Ztracená budoucnost

(TV film)
  • USA The Lost Future (více)

Píše se rok 2510, svět zničila apokalypsa. Pro skupinu lidí, kteří přežili, začíná skutečný boj. Obnovené pravěké džungle, lesy, mokřady a pouště zničily všechny stopy po lidské civilizaci. Snaha obnovit lidskou rasu, která by dominovala Zemi, nebude jednoduchá. Brání jim v tom totiž geneticky zmutovaná zvířata i tajemné nemoci. (Filmbox)

Johnny.ARN

Budúcnosť je jasná, budúcnosť je Orange...alebo Smerohlas či atómová vojna, prípadne ďalšia mutácia covidu v súbehu s AI. Všetci zomrieme a je to lepšie, ako žiť v takomto postapo. 1 z 5 ()

lennyd

Budoucnost lidstva není nikterak růžová. Po hrátkách s (čímsi, genetikou nebo tak něco, nějak jsem to nepostřehl) se na lidstvo snese zhouba v podobě jakési choroby, která ze živých dělá ehm... nemrtvé. Přežije jen několik kmenů, vývojově zhruba na úrovni doby kamenné, a jediné co je může ochránit před jistou smrtí je žlutý prášek (asi kari). Leč toho se zmocnil padouch jménem (to jsem taky nepostřehl, ale to je buřt), který kolem sebe vybudoval Mekku bohatství, zatímco ostatní živoří v jeskyních. Ale to si nenechá líbit mládenec Kaleb, který kromě toho, že je zabouchlý do kočky budoucího vládce kmen, taky jako jediný umí číst, a to už je v boji proti samozvanému vládci polovina úspěchu... To je tak, když si chcete pustit něco lehčího na odreagování. Třebas nějaké dobrodružné scifi. Už nízké hodnocení mne mělo varovat, ale účast Seana Beana mne jakžtakž uklidnila. A neměl jsem tomu věřit, neměl. Sean Bean je na tom už fakt zle, že se musí účastnit něčeho takového, a prachy mu to asi velké taky nepřineslo (nebo se tak alespoň tváří). Zápletka filmu by sice nebyla až tak příšerná, ale její zpracování a hlavně myšlenkové veletoče scénáristy mi chvilkama unikaly (ještě že hrdinové filmu narazili na tak hodnou diktátorovu dcerku, která jim všechno ukázala, tatíka zradila a ají žlutého prášku zapůjčila). No nic, tento film rozhodně nikomu nedoporučuji, snad jen jako instruktážní video pro hollywoodské celebrity, kam až mohou poklesnout... ()

D28

Rozumné a asi aj slušné by bolo nepozerať film, o ktorom už dopredu tuším, že extrazážitok mi neprinesie.Občas je to ale asi naozaj potrebné už len kvôli tomu, aby vynikli tie hodnotnejšie. /Len občas,nechápem tých, čo majú na konte desiatky odpadov, to už sú masochisti,veď isto tušia, do čoho lezú,alebo to vôbec nevideli a hodnotia/.Ja som toto dopozerala a dúfala, že dám viac bodov.Vôbec mi nevadia televízne produkcie,aj slabší dej a primitívna zápletka niekedy obstojí, ale keď príbeh nemá šťavu, nevcucne vás do seba, o hrdinov sa nebojíte a potvory sú smiešne,skrátka keď jediná emócia vo vás je ľútosť nad nevydareným dielkom, nemôžem byť spokojná. ()

blackJag

Úplným šmahem bych to neodsuzoval, ale scénář to má pořádně debilní... A kostýmy... A herecké výkony... A hudební doprovod... Ok, tak to pojďme rozcupovat :-) 30% ()

Kangaxx odpad!

Rozhodoval som sa medzi odpadom a odpadom, nakoniec som sa priklonil k odpadu. Myšlienka nebola najhoršia, avšak forma zlyhala na plnej čiare. ()

Šakalík

Další z filmů televizní stanice Syfy, v tomto případě bych řekl, že jeden z těch lepších (to ale neznamená, že bych to měl někomu doporučovat). Hlavní devízou filmu budiž zvučné jméno Seana Beana. První polovina je velmi koukatelná, ale bohužel postupně film ztrácí tempo a ke konci už to je obsahově docela prázdná trapárna. Pozor SPOILER - trojice hrdinů si to nakráčí k chamtivému záporákovi jakoby nic, před nosem mu seberou drahocenný prášek a hajdy zpátky do lesa. Záporák je ale potvora nenažraná, a tak se vydá za nimi. A když už je skoro čapne, tak vše vyřeší všudepřítomný (a neprůstřelný) Sean Bean. No, tohle vymyslet věru asi nebolelo :-). Nicméně ty nakažené bestie jsou docela fajn, škoda že těch bitek s nimi nebylo víc. Celkově to je typické televizní béčko, ale viděl jsem už i větší kraviny. ()

chaometic

Lost future Už dloho jsem neviděl film tohoto tématu. Posledni žijící lidé, zmutování neanrdtálci. Tajemná kasta vzdělaných rytířů a honba za žlutým práškem, který může odvrátit zkázu vymírající lidské rase. Tohle všechno vypadalo, až moc dokonale. Ve filmu ta krása ovšem opadala a postupně. Poslední lidi vypadali jako jeskyní muži, negramotní. V pozdější fázi jeskynní lidi se projevovali, až ksakru inteligentně. Beans zasmál jsem se když jsem ho viděl střílet z luku a kosil mutanty........(hned jsem si vzpoměl na Lord of the rings). A v té jeskyni? vypněte prosím vás všechny své mozkové závity,.. ()

Cement73

Slabota, ktorá sa ťahá celým filmom a rozhodne to nevytiahne jedna priemerná scéna lovu na mega leňochoda. Hoci príbeh má svoju logiku, námet bol utopený v jednej slabej dejovej línii. BTW - Idiota ktorý preložil návov "Lost future" na "2012 - Koniec sveta" by som zažaloval za zavádzanie a šírenie poplašnej správy :))). aké úbohé ()

SICK_BREED

Ucházející béčková post-apo záležitost, která je zde na CSFD vinou zmlsaných pozérů docela solidně podhodnocena. Máme tu ženy oděné v kůži, partičku pořvávajících mutantů, ucházející vizuální efekty a hezké kulisy které z Lost Future dělají nenáročnou sci-fi podívanou, která může urazit pouze striktního konzumenta hlubokomyslných autentických hollywoodských áček. Komentář který stojí za to: LIVINGDEAD (aby každý viděl, že jeho vulgární jednoduchost se neprojevuje pouze tím, že si dělá koláže svých fotek s Modern talking). ()

mosnak odpad!

Žlutý prášek, ja chci žlutý, potřebuji žlutý prášek, žlutý prášek zachrání lidstvo, žlutý prášek je naše spása. Ne tohle není film o feťacích co skrz svou nosní přepášku šňupou pochcanej (žlutej) koks. Tohle budoucnost s Seanem Beanem - 8% ()

Lovely.Bones

Tohle je opravdu smutná záležitost. O kvalitách filmu dokonale vypovídá slovenský distribuční název. ,,Příběh" je naprosto absurdní a romantická zápletka je k pláči (a to né, protože jsem od přírody měkota). Lepší hudbu a efekty si můžete vychutnat i třeba v Nora Roberts: Polární záře. Jednu hvězdičku dávám za ,, vždy umírajícího" Seana Beana a docela příjemnou Annabelle Wallis. Ale jinak, nikomu nedoporučuji, zkazí vám to večer. ()

Caine odpad!

Nejdřív jsem se musel podívat, jak jsem ohodnotil Bojiště Země. Obojí je stejně hloupé na podobné téma. I když hloupé je slabé slovo. Dělají prostě z lidí blbce nebo jsou jen tvůrci tak blbí? Nejvíc zmutovaní jsou v tomhle filmu asi ti přeživší lidé - nejsou schopni ničeho k čemu je potřeba intelligence, skoro všichni jsou mladí a krásní a nabušení, neroste jim žádné ochlupení, ale zato mají skvěle designované oblečení. Nemohl jsem od toho filmu odtrhnout oči jak mě všechny ty blbosti fascinovaly... :-) ()

drankeryth

Zaciatok filmu bol najlepsi, ked tam zaostali bojovnici superili s neznamym tvorom, za ucelom zjest ho na veceru:) Cely priebeh filmu bol nudny. Skupina ludi sa vybrala hladat jedno znicene mesto, kde ma byt ich zlty prasok, ktory ich vylieci od nakazy. Takzvani mutanti, ktori napadli ich dedinu boli dost primitivni a suboje s nimi boli nazazivne a nevyvola to vo vas strach z nich ako utocia na osadnikov. ()

Olík

Stačí se podívat režijní filmografii Mikaela Salomona a hned je jasně dáno, na čem budete s the Lost future. Dánský režisér se celou svoji kariéru pohybuje v televizním světě a ke komerčně úspěšné filmařině si nikdy ani nečuchl. Přesto všechno se mu celkem slušně daří balancovat na pomezí kvality a kvantity a nikdy úplně nesklouzl tam, kam valná většina televizních děl……..i když u tohoto filmu to bylo o příslovečný fous. Když se na toto post-apokalyptické future dobrodružství (asi jen bůh ví, proč slovenská distribuce zvolila značně zavádějící název 2012 Koniec světa) podíváte kritickýma očima, najdeme nekonečné mraky chyb. Když však hledáme jen nenáročnou a mozkové buňky nezatěžující dopolední oddechovku, proč ne! Dlouho jsem váhal nad počtem hvězdiček (kdyby to bylo jen trochu možné, dal bych dvě a půl), ale za to, že jsem celé dílko sfouknul na jeden zátah a taky trochu za Seana Beana dávám za tři. ()

sadlokan

Nemá to pokračovat nějakym seriálem?S.Bean musí bydlet vždycky na hradě.Pěkný postapo mrakodrapy.Vdechněte žlutý prášek a jste jako rybička,to dá rozum! ()

AxelWers

Sci-fi filmy mám rád a zvyčajne ich aj vyššie hodnotím. Teraz však spravím výnimku. Ani neviem ako toto okomentovať. Post-apokalyptický film si predstavujem inak a celý príbeh je akýsi mdlý. Ruiny mrakodrapov ako pomníky zaniknutej civilizácie síce čo-to zachraňujú, ale celý film nezachránia. 35% ()

Ceberus

Je zvláštní, jak se každý horší film snaží kamuflovat svou nedokonalost obsazením několika hot chicks, popřípadě ještě zařazením erotické chvilky mezi hlavními hrdiny. S tím bych samozřejmě neměl problém. :-) S celkovou kvalitou už však problém mám. Je to někde na úrovni Kroniky mutantů či Soudného dne. Pokud chcete skutečnou akční a zábavnou postapokalypsu, doporučuji Vodní svět. ()

sarfian

Prechádzka "Bobromira" z dvoma "plájbojmi"a jednou "šťabajznou", ktorý sa naháňajú za nejakým "koksom". Zábava jak svina. VIDENÉ 1x ()