John na konci zemře

John Dies at the End

Komedie / Fantasy / Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2012, 99 min

John Dies at The End začíná se skvělým vzrušením, horroru a komedie, ale postupem času se příběh rozvíjí mezi Dave & Paul Giammati a věci se začínají zhoršovat! Každopádně Tvůrcům se nemůže vytknout Kreativita a nápady! Jestliže Explodované hlavy, zvířata, bizární výklad interpretace, cestovaní v čase, měnící se Historie, nelineární scénář a vážná, bláznivá Komedie je to pravé pro tebe, tak Stahuj! Jestli ne Ignoruj to!(17.2.2013)

• George Stobbart

Bezhlavý mix všetkého možného; od Mužov v čiernom, cez monster béčka až po Hele vole kde mám káru. Hlavní hrdinovia John a David to však v tomto prípade nevedia akosi zmyslupne rozbehnúť a tak som sa pri tejto Coscarelliho novinke zväčša nudil. Čo je zvláštne, keďže sa tam skoro stále niečo deje, no nezdalo sa mi to ani vtipné ani zaujímavé, iba zúfalo nekonzistentné; že keby som si uprostred filmu pol hodiny zdriemol, tak by mi to celkový dojem zrejme vôbec nenarušilo.(31.12.2012)

Kecy, kecy. Don vedel , do čoho ide. Ak si niekto nevšimol finále s " prstotitulami " tak hodnotí , ako hodnotí.Kráča o konverzačku , ktorá ponúkne viac , ako vyliate črevá. Don, totiž ovláda ! Ide totiž o H-pokec s H- vsuvkami, obalenými v H- Cosca H - kabáte. Na Phantasm 5-Y Ti obkročmo kašlem. Myslím , že to je asi všetko.(4.1.2013)

"Ujetějšejší a ujetějšejší," jak by řekla Alenka a pak by si na vzpamatování přihnula z podezřelé lahvičky s autoritativním nápisem "Vypij mě". Jo, tenhle film je místy brutálně vtipná, hodně nelogická a sem tam i nechutná jízda. Akorát kdyby příběh scénárista zkontroloval i ve střízlivém stavu. Snad by mu došlo, že spoustu věcí nechal nedořečených a nevysvětlených. Divák si pak připadá, že vpadl rovnou doprostřed rozběhnutého příběhu a nikdo mu nedá žádné vodítko, co a proč se vlastně děje.(29.4.2014)

• Chrustyn

Těžký "WTF" snímek, u kterého si divák už po pár minutách uvědomí, že je v něm možné opravdu vše. Kdo by tvrdil, že vše pochopil, zákonitě kecá, protože vedle tohoto veledíla, vypadá i ta nejsložitější Lynchovina jako sitcom.(19.2.2013)