poster

Pozemšťané, koho budete volit? (TV film)

 • anglický

  Earthlings, who are you voting for?

  (festivalový název)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2010, 30 min

Kamera:

Aleš Koudela
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • czejny
  *****

  Výborný námět. Lidé s mentálním postižením zkoumají naší politickou scénu těsně před volbami. Nic nedovede politiky vyvést z míry víc, než prosté otázky, o nichž si každý myslí, že na ně každý zná odpověď. Navíc sympatické zahrávání si s mimozemskou sférou, když se jeden z aktéru ptá kolemjdoucích, kdo z politiků je největší mimozemšťan, když v tom se za ním na celoplošné obrazovce zjeví mistr Paroubek. Milé, vtipné, vede k zamyšlení. Škoda, že některým politickým stranám nebylo věnováno zrovna příliš prostoru, v němž by se mohli ukázat v ostřejším světle.(7.11.2010)

 • heyda
  ***

  Po technické stránce katastrofální, ale obsahově velmi zajímavé. Škoda, že s sebou neměli nějakého pořádného kameramana. Otázky od handikepovaných lidí jsou buď nehorázně provokativní a nebo k věci a tomu odpovídají i reakce politiků. Nejsprostčí a nejhrubější jsou opět ´´mávači rudým praporem´´.(25.11.2010)

 • Morloth
  ****

  Investigativní žurnalistika se má dělat totiž úplně jinak, než jak si to představují masová média. Jako vážně... Velmi neprofesionální názor na film si můžete přečíst ZDE.(17.11.2010)

 • adamo_znk
  ****

  Skvělej projekt !(22.10.2011)

 • 6thSun
  *****

  Geniální! :-) 100%(15.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace