Pozemšťané, koho budete volit? (TV film)

Earthlings, who are you voting for?

(festivalový název)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2010, 30 min

Aleš Koudela

Doufám, že si na základě tohoto dokumentu voliči uvědomí, koho vlastně volí. Abych to shrnul. Nejlépe co se týče vystupování dopadla ODS, Vandasův sbor mě překvapil, že od něj nedošlo k žádné agresy. Zato KSČSSD se zase ztrapnila. Nicméně je přesně vidět rozdíl mezi voliči "normálních stran" a voliči komunistů. Paroubek už je jen taková třešnička na dortu, pardon, na hovnu.(10.6.2011)

Ten film trošku připomíná snímek Larse von Triera Idioti :-) Bez urážky ...(17.3.2011)

Investigativní žurnalistika se má dělat totiž úplně jinak, než jak si to představují masová média. Jako vážně... Velmi neprofesionální názor na film si můžete přečíst ZDE.(17.11.2010)

Výborný námět. Lidé s mentálním postižením zkoumají naší politickou scénu těsně před volbami. Nic nedovede politiky vyvést z míry víc, než prosté otázky, o nichž si každý myslí, že na ně každý zná odpověď. Navíc sympatické zahrávání si s mimozemskou sférou, když se jeden z aktéru ptá kolemjdoucích, kdo z politiků je největší mimozemšťan, když v tom se za ním na celoplošné obrazovce zjeví mistr Paroubek. Milé, vtipné, vede k zamyšlení. Škoda, že některým politickým stranám nebylo věnováno zrovna příliš prostoru, v němž by se mohli ukázat v ostřejším světle.(7.11.2010)

Geniální! :-) 100%(15.12.2010)

• - Ocenění na MFDF Jihlava : Cena diváků. (mr.filo)