John na konci zemře

John Dies at the End

Komedie / Fantasy / Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2012, 99 min

• heyda

Hodně velkej úlet. Chvílemi nuda, chvílemi celkem zajímavé nápady, tak či onak, pokud někdo myslel tento film vážně v rámci žánru komediální horor, tak to měl natočit jinak. Udělat z toho cool vychytanou zábavu bez zbytečných nechutností a trapáren. To se ale bohužel nepovedlo, takže hodnocení nebude ani průměrné. 40%(20.1.2013)

• playboxguest

Zajímavý námět, který se s přibývající stopáží změní, především díky přehršli všelijakých nápadů, v hroznou slátaninu.(10.2.2013)

• Ruut

Pár dobrých momentů se tu najde, ale celkově je tenhle malý nezávislák utopený v scénaristických kličkách, snaze být vždy cool, pseudo kafkovské stylizaci a v nekonečných bla bla bla dialozích.(11.1.2016)

Teď přemýšlím, kdo má větší koule. Jestli já, že jsem se díval nebo režisér, který si troufl narvat svoje LSD choutky do filmu. Pokud očekáváte něco naprosto normálního nebo trošku ujetého, tak to budete čekat asi jako bílej občan na zrovnoprávnění s cigány. Tohle byl tak divně neuvěřitelný kus flákoty, že jsem opravdu občas čuměl, co ještě opravdu lze natočit. Nejvíc mě dostal ten obrovský penis místo kliky. Režisér asi bude HOMOsexuál. V polovině film poleví a nesmyslně se žvatlá. Já bych tak strašně chtěl napsat nějaký vtipně trapný komentář, ale tohle je opravdu film, ke kterému se píše strašně těžce. Tady se opravdu nedá mluvit o ničem, aniž bych nevykecal nic. Možná bych se měl na chvíli terminovat, pak do sebe hodit nějaké LSD a komentář přepsat. Ale rozhodně tenhle film nedoporučím nikomu.(6.1.2013)

• Trellíno

Co jsem to kurva právě dokoukal? Lynch na tripu hadr a to mám pro Coscarelliho nemalou slabost, ale tohle se fakt, až na pár světlých okamžiků, opravdu skoro nedalo dokoukat.(6.5.2014)