Justin Bieber: Never Say Never

• Česko Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy (více)

Sledujte inspirující příběh úspěšného mladého zpěváka. Nenechte si ujít sondu do života Justina Biebera. Vzestup zpěváka z malého městečka v Ontariu, který se stal globálním fenoménem vrcholí vyprodanou šou v Madison Square Garden.  Kamera sleduje Justina Biebera během deseti dnů před vyprodaným koncertem v Madison Square Garden, který se uskutečnil v srpnu roku 2010. Záznam z těchto deseti dnů plných koncertů, zkoušek a v mezičase zábavy s přáteli z dětství, je proložen domácím videem, starými fotkami a rozhovory. V tomto jedinečném filmu uvidíte hudebního génia, který se nejraději ze všeho předvádí. Justin kdysi ohromil agenta v Atlantě skrz YouTube a vyletěl jako raketa ke hvězdám, jen krátce poté, co oslavil patnácté narozeniny. Jeho manažer klade důraz na Justinovu spolupráci se sociálními médii, dohlíží také na to, aby měl mladík pevnou pracovní morálku a silnou osobnost. Kamera zdůrazňuje Bieberův vzhled. Jeho maminka a prarodiče doslova září pýchou… (oficiální text distributora)

J*A*M*A*L odpad!

Styl Justina Biebera je mi naprosto nesympatický a urážlivý. JB je totiž slavný jen díky vzhledu, ne díky svému "talentu". Poslouchat toho malýho šampónka přes hodinu pro mě bylo hrozné, ale já to přeci jen překousl. Dokument špatný nebyl, vypadal dobře, ale já ten dokument lépe, než odpad ohodnotit nemůžu jednak díky Justinovi a jednak díky těm malejm ubrečenejm holkám, který se mohly zbláznit, když jen dostali lístek ne jeho koncert. ()

Phorbo

Chápu odpor chlapů k Justinovi. Taky jsem ho měl a vlastně po shlídnutí celýho dokumentu mám. Pořád si tak nějak myslím, že je to protekční postavička, která se z ničeho za pár dní a týdnů dostala na výsluní. Dokument sám o sobě je kvalitativně hrozný. Krom Bieberových výstupů je to dost nuda a některé kecy a výstupy JBho pomahačů a fanynek (ani jeden fanoušek, kromě jednoho staršího v davu, kterýho jsem tam zahlíd), které piští, vřeští, zpívají a většina z nich je připravena na heard-shaped handjob. Dokument je spíš o tom uvědomit si, že bieber není kretén, ale kluk, který je nadaný a nebojí se. Flashbacky do jeho minulosti jsou někdy až k nepochopení, kdy 4 letý klučina bubnuje souvislý rytmus a úplně bez problémů. To mi příjde až fascinující. Nevím proč je tam takovej Snoop Dogg, proč s JB-m vystupuje Ludachris... ale to už je jejich problém. Chybí mě tady nějaký bližší rozhovor s Justinem, než s jeho kumpány, rodiči a kamarády...Co si budeme nalhávat. Bieber je fenomén. Nikdo neovládl ženskou populaci tak jako on. Ale teenager nebude dlouho, takže si stejně nemyslím, že o něm bude ještě nějaký dokument... Nakonec degraduju z 3* na pouhé dva kousky, z důvodu opravdu nekvalitního zpracování dokumentu... je to jenom film o turné, žádnej dokument ()

Kacitr

Je mi dobře, a ani nemám sklony k omdlévání. Jen proto, že témeř polovina dnešních obyvatel této planety nenávidí Justina, neznamená, že já se budu řídit jejich názory. Ne. I když nemám tohoto chlapce moc v lásce a nejsem posedlá tzv.: "bieber-feaver" neznamená, že dám automaticky ODPAD. Myslím že má talent, a dostane se ve své kariéře hodně vysoko. Každý má přeci svůj názor, a tohle je ten můj. Jen kvůli pár jedincům ho měnit nebudu. A mimochodem, dokument je moc pěkně provedený a já doporučuji shlédnout. ()

kikka20

Já si zase myslím, že tohle hodnocení je doost malé. Má spousta fanoušku a 17%? Podle mě je tohle hodnocení způsobeno zaujatými lidmi, kteří na něho nadávají. A víte co? Pokud si myslíte, že je lakový nebo namyšlený, tak proč dal Japonsku 1 milion? Lidi ho nemají radí? To byste se divili kolik miliónů on má fanoušků! Pořád nula? Přes 40 písní, desítka videoklipů, 2 CD. Pořád nic? No tak to už jste teda vážně moc zaujatí. Jak už to tady v některých komentářích bylo - je to hvězda, tenhle dokument byl dobrý, jeho cesta ke slávě byla komplikovaná, ale nevzdal to. Tolik lidí by to vzdalo už jen za ty nadávky, že je gay, ale on ne. To už alespoň za tu 1* stačí! Ale tenhle dokument prostě má navíc. ()

Gore

Kdybych hodnotil jen jeho zpěv, chování a zjev, je to tutově odpad, ale vzhledem k tomu, že hodnotit se má celý film, tak pár dokumentaristicky zajímavých momentů tu bylo, tak na dvě hvězdičky, ale k filmu patří i hudba a představitel, tak zas za něj musím tu jednu sundat :) ()

cuchillo

Dobře odvedený PR dokument, jak se z neznámého nadaného klučiny stane idol holčiček. Do kina bych na to nešla (z těch písní by mě jeblo), ale s možností převíjení se to dalo snést. Obraz muzikanta, který je poctivý a zpívá to od srdíčka. Ale víte co? Já mu to věřím. Nikdy jsem si nemyslela, že řeknu "ten kluk má vážně talent", ale má. A díky sociálním sítím a youtube mohl svůj talent ukázat a zpeněžit. Můj šálek kávy to rozhodně není, ale nikdo mě nenutí ho poslouchat, nebo chodit na jeho koncerty. Odbyt po jeho muzice je (a ne malý), své fanynky to má (záměrně nepíšu fanoušci), tak co. Jsem zvědavá, kam se hudebně posune, až zestárne. Kluk umí a byla by škoda, kdyby skončil jako zpěvák pitomých slaďáků pro teenagery. Zajímavý komentář: heyda. ()

Pavelos

Hned na začátek musím všechny upozornit, že tohohle přizdisráče totálně nesnáším.. Okamžitě vyvstane otázka, proč jsem na tento snímek vlastně koukal?? Odpověď je jasná, doufal jsem, že mě třeba přesvědčí, že to s ním není zase až tak špatné.. Bohužel opak je pravdou, utvrdil mě ještě více v tom, že je to vyumělkovaná hvězdička, která těží z naivního klučičího vzhledu na který vidí a slyší náctiletý holčičky.. To je taky jediný důvod, proč se musel tento snímek natočit co nejdříve, protože po několika letech se z naivního ksichtíku stane tuctový trouba o kterého už jen tak nikdo nezavadí.. Celý snímek mapuje jeho kariéru v několika dnech s pár prostřihy z dětství.. Velké vyvrcholení v Madison Square Garden se sice koná, ale nebyla to jenom zásluha samotného Justina, ale všech těch hvězd, který si na svůj koncert pozval.. Prostě a jednoduše, snímky mapující kariéru mají natáčet hvězdy, které něco dokázaly a ne každá rychlokvaška, která jak rychle se objevila, tak rychle zase zmizí.. Omluva všem fanouškům Justina, ale mě to prostě hlava nebere.. Takových to talentů jsou tisíce a tisíce, akorát nemají to štěstí, že se dokážou vnutit někomu vlivnému, aby je protlačil na vrchol.. PS: rozhodně trochu toho talentu má :-) Za to je ta jedna hvězda:-))) ()

waits

Bývaly takové doby, kdy se omdlévalo na Beatles..no nic:). Bylo těžké tuhle věc dokoukat ale řek jsem si,že se kousnu a že to dám. Proti Bieberovi nic nemám,je to takový sympatický chlapec, ale celé to je nesmírně nudné a celé to vzrušení nad nijak charismatickým teenagerem je pro mě totální záhadou (můj špatný odhad, co se bude líbit lidem, mě už ale dávno neudivuje).. Jeho hlas ve mě nevzbuzuje ani náznak nějakého zájmu, natožpak chvění, hudba mi přijde prachsprostě obyčejná a nudná a záběry na skákající fanynky mě unavují - a to mě vykopne z křesla kdeco, z popu třeba klidně stará Abba nebo z novějších Amy Winehouse, Adele nebo Katy Perry. Nadto je mi skupina kolem Biebera od manažera po tanečníky silně nesympatická. Jednu hvězdu dám za to, že jsem v jinak nevrzrušivém dokumentu plném mluvících hlav a neustáých úsměvů o Bieberovi dozvěděl základní informace a že bylo poučné sledovat, jakým způsobem ho protlačili k lidem (sociální sítě, únavné objížděni lokálních radiií). Ale stejně je mi líto, že se netočí víc dokumentů o opravdu zajímavých muzikantech, kterých jsou stovky - třeba o Ettě James, jejíž At Last jelo jako podkres do focení Biebera a spol. Dvacet vteřin kumštu v hodině a půl produktu.. ()

theSaint

To je tu opravdu takové množství pokrytců? Justina Biebera neposlouchám, v životě jsem neslyšel celou jeho skladbu a přiznám se, že mě celkem irituje. Holt, nic pro mě. Ze zvědavosti jsem si tento dokument pustil a musím říct, že není ani trochu špatný! Sestříhané velmi dobře a celkově se jedná o kvalitní počin, který měl mladou hvězdu představit a provést nás jeho začátky. Kdyby se jednalo o kohokoli jiného, o někoho, kdo by Vám "voněl" , tak by jste dokument vyzdvihovali do výšin. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o mladého puberťáka, který zpívá především pro náctileté, tak to nesmyslně strháte. Typická vlastnost Čechů, úspěch se neodpouští, jen těm, kteří nám jdou pod nos. Jak omezené. Klučík je šikovnej, to se mu vzít nemůže, já mu to přeju. Poctivá a místy nadprůměrná prácička. ()

Nikkilee

Haters gonna hate, hmm? Tak tady to je očividný! Nejsem Justinova fanynka, ačkoliv nějaký písničky se mi líbí a to mi je prosím téměř 26 a rozhodně se za to nestydím! Ale stydět byste se měli vy za tohle hodnocení! Neříkám, že to je bůhvíjaký skvost, ale příběh hezký a zpracování taky není špatný a přijde mi trapný dávat odpad jen proto, že to je příběh právě Justina Biebra! Možná kdybyste se na to doopravdy podívali, změnili byste názor! Myslet si o něm můžete co chcete, ale kdo z Vás vyprodal v 16-ti letech Madison square garden a ještě k tomu za 22 minut, hmm? ()

Warlukyn

1* za Majly, kde ještě vypadá k světu...., jinak o ničem poblázněnost a pozlátko s fanatismu k pěnězům za 87 vystoupeních... ()

Olík

Jeden ze stěžejních filmů dekády.....bohužel pouze pro cílovou skupinu "děvče, 10 - 14 let", kam očividně nespadám a tak na celou dokumentopohádku, která má cíl zvednou prodej penálů a sáčků na cvičky s Justinem, pohlížím s nadhledem a lehkým úsměvem na rtu. ()

zedemx

Hodnotím přehnaně, a to jen protože si myslím, že to není na ODPAD!, sakra lidi, nehodnoťte o čem to je jenom , ale koukejte i na technické zpracování. Nejsem fanoušek ani odpůrce, ale na dokument se mi to dost líbilo. ()

Kaucuk

Na to, že Biebera fakt nemusim jsem se překvapivě nenudil, jeho číslo s bubnama je fakt libový, spousta ječících náctek (některejm nebylo snad ani těch 10) mě úspěšně rozesmálo a písničky se daly přežít bez větší újmy na zdraví. Kdyby to ale nepouštěli na trajektu z Irska do VB asi bych k tomu nikdy odvahu neměl. To nic nemění na tom, že Bieber stále není můj šálek kávy, poslouchat ho nikdy nebudu, nicméně to není žádnej nafoukanej spratek a taky nic na tom že obsahově se jedná o dokument takový, jaký by měl být. Biebermánie jde i tak mimo mě (mně?-nikdy nevim:D). Nízká čísla tu jsou asi trochu předzaujatá. ()

bubblebobble

Justin Bieber mi nevadí (nepočúvam, neriešim). Ale to čo som videl bola jedna neskutočná ohavnosť. Postava J.B. (zvlášť tí čo za tým všetkým stoja) ukázala ako sa ešte aj dnes dá manipulovať s ľuďmi a urobiť z nich hlúpu masu. Stačí, aby sa toto podarilo nejakému politikovi a hneď tu máme Hitlera 2.0. Celá tá mašinéria okolo, davy sfanatizovaných dievčat, komentáre, ktoré ho miestami až zbožšťujú. Musím povedať, že ma to vydesilo a veľmi znepokojilo. Toto je choré. ()

MatySkills

Co k tomu říct, obrovský úspěch je vyvažován ztrátou dětství. Justin Bieber má rozhodně talent a jeho úspěch mu přeji. Vypracoval se z kluka co dobře zpívá na světovou celebritu. Prostě Americký/Kanadský sen. Co se týče filmu, očekával jsem více informací z jeho osobního života a náhled do jeho osobnosti. ()

ChloeQueen

Justin umí. Nejsem zarytá fanynka, ale tohle bylo něco, co mě dostalo. Justin je frajer, ať si o něm říká kdo chce, co chce a tenhle snímek mapující jeho vzestup to jen dokazuje. Možná jsem to nadhodnotila, ale ono se to v té záplavě odpadů ztratí a mně tak bude hřát u srdce, že nejsem jako ostatní, co tomu dali odpad jen z principu, protože jde právě o něj a jeho počin. Já se ty necelé 2 hodinky bavila a nestačila se divit, co všechno si tenhle "normální" teenager musel prožít, aby byl tam, kde je! ... Haters gonna hate!!! :) ()

Vládcové vesmíru nanovo, možná s Dolphem?

Vládcové vesmíru nanovo, možná s Dolphem?

07.08.2012

Na ten film už si vlastně pamatují jen znalci osmdesátkové tvorby. Jedna z prvních hollywoodských rolí Dolpha Lundgrena byl svalnatý borec s obrovským mečem jménem He-Man. Byl synem krále mystické… (více)

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe