Pozemšťané, koho budete volit? (TV film)

Earthlings, who are you voting for?

(festivalový název)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2010, 30 min

Aleš Koudela

Po technické stránce katastrofální, ale obsahově velmi zajímavé. Škoda, že s sebou neměli nějakého pořádného kameramana. Otázky od handikepovaných lidí jsou buď nehorázně provokativní a nebo k věci a tomu odpovídají i reakce politiků. Nejsprostčí a nejhrubější jsou opět ´´mávači rudým praporem´´.(25.11.2010)

Geniální! :-) 100%(15.12.2010)

Ten film trošku připomíná snímek Larse von Triera Idioti :-) Bez urážky ...(17.3.2011)

Výborný námět. Lidé s mentálním postižením zkoumají naší politickou scénu těsně před volbami. Nic nedovede politiky vyvést z míry víc, než prosté otázky, o nichž si každý myslí, že na ně každý zná odpověď. Navíc sympatické zahrávání si s mimozemskou sférou, když se jeden z aktéru ptá kolemjdoucích, kdo z politiků je největší mimozemšťan, když v tom se za ním na celoplošné obrazovce zjeví mistr Paroubek. Milé, vtipné, vede k zamyšlení. Škoda, že některým politickým stranám nebylo věnováno zrovna příliš prostoru, v němž by se mohli ukázat v ostřejším světle.(7.11.2010)

Investigativní žurnalistika se má dělat totiž úplně jinak, než jak si to představují masová média. Jako vážně... Velmi neprofesionální názor na film si můžete přečíst ZDE.(17.11.2010)