poster

Rybí bojovník (TV pořad)

 • Česko

  Za obřími rybami s Jakubem Vágnerem

 • USA

  Fish Warrior

Reality-TV / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2010, 6x45 min

Kamera:

Wade Muller
 • Attta
  *****

  No jo občas dokáže být Vágner velice nesympatický, ale naopak jeho odhodlání a nadšení, díky kterému můžeme vidět na svých obrazovkách tyhle krásné kouty světa, jsou k nezaplacení. Každý kdo má vášen pro přídu a nebo ještě líp pro tekoucí vody a rybaření si v tom najde svojí chvilku klidu, u které se odreaguje a podívá se tam, kde by se nejspíš nikdy jinak nepodíval. Smekám klobouk před každým kdo je schopen obětovat svůj komfort, prachy a dočasně i rodinu, pro to aby si splnil svůj sen a co víc.. dokázal o tom natočit pořad, který dokáže vyvolat v divákovi alespon trochu té úcty k přírodě.....(9.12.2013)

 • gogos
  ****

  Další z pořadů Nat. Geo. s výbornou kvalitou, parádními záběry a zajímavými informacemi. Škoda jen, že Jakubu Vágnerovi nepřijde trapné, že ho do jeho rodného jazyka dabuje někdo jiný...(11.8.2011)

 • lillien
  **

  Kubíčku, ty jsi takový blonďatý andílek, že by ti jeden i odpustil , jak u těch záseků pořád a dokola naprosto debilně výskáš, pištíš a přehráváš těm sponzorům neustálé extatické výkřiku typu vuóóót e fiššš... Kurva my to taky vidíme, že to je ryba jak kráva..ale no tak já ti to snad i věřím, to nadšení, po všech těch peripetiích máš prostě ty ryby fakt rád..nevím teda kde je chyba. Robalo nilský je úžasné monstrum a evidentně víš, jak na něj, ale asi mi tyhle rybí dokumenty víc sedí s nějakým typickým zarostlým biologem, co nevypadá jak buzerant, nepiští při každém pohledu na ploutev jak štěně, když ho někdo nakopne, a neposílá rybám na rozloučenou polibky..(29.6.2012)

 • Ebon
  ****

  Krásná místa, pěkné ryby, dobře řemeslně zpracované, jen ten Jakubův projev je chvílemi přehnaný..(1.1.2014)

 • Big Bear
  ****

  Jakub Vágner. Když jsem jej viděl poprvé v jakémsi hobby tv pořadu kde učil uvazovat Bohdalku či koho háček na vlasec, povzdechl jsem si, že tu máme další celebritku buď přímo nebo nenápadně tlačenou papínkem do světa velkého showbyznysu. Zkrátka něco jako pubescentní Filípek L. Bílé.... Jakub však naštěstí mile překvapil. Začal rybařit a s podporou National Geographic nás v tomto dokumentu zavede na několik míst světa, kde pod vodou žijí neskutečné obludy. Schválně neříkám ryby, protože monstrum velikosti muže, klidně si ulovící neopatrnou opici sedící nízko nad hladinou na větvi či koupající se domorodé dítě už pro mne rybou není. V případě Jakuba Vágnera starý rybářský otřepaný vtip : Včera jsem chytil táááááááákovouhle rybu získává další rozměr, protože tolik zkrátka při vyprávění fóru nerozpažíte :-))) ---- Dokument má 6 dílů: Amazonský obr, kolosální sumec (oba díly z Amazonie), Nilský obr (Turajana - Keňa), Přežívající dinosaurus (British Columbia), Texaský titán (Texas) a Útok sumce (Rhona - Francie). Mám dojem, že jsem viděl i jeden lov z Indie o masožravé rybě, ale v kompletu 3 DVD od National Geographic není. Každý díl je malou expedicí za konkrétní rybou. Jakub většinou doprovázen domorodci a štábem navštěvuje místa kam by se normální člověk asi nikdy nedostal... To jeho výskání - někdy možná hrané - bych pochopil. Já když chytil malou čudlu na Sázavě také jsem výskával !!! Co však opravdu, ale opravdu nechápu je skutečnost, že je Vágner dabován Zdeňkem Mahdalem. Mahdala mám rád jako herce i jako dabéra (dvorní dabér N. Cage). Bohužel tento hlas se naprosto nehodil k postavě Jakuba Vágnera, - zní staře - sorry pane Mahdale! .-). Ještě že ten dotyčný kterého toto napadlo neangažoval Luďka Munzara... když už si někdo dal práci vydat DVD v českém znění a když už jakub v dokumentu pochopitelně mluví anglicky, nechápu proč si to sám nepředaboval do vlastního hlasu.... --- To hodně kazí celkový dojem a proto dávám o hvězdičku méně. I tak je to za 4 olůvka a dokument doporučuji k vidění nejen rybářům. * * * *(27.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace