Justin Bieber: Never Say Never

• Česko Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy (více)

Sledujte inspirující příběh úspěšného mladého zpěváka. Nenechte si ujít sondu do života Justina Biebera. Vzestup zpěváka z malého městečka v Ontariu, který se stal globálním fenoménem vrcholí vyprodanou šou v Madison Square Garden.  Kamera sleduje Justina Biebera během deseti dnů před vyprodaným koncertem v Madison Square Garden, který se uskutečnil v srpnu roku 2010. Záznam z těchto deseti dnů plných koncertů, zkoušek a v mezičase zábavy s přáteli z dětství, je proložen domácím videem, starými fotkami a rozhovory. V tomto jedinečném filmu uvidíte hudebního génia, který se nejraději ze všeho předvádí. Justin kdysi ohromil agenta v Atlantě skrz YouTube a vyletěl jako raketa ke hvězdám, jen krátce poté, co oslavil patnácté narozeniny. Jeho manažer klade důraz na Justinovu spolupráci se sociálními médii, dohlíží také na to, aby měl mladík pevnou pracovní morálku a silnou osobnost. Kamera zdůrazňuje Bieberův vzhled. Jeho maminka a prarodiče doslova září pýchou… (oficiální text distributora)

Belieber

U mě je pravda, že mé hodnocení je ovlivněno tím, že jsem Justinova fanynka. Ale bez ohledu na to, líbilo se mi, jak byl dokument natočený. Sestřihy z jeho koncertů, stará videa a fotografie z jeho dětství doprovázená vyprávěním jeho matky, prarodičů a manažera - řekla bych, že po shlédnutí filmu by už nikdo nemohl namítnout, že nemá hudební talent, stačilo jen vidět to malý dítě, co hrálo na kytaru pomalu dvakrát větší, než on, nebo když hrál na bubny... Několikrát jsem se i zasmála, nějaké scény mě dojaly a jednoduše a stručně - mě tenhle film a Justinův příběh prostě okouzlil a baví mě. Komu všemu se podařilo do roka a tří dnů skoro od své slávy dostat do MSG a vyprodat jí za 22 minut? Už tohle je určitě obdivuhodné. Řekla bych, že tolik odpadů si tenhle dokument nezaslouží, protože podle mě je skvěle natočený, i když je o Justinovi Bieberovi, což se právě hrdým kritikům nelíbí, ale je mi jasné, že právě to ovlivnilo jejich hodnocení, stejně jako moje, akorát na druhou stranu. ()

Wikishka

Ti, co film vůbec neviděli a rovnou dávají odpad, nemají ani špetku kuráže si přiznat, že někomu se povedlo přesně to, co chtějí všichni (získat slávu a bohatství aniž by celý život tvrdě pracovali) a tak se raději jednoduše mstí tím, že ohodnotí film nejhorší možnou známkou. Naproti nim však stojí fanynky, které dají rovnou 5* jen proto, že je jejich miláček hlavní hvězdou celovečerního filmu. Já nejsem fanouškem přeslazeného Justina, ale proti filmu, který má jediný úkol (a ten splnil) – popsat dosavadní život JB a jeho „cestu na vrchol“, v zásadě nic nemám. Abych nebyla ani s fanoušky ani s odpůrci, dovolila jsem si dát 3*, které ale v podstatě odpovídají kvalitě filmu s uřvanými davy šílících holčiček, nad jejichž hlavami poletuje Justin v železné konstrukci ve tvaru srdce. Pomoc. ()

Skautka

Justina Biebera jsem nikdy moc nemusela, ikdyž jsou jeho songy chytlavé mají rytmus a jsou v pohodě. Nevím jestli to bylo z mého vlastního přesvědčení, nebo mě natolik ovlivnilo okolí svými stupidními narážkami na jeho osobu. Jednou jsem náhodou přepla na HBO, kde právě dávali tenhle dokument. Poznala jsem Justina z té úplně jiné stránky. Před tím než se stal slavným taky neměl život jednoduchý a nemá ho vlastně ani teď. Opravdu před Justinem smekám kolik toho dokázal a změnila jsem na něho názor a to doslova. Je z něj celebrita a musí se s tvrdou kritikou ostatních tupců smířit. ()

go2

Nebudu hodnotit, protože jsem dokument nedokoukal a jak tu hodně lidí psalo, hodnotit to na základě vztahu k Biebrovi je značně nefér... Po 15 minutách jsem to vzdal. Banda amíků, co si žije ten svůj american dream a do toho jeden rozmazlenej spratek, co se i v 15 chová hůř, jak muj osmiletej brácha. Ano zpívat i hrát na bicí asi umí, ale to umí dalších x set tisíc lidí taky, takže nechápu, co je na něm tak vyjmečnýho. Navíc ten kripl, kterej mu skládá songy musí bejt na solidních drogách, protože proč má sakra malej kluk zpívat o zlomenym srdci a o tom jak se nemáš nikdy vzdát. Jo rodiče se rozešli, ale když potřeboval bicí, tak dostal bicí...dvoje...řadový americký děcko, nic víc... . ()

kukkik odpad!

Je to odpornej, rozmazlenej fracek, co nemá talentu ani co by se za nehet vešlo. K tomu všemu je to buzerant a (ačkoliv nejsem rasista a proti homosexuálům nic nemám) tenhle mi doslova zvedá žaludek a hýbe žlučí. Potkat ho na ulici tak ho nejspíš přetáhnu židlí přes hlavu a shodím do silnice. Jeho jediné štěstí je, že se narodil v době, kdy je mladá populace povětšinou ta zženštilá a přiteplená, protože narodit se o dvacet let dříve tak by si nenašel lepší uplatnění než jako tanečník v gay baru. Jestli má být ,,tohle´´ idolem dnešní mládeže, tak nám bůh pomáhej. Každopádně tady se nehodnotí on ale film a ten stojí po všech stránkách za prd a aby to nebylo čistě zaujaté, musím říct že celovečerní dokumenty nemusím. Sorry, ale asi nemám ten váš SWAG (či jak se to jmenuje) ale za mě nezdolný trvalý a doživotní ODPAD! PS: pro J*A*S*M --) takový pivko bych šel radši klidně i s frontmanem Rammsteinů (což podle tebe nepochybně bude ''píča''), než abych riskoval, že mi dá Bieber něco do pití a probudím se nahatej v cizí posteli a kondomem v zadku :-) ()

Šípek

Vskutku zajímavý dokument o tom, kterak jeden talentovaný chlapec z kanadského venkova udělal díru do světa jen skrze svůj internetový kanál na YouTube a kterak se dokázal prosadit touto čistě internetovou cestou. Ke ztvárnění dokumentu můžeme mít drobné výhrady, v zásadě ale působí neškodně až pozitivně a vůbec nemám pochopení pro některé zdejší škarohlídy, jež ho řadí do šedých čísel na základě závisti, neboť v životě nic podobného nedokázali ani nedokážou. ()

GAVIN17

Naprosto nechápu neobjektivitu těch, kteří mohou tomuto filmu dát "odpad". Do shlédnutí tohoto filmu jsem pořádně ani nevěděl, kdo Justin Bieber je, takže jsem mohl dosti objektivně posoudit jeho vypovídací hodnotu. A můžu říci - bylo to před rokem a půl, že mne jednoznačně zaujal po všech stránkách - zajímavě podaný příběh, který drží pozornost diváka od počátku až do konce, sympatické záběry, upřímná snaha podat v kostce život chlapce, který tvrdou prací dokázal, to co málokdo před ním, který se nemá za co stydět (alespoň do doby vzniku tohoto dokumentárního filmu), to vše provázeno příjemnou hudbou a upřímnou snahou zpěváka ukázat ho ze všech stránek jeho osobnosti. Film jsem si druhý den musel pustit znovu, abych ho mohl v klidu vychutnat, bez napětí a očekávání "jak to dopadne"...A za pár dní jsem si koupil první album zpěváka a stal se jedním z jeho fanoušků - a to mi bylo tehdy 46 let a poslouchám hlavně klasickou hudbu renesance, baroka a klasicismu! O to více si myslím, že film je velice dobrý a dobře střižený a s klidným svědomím mu mohu dát plný počet hvězdiček. A to ne jako nový fanoušek Justina Biebra, ale jako divák, který ho viděl v tomto filmu poprvé a jehož zaujal svoji houževnatostí i přístupem k lidem, které má rád. ()

sulda007

nevěřim tomu, že jsem to dokoukala! sice tahle hudba, tihle ulízaní roztomilí chlapečkové, nic z toho není můj šálek kávy ... ale vlastně mě to i docela bavilo :D ... doporučuju všem hejtrům Justina Biebera, aby se na to podívali, odpad si to teda rozhodně nezaslouží! třeba na U2 3D jsem v kině usnula, ale tohle bylo docela zábavný! ()

_aandyy_

Je zajímavé sledovat, jak lidé dokáží fenomény své doby docela snadno shodit. V českém měřítku to může být např. SuperStar, ČS má talent a podobné soutěže, či například skupina Lunetic. V celosvětovém měřítku to dříve mohli být Beatles, ABBA... A dnes je to bezpochyby Justin Bieber. Docela dobře chápu, proč tomu tak je - určitý fenomén je najednou všude, mluví se o něm a spousta lidem to tedy začne lézt krkem. Spousta lidí Biebera nemá ráda, dříve jsem se řadila mezi ně, ale nyní mi absolutně nevadí, možná právě i díky tomuto dokumentu, který ukázal jeho docela krátkou, ale zato intenzivní cestu na "výsluní". V tomto případě (s ohledem na výše zmíněné příklady) pouze čas může ukázat, zda tento dokument, či rovnou zpěvák celý, patří do odpadu. S jeho potenciálem a talentem o tom však dost pochybuji; přičemž vždy záleží na vkusu... Beztak ale pozoruju, že tady hodně uživatelů dává tři, ne - li více hvězdiček, přestože neznají/nemají rádi jeho hudbu. Možná je mé hodnocení celkem nadnesené, když se ale člověk dívá na hrůzy dnešní doby, zdá se to jako poměrně zdařilá hudební pohádka (s dokumentaristickými ambicemi). ()

kyrtab odpad!

Dokument jsem viděl celý a stejně tak hodnocení patří dokumentu, který není točen nezaujatě zvenčí, ale účelově jako další korálek na marketingovou šňůru. Hodnocení nepatří interpretovi. Ten odpadem není, má určitý talent, bohužel už neměl čas ho rozvinout (konec informace, která se tu očividně musí sdělit). Z příběhu se dozvídáme o chlapci, z něhož si ostatní vytvořili dojičku $. Paní z týmu nás dojímá sdělením,. že Bieber má ročně 86 koncertů a že by to byl záhul pro jakéhokoli zpěváka, co teprve dítě. Už se nedozvíme, kdo mu to naplánoval a proč někdo nezasáhl, aby ho tímto neodrovnali (že si v současnosti chce dát uměleckou pauzu jen potvrzuje slepotu (rozuměj zištnost) toho super týmu okolo). Někdo do kamery tvrdí, že se nesmí dopustit, aby kluk přišel o své dětství, ale není jak diváka přesvědčit, že mu ho aspoň špetka zbývá. Při koncertě +- každý 4.den není divu. Samé sobecké kecy zabalené do sluníčkových vět. Kapitola sama o sobě je práce s fanynkami. Oh my god! Vy mi dáte lístek zadarmo?! Oh my god! Nejlepší den mýho života! Já vás miluju!... My tebe taky. ..a nezapomeň po koncertě koupit cd a triko a napsat do statusu, jak to bylo úžasný, fantastický. Včetně Justinových vlasů a jak byl sexy (výrazy čerpány z dokumentu, od dětí odhadem 6-11let). Se stejně zaměřenými cool kámoškami si tím jen utužíte partu a ty nezasažené se dozví o co přišly a příště už si ho nenechají ujít. Jen sory, pro ty už lístky nejsou, nejsme charita. ...Děti jsou nejsnadněji ovlivnitelnou skupinou zákazníků a spousta lidí je si toho vědoma. Čísla z účtárny je utvrzují. Nizké náklady, obří zisky. Welcome to the machine. ()

dannyd14 odpad!

Odpad dávam z jediného princípu: Koľko málo dokumentov mali skutoční hudobníci (This is it!, M. Jackson....) a tento tu, vtedy nezletilý, už má aj dokument, wtf? ()

TaNya_

Tu 1 hvězdičku za to jak jsem se smíchy válela u výroků těch jeho fanynek. Ale jinak jsem ani nedokoukala, takže... ()

Cherry_Bomb

Nie som nejaká Bieber fanynka, ale film ma príjemne prekvapil. Čakala som, že to bude niečo horšie. Vo filme je pekne ukázané ako Justin začínal a že to bola naozaj jeho tvrdá práca. Od malého chlapčeka až po tínedžera po ktorom šalejú davy. Vo filme je vidieť, že hudbu naozaj miluje a chce s ňou pracovať po celý život. Hodnotenie je znova dosť neférové a to len preto, že je to ,,Bieber.“ Zvláštne lebo keď sa začali na youtube objavovať jeho prvé nahrávky a domáce klipy boli pod nimi komentáre aký ma talent a podobne. A zrazu sa stal populárny a už je to len umelo vytvorený chalan bez talentu a jeho úspech je založený na imidži. Tak o čom to potom je? Ak by naozaj nemal ani štipku talentu nemal by tam čo robiť. Všetko to vyžaduje tvrdú prácu a najmä v takom mladom veku keď ste neustále podceňovaní. Neustále cvičiť spev, učiť sa choreografie a kopu ďalších vecí. Nepoznám všetky jeho pesničky, nemám jeho plagáty na stene a nie som z neho mimo. Úprimne páčia sa mi od neho 3 pesničky a jeho hudba nie je na môj štýl, ale neodsudzujem ho. Film je dobre spracovaný a celkom sa mi páčil. ()

HaiWithLove

Justin není moje parketa, ale jen tak ze zvědavosti jsem si to přece jen musela pustit. Nepochopím, jak někdo mohl dát odpad, když to ani neviděl. A vlastně asi nechápu ani odpad od těch, co to viděli. Ten dokument změnil z hodiny na hodinu můj názor na Justina. Ať už to je cílem dokumentu, nebo ne. Ten kluk to neměl jednoduché a je obdivuhodné, že i přes tu slávu které se mu díky Usherovi dostalo doslova ze dne na den zůstává „normálním“ americkým teenagerem. A i když asi nikdy nepochopím 8leté holčičky řvoucí „I love you, Justin!“, tak to, že někdo řekne o Justinovi že má talent pochopím. Normálně bych přemýšlela o dvou nebo třech hvězdičkách....ale na protest dávám 4* :) ()

rob_troy odpad!

Justin Bieber a jeden z nejúchvatnějších a nejvíc ,,teen´´ filmů všech dob. Neodvažuju se na film vyjadřovat s hlavní rolí Justina. ()

JK77

3 1/2* chcel som napisat nieco v tomto style, ale naco sak uz to tu je, takze nech sa paci: J*A*S*M *** Chtěl jsem zjistit, jestli je na ČSFD opravdu tolik pokrytců, jak se to z místních hodnocení a komentářů zdá ... a ono nejspíš vskutku ano. Hudebním vkusem je ode mě J.B. dost daleko, takže zúčastnit se jeho show by pro mě bylo asi tak podnětný, jako poslouchat písničky němýho zpěváka, ale stejně musim napsat, že je ten kluk prostě frajer a zpívat umí. A na pivko (hm, na limonádu :-D) bych s nim zašel radši než s libovolným zfetovaným, potetovaným cool rockerem. Never Say Never je dobrej dokument a J.B. není "píča" ... ale některým lidem to nevysvětlíte. Palec nahoru, o současným světě to říká víc, než politické manipulace Michaela Moorea. A to přímo (záběry na šílené pubertální fanynky) i nepřímo (reakce webovejch haterů). ()

kubilov odpad!

Tady se těžko hledají slova, a když se najdou, nejsou publikovatelná. Ta náctiletá čubka, která kdáká do toho majku a myslí si, že když jí upravěj hlas v autotunu, že je hned velkej zpěvák je fakt k smíchu. Ne, k pláči. Hold holocaust skončil moc brzy. ()

Jana8458

Někteří lidi jsou prostě dají odpad! aniž by se na film podívali. Nejsem jeho největší fanoušek, ale musím uznat že zpívat opravdu umí a v životě měl prostě štěstí. Teď je z něj bohužel úplně jiný člověk, než ve filmu. ()

caspar

Po shlédnutí tohoto dokumentu nemůžu nic jiného, než souhlasit s uživatelem J*A*S*M. CD Justina Biebera si jistě nikdy nekoupím (sice má zajímavou barvu hlasu, ale tenhle styl hudby není pro mě), ale nehodnotím tady jeho sympatie, nebo hudbu, ale dokument o jeho životě za slávou, kterou si prošel dost zajímavě. Film také přece neohodnotím odpadem jen kvůli toho, že tam bude hrát herec, kterého nemám rád. ()

Alice Ashley

Tomu říkám pořádná SHOW!! Já sama se nepovažuji zrovna za nějakého fanouška Justina Biebera, ale jeho hudba mě prostě baví...Dívat se na to, jak se Justin dostal až na vrchol své slávy, kolik pro to musel udělat je prostě něco úžasného. Díky tomuto dokumentu jsem si uvědomila, že Justin je přece jenom obyčejný puberťák, s dobrým srdcem a hezkým úsměvem, který měl prostě ŠTĚSTÍ, že si ho někdo na youtube všiml a proto ho hodně lidí uráží a nemá rádo..:))) Pro fanoušky by se přetrhl a za to si ho cením...:) Proto dávám 5*...míň dát prostě nemůžu!! PS: odpad!? Really? Come ON!!! ()

Vládcové vesmíru nanovo, možná s Dolphem?

Vládcové vesmíru nanovo, možná s Dolphem?

07.08.2012

Na ten film už si vlastně pamatují jen znalci osmdesátkové tvorby. Jedna z prvních hollywoodských rolí Dolpha Lundgrena byl svalnatý borec s obrovským mečem jménem He-Man. Byl synem krále mystické… (více)

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe