poster

Kontraband

 • USA

  Contraband

 • slovenský

  Kontraband

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Velká Británie / Francie, 2012, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ***

  Poctivá a tuctová žánrovka, ze které veškeré dojmy (jedno zda dobré či špatné) vyprchají rychleji, než vůbec stihnou naběhnout závěrečné titulky.(14.4.2013)

 • Payushka
  **

  Je to hodný taťka od rodiny, řeknete si. Fajn chlap, kterýmu ale nevadí pašovat drogy do ulic, kde si je může píchnout třeba i spolužák jeho vlastních dětí. Zásadnější vyprofilování postav ve filmu nemá moc místo. Jsou jednoduše rozděleny na ty hodné a zlé, dojde i na klišé, kdy jeden druhého očekávatelně podrazí, a myšlením spadají do kolonky "vidlák, který neřeší to, co se stane, až se ráno vzbudí".(30.5.2012)

 • BadoXXII
  ***

  Kratšia stopáž o 20 minút a zrýchlenie tempa by prospelo. Nemotorná kamera a jej časté trasenie a zoomovanie dosť pri sledovaní nasiera. Inak sa jedná o slušný gangsterský štandart.(16.4.2012)

 • Superpero
  ****

  Napínavý thriller. Furt se tam něco děje, Wahlbergovi teče do bot a jeho žena dostává do držky. Má to ten drsný, realistický look, i když jsou tam holywoodské momenty alá balancuju s dodávkou v otevřenym kontejneru, kterej je 20 metrů ve vzduchu. Wahlberg, Foster a Ribisi jsou ale drsňáci, co se do takovejch rolí prostě hodí.(27.5.2012)

 • emma53
  *****

  Kontraband si dám asi ještě jednou, protože jsem za nic na světě nemohla přijít na tu jednu kulišárnu, o kterou se postaral Chris (Mark). Jinak jsem byla nadšená tím, že to jelo jak na drátkách a na konci jsem byla přilepená na monitor, jakej to byl nervák. Tak to tady trochu zvednu, protože tenhle kousek si to vážně zaslouží. Akorát by se měli kluci na ty kšefty soustředit ve dne, protože jsem chvílemi viděla ho....uby.(6.1.2017)

 • - V původním filmu Z Reykjavíku do Rotterdamu (2008), jehož je Kontraband remakem, ztvárnil režisér Baltasar Kormákur hlavní roli. (Adrai)

 • - Kontraband je prvním hollywoodským filmem režiséra Baltasara Kormákura. (Conspi)

 • - V průběhu proplouvání nákladní lodi plavební komorou Panamského průplavu můžeme vidět velícího kapitána u řídícího kormidla. To by za skutečných podmínek bylo jen velmi těžké obzvláště proto, že lodě daných rozměrů jsou v daných místech naváděny speciálně vycvičenými piloty provozní společnosti Panamského průplavu. (Conspi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace