Dorm Life (TV seriál)

Komedie

USA, 2008

Mockumentary štýl založený na kope výrazných charakteroch v štýle The Office fakt môžem.(9.1.2011)

Povedená přehlídka šílenců, zábavné. Začátek nic moc, ale postupně se všechno rozjíždí, vyvíjí se i postavy a na konci je to už roztomilé klišé, u kterýho jsem se culila jak slabomyslná. Jeden z nej web seriálů, co jsem viděla.(18.6.2011)

Vždycky se zasměju! Marshall je postava za všechny peníze a Josh? Neskutečný! Jediná mi fakt vadí ta pištící ženská! :D:D I když i na tu jsem si zvykl :D:D(19.12.2010)

No, čoveče, čoveče, zajímavý... na tý koleji... A ta pištící ženská mi zas tak moc nevadí :-)(17.12.2010)

Dorm Life měl našlápnuto na zábavný webseriál. Bohužel, ve 2. sérii rapidně poklesla kvalita a já na to přestal koukat.(18.2.2011)

• - Nejdříve se vysílal na americkém serveru Hulu.com, kde slavil veliký úspěch, a proto byla natočena i jeho druhá řada. (BugHer0)