poster

Doručovací služba čarodějky Kiki

 • Japonsko

  Majo no takkyūbin

 • Japonsko

  魔女の宅急便

  (Japonsko)
 • anglický

  Kiki's Delivery Service

 • český

  Doručovací služba slečny Kiki

  (neoficiální název)

Animovaný / Dobrodružný / Drama / Fantasy

Japonsko, 1989, 103 min

Režie:

Hajao Mijazaki

Předloha:

Eiko Kadono (kniha)

Scénář:

Hajao Mijazaki
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom_Lachtan
  ****

  " Mňau " Pro mě asi nejslabší Mijazaki, neboť za prvé nejsem nijak zvlášť okouzlen polétáváním v oblacích (ani kdekoliv jinde) a za druhé slečna Kiki je sice sympatickou společnicí, se kterou se dá dobře proplouvat příběhem, ale trošku mi chybí právě v příběhu nějaká událost, která by mě dokázala opravdu vtáhnout, pořád je to ale vysoce nadprůměrné anime a naprostou skvostnou postavou kocoura, který je bohužel drze odstaven pomocí mňaumňara opačného pohlaví, jak kruté pro diváka.(8.2.2014)

 • Stanislaus
  ****

  Miyazakiho celovečerní animované filmy oplývají zvláštním a nezapomenutelným kouzlem, které lze vidět jen u opravdu malé hrstky snímků podobného žánru. Doručovací služba slečny Kiki není vyjímkou. Vcelku jednoduchý příběh smíchaný s klasicky nádhernou animací, na což se ve výsledku pěkně kouká. Oproti svým jiným filmům zde Miyazaki drží celkem na uzdě svou fantazii a obsazení všelijakých bizarních postav, ikdyž kocour Jiji a jeho ironický tón mě dostal. Zkrátka opět velká spokojenost z mé strany, takže mohu jen doporučit.(24.9.2012)

 • Rover
  ****

  Tady mi k úplné spokojenosti něco chybělo. To mi však nebránilo ve stálém šťastném úsměvu a radostném pláči (skoro no). Obvyklá fascinace létáním, obvyklé vtipné babičky :-) HUDBA: Joe Hisaishi, Sydney Forest - nebyl to typický Hisaishi, asi díky tomu Forestovi, a to je jedině dobře.(30.3.2009)

 • Hem.m
  odpad!

  Já si prostě nemohu pomoc, postavy mi přišli naprosto protivné, jednoduše jsem k nim neměl žádný vztah. Příběh, hudba, všechno se mi to nelíbilo. Přibližně v půlce jsem si začal dokolečka opakovat, že tomu nesmím dát odpad, že to přece není zas tak špatné, ale prostě já už jsem se smál, jak moc špatné to bylo. Jednoduše nemohu jinak, dle mého cítění musím dát odpad.(10.6.2015)

 • sidzej
  ****

  Miyazaki a 80.roky.....kombinacia kt. ma este nikdy nesklamala .....krasny rodinny animak. 75%(2.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace