí vám je Dolly Buster rozmixuje svým vibrátorem za doprovodu hrůzného hitu Heya heya bulvární trosky Bartošové. Sakra, jenom doufám, že dneska nebudou ty kravaty. ()

Marek1991 odpad!

Z kombinácie bulvár a varenie vyplynul des. Ani ako paródia sa mi to nepáčilo. Raz mala Agáta Hanychová veľmi sexy oblečenie s pekným dekoltom, ale predsa to nakoniec všetko vyznelo veľmi vulgárne a postráda to akýkoľvek zmysel. Bolo to tak zlé, že to netreba ani viac rozoberať. ()

Pishin

Když se v jedné Cooking Show sejde sebranka ve složení: profesionalní šukna Dolly''dej tam vic botoxu''Buster k tomu protekční spratek a provokatérka Agatka Hanychová, hysterka a psychopatka, která momentálně hyří předrozvodovým pozitivismem Ivetka''Heja, Heja, děkuji Vám andělé''Bartošová a milionářka, kterou manžel podvaděl s ''lehkými kurvami'' Nora Mosejová + playmate Zuzana Belohorcová a nějakej přihřátej exot(prý přítel Belohorcové) plust fakt, že celou tuhle bandu završuje obtloustlá žena z prostého lidu, tupá paní Lída ''Paroubková'' je o zábavu postaráno. Československý Dreamteam, za který dávám palec nahoru, protože tohle jsou ''Cooking Expendables''... ()

F.man odpad!

Jesus "FUCKING" Christ. Kokain! Peklo českého houhou-buznyzu vylezlo na povrch světa! Útok na lidskou podstatu! Dejte mi lajnu! Rozvrácení státu proti kterému jsou útoky Al-Kaidy trapné výkřiky nespokojenců! Kokain! Doprdele Agáta a melouny! "JEŽISMARIA PROSKLENÝ VÝTAH! " "Co toto je totok?" "Paní to je letadlo!" Frrrk! "Moj manžel, no viete, no s KURVAMI no" Achachachacha. Doprdele. Ale tu MILFku bych mrdal. "Mám velký barák" Neeee nemáš, to má máma hlupko. Tfuj. "Ale ta paní Dolly, ta má na to, že je taková hubená ale prsa." HAF! Těším se na další a další díly! Již nikdy nic jiného! NON STOP KANÁL plný píč, PROSÍM! ()

Kryton odpad!

Chcete-li dobře vypustit vše ze svých otvorů, zapněte si tuhle shitlity show. Zhnuseně jsem po pár minutách vypl televizi a musel se jít ven nadýchat čerstvého vzduchu. Prima klesá do septiku po hlavě a ještě si v něm naběračkou pochutnává! Edit: Tak boží mlýny melou a melou >>>>http://kultura.idnes.cz/prima-stahuje-porad-capi-s-makem-vymenou-nabidne-noveho-pohlreicha-10w-/televize.aspx?c=A110307_173336_televize_jaz ()

zdepapepa odpad!

Koukám, že už si tu z toho několik uživatelů udělalo učiněný Guilty Pleasure. No a ještě aby ne, když hned první díl prezentoval společné hody Dolly Buster, Nory Mojsejové, Ivety Bartošové, Zuzany Belohorcové, Vlasty Hájka, Agáty Hanychové a Evy Mázikové. Ovšem tímhle to nekončí. Největší fór je, co to vyplodilo - http://www.youtube.com/watch?v=p0KQVeU401E - toto je reakce Nory Mojsejové (část 1 ze dvou). Pseudo-pseudocelebrita pomlouvá pseudocelebrity. To jsme to dopracovali. Zvlášť, když minimálně jedna dvě (+-) se vypracovaly docela poctivou prací a jsou zavedenými ikonami showbusinessu. Neříkám pochopitelně, že by se tento koncept neujal, ba naopak. Nahlédnout do stravovacích návyků (tedy aspoň doufám) celebrit vždycky potěší zvídavého člověka, ale to by tam museli tahat normální lidi. Už mi tam chyběl jen Babica, pak by to asi šlo do tak negativních hodnot, že by se číselník převrátil a bylo by to za pět hvězd. Takhle bohužel ale ani za jednu. ()

havLord

České celebrity: samy sebou najedené (Hájek především), namísto úst žumpu, wypatláno těžce + duševně nevyrovnaná popová princezna Ivetka Bartošová ((v 'NAHRÁVACÍM STUDIU' LOL?)). Distingovaná zábava - velice, idea mi uniká. ()

ivishka odpad!

Velkou kudlou do zad pro mě byla série kde se na**ala i Ivetka Bartošová naše česká Britney Spears.Nemám ji ráda a netajím se tím a o to horší pro mě bylo,když jsem ji slyšela jak říká : "Nevadí vám,když si u toho vaření zapálím??" .No mě do jejího osobního života je uplně prd ale tohle je moc. Chápu,že je histerická a neschopná zvládat problémy,které my "obyčejní lidé" máme mnohdy i větší ale proč se s tím cpe do televize a dělá si to ještě horší?To už nebylo dost skandálů? Nebo taková Dolly Buster - u toho jsem si snad jen řekla WTF????Ne tohle je na mě opravdu moc VIP Prostřeno má alespoň úroveň a i když se tam zjeví nějáká "celebrita" ,kterou nemám ráda tak nedělá takové trapasy jako v tomto pořadě. ()

blackrain odpad!

Na začátku prvního dílu zazněla část písničky Atomic od Blondie. Tvůrci se zřejmě nechali inspirovat jaderným výbuchem, který má skupina k téhle písni ve svém klipu, ale účel to splnilo, protože tenhle pořad je takový nukleární výbuch na našich obrazovkách se vším všudy. S gastronomií némá vůbec nic společného. Je to televizní zábava daleko za hranicí vkusu normálního člověka, přesto musím přiznat, že mi to nedá a musím tohle veledílo dokoukat. Asi je to tím humbukem okolo. Ale jestli to přežiju ve zdraví nevím, protože mě třetí díl, kde se o večeři měla postarat naše skvostná bulvární hvězdička Iveta B., neskutečně vytočil a rozpálil přímo do běla. No, to co tam předváděla, byl vrchol všeho. Místo, aby se v kuchyni předvedla jako normální žena, tak se chovala jako bláznivá, rozmazlená kráva, která v kuchyni poskakuje ve vysokých podpatcích a pokuřuje si přitom doutníček. Vždyť nedokázala uvařit vůbec nic. Všechno za ní stvořil ten její "dream team". Nedivím se, že chtěl pan Štaidl syna do péče. Po tomhle dílu by mu ho soud měl šupem dát. Ta ženská je dokonale vystřelená z reality přímo raketovou rychlostí a narazí pusou do zdi. Jestli jí nezlomí vaz super hitovka Heja Heja, tak tohle určitě. Měla jsem pocit, že je něčím nadopovaná nebo, že se zaprodala nějaké sektě. Jak řekla Eva Máziková, byla to jedna velká reklamní kampaň na Ivetino nové cédečko a musím říct, že paní Máziková měla úplnou pravdu. Reklama k nezaplacení a ke všemu ještě zcela zdarma. Opravdu ubohost a trapnost největšího kalibru. Nakonec nejnormálnější z tohoto pořadu vyšla Agáta Hanychová, která dokázala, že příprava jídla jí nedělá problém a to jsem si o ní nikdy nemyslela nic dobrého. Na normální rozumové úrovni jsou i Belohorcová a Dolly Buster. Od ní jsem jako od pornoherečky v podstatě nic nečekala, ale má velmi rozumné argumenty. Paní Lída jako Hlas lidu? Tak blbý fór jsem ještě neslyšela (neviděla), jak může být ta osoba hlasem lidu, když prolezla minimálně čtyřma primáckýma soutěžema? Umí ta ženská vůbec číst a nebo jen hraje, že je úplně blbá. To si měli někoho odchytit na ulici a udělat s ním nějaký mini rozhovor, pustit mu sestřih pořadu a pak by tedy měli regulérní hlas lidu nebo spíše hlas z lidu. Lída je jen další exotická figurka, která se jim náramně hodila do krámu a rozhodně zapadne do toho panoptika, protože je to natolik výrazná a rázovitá osoba a to nemluvím o vyjadřování. Vyjadřování je totiž kapitola sama pro sebe. Vskutku zábava k popukání jen co je pravda. Něco tak ujetého jsem opravdu hodně dlouho neviděla. Nechci ani vidět, kam tohle povede. ()

SarumanKo odpad!

To najhoršie, čo televízna obrazovka dokáže ponúknuť. Príšerné piče Máziková, Mojsejová, Dolly Buster, Bartošová, Belohorcová, Hanychová a to tučné indivíduum "z ľudu" si proste potrebovali zaklábosiť, narobiť priestor a námety pre bulvár na nasledujúce dva týždne, trochu si poliezť do rití, či naopak pohádať sa a predovšetkým ukázať, čo všetko si môžu dovoliť a majú. Tu o varenie nikdy nešlo a preto musí každý jeden triezvo uvažujúci divák či milovník dobrého jedla tento program z duše nenávidieť. UPDATE: Postavil by som ku stene a zastrelil tvorcov, ktorý dovolili, aby monštruózny zjav menom Desperado opäť otrčil svoj hnusný ksicht na obrazovke a zasypal divákov kopou sračiek, okrem ktorých nič iné z huby nepúšťa. A aby dokonca urazil a zneúctil prirodzene talentovanú a citlivú osobu typu Mariána Zázrivého.... No fuj! (0%) ()

swed

Laťka televizní zábavy byla překonána. Nebránil bych se pokračování téhle labužnické show: Nechť se vařeček chopí pánové Issa, Rosenberg a Pomeje! 6/10 ()

corona

Panoptikum hrôzy, ktorému vôbec nejde o varenie a v ktorom, čo je fakt zúfalé, najnormálnejšie pôsobí Máziková a Zuza Belohorcová. Bez Noriky to samozrejme stratilo tú správnu šťavu, inak čistý odpad ale celkom dobre sa pritom bavím. ()

Toj

Geniální fraška! A říká mnohem víc než chce.. Stačí jenom vidět za to divadlo k tomu vám dopomůže zcizovací prvek v podobě paní Lídy. ()