poster

Pozemšťané, koho budete volit? (TV film)

 • anglický

  Earthlings, who are you voting for?

  (festivalový název)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2010, 30 min

Kamera:

Aleš Koudela
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 6thSun
  *****

  Geniální! :-) 100%(15.12.2010)

 • Luke7
  ***

  Místy úsměvné a vtipné. Štáb lidí s mentálním hendikepem obráží předvolební mítinky a přemýšlí koho budou volit. Ptají se všech kolemjdoucích koho budou volit a to včetně politiků. Nejlepší otázka "Kdo z politiků je největší mimozemšťan ?", která se opakuje celým dokumentem a místy působí hodně komicky např. na pozadí velkoplošné projekce Paroubka. V dokumentu je však některým politickým stranám věnováno málo času. Zhlédnuto v rámci festivalu Jeden svět 2011 v Opavě.(2.3.2011)

 • adamo_znk
  ****

  Skvělej projekt !(22.10.2011)

 • heyda
  ***

  Po technické stránce katastrofální, ale obsahově velmi zajímavé. Škoda, že s sebou neměli nějakého pořádného kameramana. Otázky od handikepovaných lidí jsou buď nehorázně provokativní a nebo k věci a tomu odpovídají i reakce politiků. Nejsprostčí a nejhrubější jsou opět ´´mávači rudým praporem´´.(25.11.2010)

 • Morloth
  ****

  Investigativní žurnalistika se má dělat totiž úplně jinak, než jak si to představují masová média. Jako vážně... Velmi neprofesionální názor na film si můžete přečíst ZDE.(17.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace