Justin Bieber: Never Say Never

• Česko Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy (více)

Sledujte inspirující příběh úspěšného mladého zpěváka. Nenechte si ujít sondu do života Justina Biebera. Vzestup zpěváka z malého městečka v Ontariu, který se stal globálním fenoménem vrcholí vyprodanou šou v Madison Square Garden.  Kamera sleduje Justina Biebera během deseti dnů před vyprodaným koncertem v Madison Square Garden, který se uskutečnil v srpnu roku 2010. Záznam z těchto deseti dnů plných koncertů, zkoušek a v mezičase zábavy s přáteli z dětství, je proložen domácím videem, starými fotkami a rozhovory. V tomto jedinečném filmu uvidíte hudebního génia, který se nejraději ze všeho předvádí. Justin kdysi ohromil agenta v Atlantě skrz YouTube a vyletěl jako raketa ke hvězdám, jen krátce poté, co oslavil patnácté narozeniny. Jeho manažer klade důraz na Justinovu spolupráci se sociálními médii, dohlíží také na to, aby měl mladík pevnou pracovní morálku a silnou osobnost. Kamera zdůrazňuje Bieberův vzhled. Jeho maminka a prarodiče doslova září pýchou… (oficiální text distributora)

Rastman

Trochu jsem se bál o své zdraví, protože tyhle kulturní fenomény tak nějak z přesvědčení odmítám, ale nakonec to dopadlo v pohodě. Je zajímavé, že hodnocení všude okolo je tak malé (zjevně nejsem obdobně přesvědčen jen já), protože ačkoliv je dokument docela prvoplánový, jeho předurčenost z něj v průběhu neprýští tolik, jak bych čekal. Snad jen na několika místech jsem si říkal "chm, tak tohle je jasný", zatímco po zbytek jsem se zájmem (a to jsem u toho měl zapnutý Temple of Elementa Evil) sledoval, co všechno vede k vyprodané Madison Square Garden. Je to naivně natočený dokument, ale je určen mladému, naivnímu publiku, tak je třeba s tím počítat. Pro ostatní, starší, je to zajímavý náhled na funkčnost a sílu sociálních sítí, je zajímavé sledovat ten proces, který ke koncertu vede, stejně jako jsem si často říkal u tanečních kreací doprovodných tanečníků "hej, hustě, to musí bejt job". Oceňuji, že autoři ukázali, že za fenoménem jediného jména stojí celá řada lidí (v podstatě jediná odporná postava je jeho stylista), že je potřeba mít štěstí, správně propagovat a pak trocha talentu. Že tam někde je ukázal Justin na bubny a kytaru, a přestože muzika je mi pořád proti srsti, budu se na jeho osobu (ne na trademark) asi koukat trochu jinak. ()

7suede7

Dokument to je priemerny.Ukazuje to co ma.Je len ubohe, ze tu davate odpad a pricom nie ste objektivny,nehodnotte potom.Hodnotime tu filmy a ich kvalitu,nie Biebera! ()

lobo87

Nič moc dokument o umelej hviezdičke, ktorý však ukazuje aj jeho svetlejšie stránky - zábery z detstva, kde sa javil ako talentované dieťa. Napriek tomu nechápem celú tú hystériu okolo jeho osoby a hlavne jeho "hudby". Dnešná mládež má naozaj divný vkus... 20% ()

AARONN

Plně souhlasím s názorem uživatele J*A*S*M. Nejsem žádný jeho fanoušek a nikdy jsem ho neposlouchal, ale to co dokázal je neuvěřitelné. V 16ti vyprodat Madison Square Garden? To je sakra úspěch. ()

eMeMko

Už je to pár měsíců, co se mi do rukou dostal soubor Dzhastin.Biber.Nikogda.ne.govori.nikogda.2011.avi. Odvahu k jeho zhlédnutí jsem však sebral až poté, co jsem zjistil, že v kinech už běží další film o této celebritě. Jelikož nepatřím mezi Bieberky nebo jak si ty holky říkají, nebudu hodnotit hudbu a zpěv, ale spíše celkové zpracování snímku. I když si stejně myslím, že Justin Bieber měl zůstat jen u bicích. Film je z velké části poskládán z YouTube videí, které jsou prostříhány rozhovory se známými Justina, a také koncertem v Madison Square Garden, který ale začne až na konci filmu. Tuto skutečnost nám každou chvíli připomíná odpočet a také postupně se zhoršující stav Justinových hlasivek. Ono totiž není dobrý nápad, těsně před tímto megakoncertem jet zpátky do Kanady a dělat Biebroviny se svými starými kamarády. Těžko však říct, jestli to všechno byla pravda. Některé události v tomto filmu byly totiž podle mě dosti neuvěřitelné. Ale tak co, nemá to být ryze dokument…asi. Jelikož se zde nedá moc mluvit o nějakém scénáři, tvůrci se snažili, aby byl film aspoň působivý, co se týče vizuální stránky. Např. do záběrů z koncertu byly vloženy fotky fanynek, které poletovaly okolo Justina a které ve 3D musely vypadat opravdu hrůzostrašně. Jinými slovy, i vizuál filmu selhává. Korunu tomu dodává fakt, že Justin zpívá, aspoň ke konci filmu, na playback a to tak amatérsky, že je to opravdu vidět. Trochu smutné, vzhledem k tomu, že tvůrci měli k dispozici X kamer a záběrů, a přesto vybrali v nejslabší chvíli ten, kde je zpěvákovi nejvíc vidět pusa. Hlavním problémem filmu je však to, že neví, co chce sdělit. Do diváka jsou zde hustěny informace z Justinova mládí, co všechno dělal (a že toho bylo opravdu dost), dále tu jsou „rozhovory“ s fanynkami, které jediné, co umějí říct je: „Justine, miluju tě a chci být tvá žena“ a v neposlední řadě taky jednotlivé písničky z koncertu, který začne až na konci snímku. Vše je navíc velmi zmateně sestříháno, takže držet s filmem krok je celkem náročné, a kdyby se mě někdo okamžitě po zhlédnutí filmu zeptal na nějaké konkrétní momenty, nevěděl bych, co říct. Snímek jsem viděl ve 2D a s příšerným českým overlay dabingem, nicméně si myslím, že originální zvuk a 3D obraz by to tentokrát rozhodně nezachránily. Jednu hvězdu dávám za vtipné cameo zhuleného Snoop Dogga, a za tenkrát ještě pěknou, nezhulenou Miley Cyrus. ()

Futulama odpad!

Pozeral som to neskoro večer keď som bol sám doma.... Zrazu niekto otvoril dvere a rýchlo som to prepal na zoofil porno... Ľahšie sa to vysvetlovalo... ()

MrLinhy

Celkem zajímavý dokument o teenagerovi, který se stal hvězdou. Nechápu lidi, kteří ho furt urážejí a tak podobně.,.dokázali snad něco takového co on ? asi těžko. Jen mu závidí slávu, vzhled a oblíbenost mezí dívkami. Je to šampon ? No a co.,.těch na světě je.,..já na tom nevidím nic špatného jen si víc upravují vlasy a celkový vzhled.,.ostatní by si znich měli brát příklad a nechodit jako nějaký burani.,.Proč ho tak nenávidíte ??.,.Nic vám přece neudělal :) tak tedy kdo ho nemá rád tak ať ho nekomentuje :) je to tak těžké ? ()

Georgeton

Dávať odpad len preto, že v názve je napísané Justin Bieber je dosť pokrytecké. Pekne spracované a k tomu som tam našiel veľa inšpirácie. V niektorých prípadoch mi tento dokument otvoril oči. ()

Prothean odpad!

Má hlas jako jeho 14ti leté fanynky. Z jeho hudby je mi na zvracení, ale pravda je taková, že jenom on může mít všechny hatery, kritiky, blogery a vůbec klidně i všechny lidi ''na háku''. Tenhle dokument je spíše sestřih videosekvencí z jeho koncertů a různých turné a vůbec to není nijak záživné troufal bych si říct že ani pro jeho fanoušky. Dokument byl spíše natočen jen díky tomu co dokázal, po uploadnutí jeho videí na youtube, na kterých jako 14ti letý zpívá se za pár let stal nejbohatší a nejznámější své generace. Jeho zásluha na jeho slávě rozhodně nebude 100% ale stejně si podle mě zaslouží uznání. ()

racing666

Říkejte si, co chcete, že je Justin to či ono, ale zdejší hodnocení není adekvátní. Ten dokument je velice dobře natočen, až jsem to tak ani nečekal. Jeho život je tam skvěle zachycen. Jak ho objevili, jak se stával populárním atd... Chápu, že někomu vadí ve filmu třináctiletý holky, který se rozpláčou už jenom nad tím, že ho vidí, ale nebylo to tam až tak moc, jak jsem si původně myslel, tudíž to filmu nijak neuškodilo. Nejsem jeho fanatickej fanoušek, ale musí se uznat, že to určitě neměl jednoduchý, aby z něj bylo to, co je a není rozhodně, co závidět. Na druhou stranu je třeba říct, že je fakt talent - zpívá, bubnuje, hraje na klavír, tancuje... on byl už geniální jako dvouletý dítě. :-) Každopádně tady nikdo (až na několik výjimek) bohužel nehodnotí dokument, ale jméno Justin Bieber!!! ()

DansteR

Možná jsem trochu zaujatý, ale nakonec jsem se na film podíval. Uznávám, že být to kdokoli jiný tak asi přidám ještě jednu hvězdičku, ale film prostě není žádná sláva. ()

Zaara

Nie som síce fanúšik Justina Biebera, ale ak mám povedať pravdu, tento film sa mi naozaj páčil. Bol to zaujímavý dokument o jeho začiatkoch a jeho kariére. Určite by som odporučila, aby si ho všetci, čo dali hodnotenie "odpad" pozreli a nehodnotili niečo, čo nevideli, len na základe toho, že sa im daný človek nepáči. ()

Element2

Justina Biebra bych si dobrovolně nikdy nepustil, na jeho koncert bych s přítelkyní ani dcerou nešel, ale hodnotit film na základě předpojatosti "málá nagelovaná buzna" a hrdosti se svého názoru nevzdat, mi tu přijde trošku nechlapské. Za mě tři. ()

Veju007

Je neskutečně vtipný, že úplně stejný film, akorát od Katy Perry, má 75%. ČSFD je plný pokrytců, co nedokážou zkousnout něčí úspěch. ()

Coald

Po zhlédnutí se potvrdilo mé mínění, že lidstvo je arogantní a hlavně závistivé! Nejsem žádný fanda Justina Biebra, ale nadávat mu a nazývat ho pablbem, to mně příjde ubohé! Je to jeden z nejtalentovanějších lidí na téhle planetě a too co má teď nedostal hned , ale dost tvrdě za to bojoval. Výborný dokument o tom, jak se pouliční zpěvák stane nejsledovanějším zpěvákem na světě. Vadilo mě, že se k tomuhle filmu přistoupilo, jako kdyby to bylo jen pro teenagery a ne i pro dospělí, takže film je plný někdy až trapných hlášek...ale rozhodně nejde o ODPAD!! ()

MTA odpad!

Pro mě jednoznačný odpad z přesvědčení. Nechápu, jak taková kravina mohla vydělat 100 mega dolarů. ()

Meritor

Odpad davaji jen zavistivci. Ja osobne Justina neposloucham, jsem totiz hluchy. Ale to co dokazal, pred tim musim smeknout. Vy vsichni kdo mu nadavate do buzen atd, jste jen ubozi mali cechackove, kteri i sousedovi zavidi kozu! ()

Vládcové vesmíru nanovo, možná s Dolphem?

Vládcové vesmíru nanovo, možná s Dolphem?

07.08.2012

Na ten film už si vlastně pamatují jen znalci osmdesátkové tvorby. Jedna z prvních hollywoodských rolí Dolpha Lundgrena byl svalnatý borec s obrovským mečem jménem He-Man. Byl synem krále mystické… (více)

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe