Dorm Life (TV seriál)

Komedie

USA, 2008

• salamandrr

Jako lepší než koukat na zrnící obrazovku, ale je to amatérské až hanba(14.1.2011)

Vždycky se zasměju! Marshall je postava za všechny peníze a Josh? Neskutečný! Jediná mi fakt vadí ta pištící ženská! :D:D I když i na tu jsem si zvykl :D:D(19.12.2010)

• Martin_W

Jak vás proboha může štvát ta (cituji) Hyperaktivní pištící ženská, která je jedna z nejzajímavějších charekterů celého "mini" seriálu ? Všechny tam dokonale doplňuje :) Po dokoukání první série jsem se seriálem seknul, protože mě přestal bavit. Každopádně, když vážně není do čeho bodnout i Dorm Life se hodí. 44%(22.12.2010)

Někteří dávají odpad, tak já dám hvězdičku navíc. Není to nijak geniální, ale mě bavilo sledovat, jak se ten děj vyvine.(16.6.2011)

No, čoveče, čoveče, zajímavý... na tý koleji... A ta pištící ženská mi zas tak moc nevadí :-)(17.12.2010)

• - Nejdříve se vysílal na americkém serveru Hulu.com, kde slavil veliký úspěch, a proto byla natočena i jeho druhá řada. (BugHer0)