John na konci zemře

John Dies at the End

Komedie / Fantasy / Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2012, 99 min

Teď přemýšlím, kdo má větší koule. Jestli já, že jsem se díval nebo režisér, který si troufl narvat svoje LSD choutky do filmu. Pokud očekáváte něco naprosto normálního nebo trošku ujetého, tak to budete čekat asi jako bílej občan na zrovnoprávnění s cigány. Tohle byl tak divně neuvěřitelný kus flákoty, že jsem opravdu občas čuměl, co ještě opravdu lze natočit. Nejvíc mě dostal ten obrovský penis místo kliky. Režisér asi bude HOMOsexuál. V polovině film poleví a nesmyslně se žvatlá. Já bych tak strašně chtěl napsat nějaký vtipně trapný komentář, ale tohle je opravdu film, ke kterému se píše strašně těžce. Tady se opravdu nedá mluvit o ničem, aniž bych nevykecal nic. Možná bych se měl na chvíli terminovat, pak do sebe hodit nějaké LSD a komentář přepsat. Ale rozhodně tenhle film nedoporučím nikomu.(6.1.2013)

Ujetý mix Interstate 60 a Davida Lynche, buddy a teen komedií a nezávislého sci-fi. Těžko popisovat film, v kterém se každou vteřinu může stát úplně cokoliv - navzdory dada vyprávění a surrealistickým momentům se ale film pevně drží své story a především, dokáže si po celou stopáž udržet "feeling good" pocit, o což šlo asi především.(2.5.2013)

• verbal

Jasný důkaz toho, že by smažky neměly psát scénáře. A když už je napíšou, měly by tyto zůstat ležet na pochcané podlaze zaplivaného squatu. Přitom to při autorově nájezdu začínalo tak svižně a vtipně a prvních dvacet minut dávalo docela naději na originální kousek. Pak ale sníh zabral naplno a následovalo dalších osmdesát blábolivé pičózy Coscarelliho, patrně vydařeného, privátního výletu. Ale já to chápu a nedivím se, že se toužil podělit. Například takový já jsem jednou kdysi zkombinoval Kedlubnový Bolls s pikem, když zrovna probíhalo mistrovství světa v klasickém lyžování. Někdy uprostřed noci mě pak navštívil Ole Einar Bjørndalen! Nejdříve jen tak chvíli stál ve svých přiléhavých, rudých pitkáčích a s divným výrazem ve svém jinovatkou pokrytém, neholeném obličeji na mě s despektem zíral, jak schouleně ležím na podlaze. To bylo ještě v pohodě. Pak mě ale z ničeho nic začal píchat ostrým koncem hůlky do břicha a strašlivě na mě ječel, ať se, kurva, neválím jako pytel sraček, mažu se okamžitě vyblít a ihned táhnu do stopy. Norsky!!! Myslím, že se mě tenkrát dokonce snažil kopnout do hlavy, ale naštěstí si nesundal běžky, ty se mu šprajcly o noční stolek a svalil se vedle mě. Pak už nevím, probral jsem se s hlavou v míse, a když jsem konečně vytáhl z huby ten tenisák, oholil jazyk a dopotácel jsem se zpět do pokoje, Ole už tam nebyl. Asi vyběhl beze mě, protože chtěl být zase první, hajzl soutěživý. No řekněte sami, nestojí zato, sdílet takové esoterické zážitky s ostatními narkáči?(27.3.2013)

Kecy, kecy. Don vedel , do čoho ide. Ak si niekto nevšimol finále s " prstotitulami " tak hodnotí , ako hodnotí.Kráča o konverzačku , ktorá ponúkne viac , ako vyliate črevá. Don, totiž ovláda ! Ide totiž o H-pokec s H- vsuvkami, obalenými v H- Cosca H - kabáte. Na Phantasm 5-Y Ti obkročmo kašlem. Myslím , že to je asi všetko.(4.1.2013)

• J*A*S*M

Tak do tohodle jděte jenom s hodně otevřenou myslí. Až na takovýhle mimózní úlet jsem nebyl připraven. Nedokázal jsem se naladit na tu správnou notu. Mít něco v žilách by asi pomohlo. Pro mě v podstatě kravina s pár světlejšími momenty. Něco jako Troma bez přehnaných nechutností a s jen neškodným gore.(30.12.2012)