Nová pouliční droga dokáže svého uživatele vyslat skrze čas a dimenze, ale má jednu nevýhodu: někteří konzumenti přestávají být lidskými bytostmi. Mohou dva kolegové - zkrachovalci zachránit lidstvo před plíživou invazí z jiných světů? Hlavní roli v tomto příběhu hraje droga Soy Sauce, která slibuje zážitek totálního odpoutání mysli od těla. Její uživatelé se pohybují mimo čas a dimenze. Ale někteří se již nevrátí v lidské podobě. Vypuká tichá ivaze z jiných světů a lidstvo potřebuje zachránce. Ale co když místo hrdiny mají lidské pokolení spasit dva zoufalci, kteří si sotva dokáží udržet zaměstnání? Může tato dvojice zastavit děsivou situaci a přinést záchranu? Ne, to opravdu nemůže. (oficiální text distributora)

Tasartir

Jeden z těch filmů, které nejde hodnotit. Někdo dá odpad, jiný pět hvězdiček a vyjde průměr. Což není. Nehodnotitelná fantasmagorie. ()

Kucino

Ku koncu zbytočne prekomplikované, čo by ani tak nevadilo, keby boli peniaze na efekty... ale inak hodnotím pozitívne veľmi uletené :) ()

VanBradley89

Velkej úlet. Zamotanej a zajímavej film. Plnej absurdních. ale rozhodně ne nezajímavých scén a několik fajn hlášek. Určitě nesedne každému. Sám nevím jestli se na něj ještě někdy podívám, ale právě teď, v tenhle moment a chvíli mi to neskutečně sedlo. ()

MiniRecenze

Pro mě hodně zmateně natočené,chvíli trvá než se ve filmu "rozkoukáte" a vlastně pochopíte o co tady vůbec jde.Navíc je zde plno zbytečných dialogů a scénář tak sotva dosáhne průměrné kvality.Filmem Vás provází mladý kolektiv herců,kteří působí vtipně než vážně.Co jsem uvítal,byly lepší trikové gore scény,ale naopak snaha o "příšery" působila gumově až směšně.Je to škoda,protože snímek má zajímavý potenciál,ale je to prostě nedotažené,navíc snaha o překvapující konec Vás nijak nerozhodí.Opět je tady průměrná podívaná na kterou se musíte "naladit" na stejnou vlnu. SLUŠNÉ GORE!!! ()

kolodej1

rozhodně nelze filmu upřít jistou dávku originality. Ale pro mě je to asi až příliš ulítlé a hlavně pak ta poslední třetina už mě většinu času moc nebrala. Kdo má rád bizarnosti a nesmysly, komu nevadí, že se děje ve filmu spousta věcí, ke kterým se nedočkají vysvětlení, a kdo má v sobě dostatečnou dávku cynismu, může si film docela užít. Ale je fakt, že něco si k tomu šlehnout, bude asi v tomto případě ideální ()

luongovaee

i přes excesy absurdit, které se pohybovaly ve své nekonvenční a parodické rovině, si film překvapivě dokáže zachovat svoji příběhovou linii. některé hlášky patří mezi kladné aspekty tohodle guláše. snímek také odmítá estetické zákony a bizardnost tu neslouží pouze pro efekt. ano, i přes všechny ty sójové omáčky to celkově dávalo smysl. ()

Wedzie

Moje hodnocení asi leckoho překvapí, ale jelikož se jedná z mého pohledu na ucházející knižní adaptaci, tak nemůžu jinak, už jen proto, že tu knížku mám ráda. Je pravdou, že člověk, co to nečetl, tu ironii a nadsázku, skryté narážky a popichování společnosti asi z filmu moc nemá šanci rozpoznat (i když jisté náznaky tam jsou např. dobro reprezentuje černá, zlo bílá atd) a tak ostatní hodnocení chápu. Budu li to hodnotit jako adaptaci knížky, tak musím konstatovat, že se opravdu snažili (a z malé části se jim to i povedlo) do filmu nacpat alespoň malou část Wongova (ano autor se jmenuje stejně jako hlavní hrdina) černého humoru a kritiky dnešní společnosti. Herce tentokrát jen chválím a jako komediálnímu fantasy tomu nemám co vytknout. Navíc jako fanynka tohoto žánru, prostě nemůžu jinak! ()

Googooplexer

"Čas je - oceán! Čas nie je záhradná hadica!!" Coscarelli = americký Jiří Kulhánek. Celý príbeh mi pripadal skrz naskrz ako z pera tohoto spisovateľa. Dúfam, že Kulhánkovský žáner sa v americkej produkcii po tomto super filme nadobro usadí a časom sa možno dočkám/e poriadneho hollywoodskeho blockbusteru na podobnú tému. Chase Williamson a jeho znudený letargický výraz pri každej scéne, to je niečo čo sa len tak nevidí :) Seriálový herec Rob Mayes aka John (trochu pripomína mladého Treata Williamsa) sa konečne dočkal úlohy v normálnom filme (myslím - v dobrom filme, pretože toto je dosť nenormálny úlet). Paul Giamatti, po všetkých tých blbostiach čo za poslednú dobu natočil - tiež super ...podľa mňa výborný výber hercov. Nenašiel som žiadne mínus, ani ho nebol čas hľadať a keby aj bol, nemám záujem.. ()

Fixa

Obrnil jsem se proti hrozný kravině a smířil se s tím, že to po pár minutách znechuceně vypnu. A ono ne. Opět jsem se ocitl v jiném vesmíru, než je většina uživatelů na zdejších stránkách. Přemýšlím, čím to je, že lidé potřebují ve flmu někoho, kdo na chvíli přeruší děj a vysvětlí jim, co se teď právě stalo. Že jsou tací, co si myslí o sobě, že chápou všechno a když je před nima něco, co nedokážou vstřebat, pak to podle nich znamená hroznou kokotinu, kterou nemůže chápat nikdo. Musí být automaticky zhulený? Nebo si vymýšlí a dělají ze sebe intelektuály? Možná. Asi je to tou sojovou omáčkou... ()

Dalajlada

Tohle. Byla. Fakt. Šílenost! Od začátku do konce je tento film totálně a maximálně šílený. Tvůrce musel být naprosto sjetej, aby byl schopen něco takového sepsat. A jeden se u toho opravdu bavil. ()