Carrie (2013)

Chvilkami mi vstávaly chloupky, běhal mráz po zádech a to všechno přesto, že mám nastudovanou knižní předlohu, takže jsem tak nějak mohla vědět, co mě čeká. Chlöe je boží, ta nám ještě v budoucnu předvede parádu. Spolier!!! Ale co se týká konce, tak jsem byla lehce zklamaná tím, že se Carrie nevydá na svou pouť zkázy, kdy by měla zničit celé městečko, ale místo toho se jde domů okoupat...

Love Is All You Need? (2011)

Hodně silný motiv s dechberoucím závěrem. Nikdy jsem nepochopila neschopnost tolerovat lásku k jinému pohlaví v tak moderní společnost, v jaké se nacházíme a tento snímek by se měl povinně pouštět už na základních školách, jak dětem tak rodičům, aby viděli, kam až může šikana dojít. Šikana někoho, kdo chce pouze lásku

Projekt X (2012)

Nářez jak sviňa!! Hlavní, co mě po konci filmu napadlo bylo to, že bych taky chtěla mít tak v poho taťku, v reálu by to totiž málokdo z nás přežil.

Total Recall (2012)

Moc moc moc jsem se těšila a nebylo mi přáno. Film nakonec můžu sesumírovat jako ucházející, s Arniem to prostě mělo lepší příběh i koule

Temné stíny (2012)

Ani vlastně nevím, co k tomu napsat. Burton mě celkem zklamal, poslední dobou už to u něj nějak vázne a vypadá, že točí jen proto, aby něco točil. Po půlroce si z celého filmu nevybavuju ani jednu scénu, což je dost špatné

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

DO té doby, než jsem doprovodila přítele na Hobita jsem si z celé série Pána prstenů dělala jen srandu, Hobit mě ale neskutečně nakopl, celou dobu jsem seděla v kině úplně nehybně a hltala každou scénu. Od té doby jsem ho viděla několikrát a momentálně doslova počítám dny do dalšího dílu.

Grinch (2000)

já toho Jimma Carreyho prostě MILUJU! .. Tohle je moje vánoční klasika, nějaká Popelka se svými třemi oříšky mi může políbit Kdosice

Millerovi na tripu (2013)

Všichni z toho byli tak odvaření, že jsem čekala naprostou pecku. Nejspíš proto pro mě Millerovi zůstali jen průměrně dobrou komedií..

Vnitřní vesmír (1987)

Film si pamamtuju ještě z dětství, kdy jsem z něj byla nadšená, nyní se z úcty k němu na něj radši nedívám, abych si dojem nezkazila

2 $ocky (2011) (seriál)

Zezačátku mě Max prudila tím, jak ji scénaristi vybrousili do dost nepřirozené postavy, časem se naštěstí usadila do mnohem snesitelnější verze, takže už nemám se seriálem žádný problém a můžu říct, že se z něj stala moje nová droga