poster

Kontraband

 • USA

  Contraband

 • slovenský

  Kontraband

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Velká Británie / Francie, 2012, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  **

  Mistr kameraman si asi doma v koupelně zpívá, " zoom mám rád a na tom filmu je to doufám znát. Zoomovanie mám zo všetkého najradšej, to sú moje chvíle najkrajšie." Škoda, že pan kameraman se svou úchylkou obtěžuje i mě, protože jinak ten film má drive, a parádně graduje. Mark je pro tyhle role naprosto vynikajcí a v okamžiku kdy se fakt nasere, doslova smrkám nedočkavostí, co se stane v přístím záběru. Dobrej film zmrvenej kameranem idiotem, pokolikátý už ???(15.2.2012)

 • paascha
  ****

  Pěkně svižné pokoukání, které tu a tam skřípne nějakým nesmyslem, ale koho to zajímá, když právě sympaťák láme čelist nesympaťákovi?(8.7.2012)

 • mzss1
  ***

  Docela zajímavá kriminálka s neobvyklím příběhem. Wahlberg hrál opravdu dobře, ale krom něj mě nikdo nějak nezaujal. Škoda, že nebyl film akčnější a trochu kratší - některé scény byly zbytečné a nudily. Hudba podprůměr. Nejvíc mě zaujal příběh a menší nepředvídatelnost spojená s lehčí napínavostí. Čekal jsem víc od tohoto filmu, ale přesto je to jakštak koukatelná podívaná. Hodnotím s odř.ušima na 50% = ***(22.10.2012)

 • Don Jebal
  ***

  Rozpočet: 25 000 000 $ Otvárací Víkend: 24 349 815 $ (v 2 863 Kinách) Tržby USA: 66 528 000 $ Tržby SR: 8 937 $ Tržby ČR: 45 278 $ Tržby Celosvetovo: 96 262 212 $Mám rád tento žáner filmov,dokonca je to jeden z mojich najobľúbenejších.Vykrádanie,pašovanie a nakoniec prekvapivý koniec ako dostali úlovok do bezpečia a mohli si ho užívať,ma nikdy neomrzí.Preto je veľká škoda, že scenár je prvú hodinu málo zaujímavý až rutiny a zvyšných 45 minút to je ľahký nad priemer,ktorý poteší drsnosťou,známymi ale aj prekvapivými zvratmi a napínavými scénami.Za tak málo peňazí, je malý zázrak že to dopadlo dobre,teda priemerne.(21.6.2012)

 • Cival
  ***

  Haters gonna hate, zjevně i když dojde na poctivě odpracovanou žánrovku, na které není vůbec nic k posmívání. Je to vyvážená řemeslná práce se syrovějším severským otiskem, bez vyloženě slabých míst, zato se sympaticky uvěřitelnými hrdiny (ve smyslu že postavy jsou z masa a kostí, nepobíhají mezi pixely, a proto jim divák může i v takhle okoukané story držet palce). 70%(11.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace