Držitel Ceny Akademie Cuba Gooding Jr. (Nejlepší herec ve vedlejší roli - Jerry Maguire, 1996) se představuje v roli novináře Lewise Hickse, specialisty na brutální vraždy. Když Hicks jednoho dne objeví zohavené tělo své nové přítelkyně a do ruky se mu dostane děsivý deník se jmény dalších plánovaných obětí sériového vraha, musí najít způsob, jak krvavým jatkám zabránit dřív, než bude pozdě. Tikot hodin je napínavý psychologický thriller, který navazuje na tradici filmů Mlčení jehňátek a Sedm. (oficiální text distributora)

Wallis3

Časové kličky se nekonaly tak, aby vám to zamotalo hlavu a vy se chtěli přít s duchem Einsteina o teorii relativity. Ale taky se nekonalo vůbec nic. O tom, kdo je ten vrah a jeho propojení, budete vědět skoeo okamžitě, pikud máte IQ větší než bublající bahno, žádné tajemno ani napětí nenajdete. Krvavé kuchání (jedno) tam dali asi proto, aby to mělo nějakou záživnost, páč jinak to byla ouplná sračička. ()

Joppo88

Taká detská naháňačka s mini strojom času v rukách malého génia/vraha... Žiadna sláva, žiadne nečakané zvraty - ani zvratky - sem-tam trochu krvi a to je asi celé... Keď to beží popri nejakej práci či oddychu - veľmi vhodné, ale na stopercentné sústredenie a vychutnávku by som zvolil rozhodne niečo iné. ()

sarfian

Nebolo to práve najlogickejšie, ale bolo to dobré. Ak sa mi film páči takí aký je, nemá význam riešiť problémi, či je alebo nie je to logické. A nakoniec ako môžme vedieť, že toto bolo nelogické? Kto z nás už cestoval v čase aby mohol posúdiť čo je nelogické a čo ak to čo sa zdá nelogické je normálne pri cestovaní v čase, ktoré mimochodom ešte neexistuje? Dobre stačilo ja viem trochu som vás pomotal :) končím. Ale čo ak je to práve tak ako sa nám zdá, že takto to biť nemôže? :) konec. ()

E lan

Chvilkami se blýskalo i na ***, ale neskutečně debilní konec pohřbil i velmi povedený herecký výkon mladého představitele vraha. Opravdu je třeba si odpustit konec, který rve uši a oči (mozek raději nechte také vypnutý). Přesto se nejedná o katastrofu, film má docela slušný spád... ()

liberator

scenárista a režisér mali zreteľný problém s pochopením kauzality - alebo ju úmyselne ignorovali (možno by im stačilo v rámci prípravy zhliadnuť trilógiu Návrat do budúcnosti alebo aspoň Timecop-a, čo nie sú priamo učebnice teórie relativity, ale možno by sa im týmto filmom podarilo neznechutiť každého s aspoň priemerným IQ). ()

netWoor

noooo, tak to néééé ...dlouho jsem neviděl takhle spackané hrátky s časem. Režisér sice celý "příběh" vystaví na tom, že zásahem v minulosti ovlivní budoucnost, ale ve své podstatě to zároveň popírá (jestli si zabiju matku, která mě týrala a tedy mě jako mrtvá už týrat nemohla, jak si sakra budu teda pamatovat, že mě týrala, atd. atd.?). Opravdu velmi špatné, konec už úplná hovadina a tak nezbývá než vzkázat ... Barbarashi, jdi se učit k Zemekisovi ()

beso74

A vyzeralo to na solídny thriller, ale tešili sme sa predčasne, na konci som mal pocit ako keby nejakému pc maníkovi pustili namiesto GTA inštruktážny výučbový program z autoškoly... ()

Shitonit

Natočený to je jak příjemná, podvečerní Plzeň, v letním parku. Parádní pěna se převaluje semotamo, po douškách si vychutnávám lahodnou, plnou chuť, a pomalu se nechávám vést tóny, přicházejícími někde z hloubky mojí makovice.. Tikot, je parádní příběh, atmoškou trochu připomínající Sedum, Kuba Kubikula se nachází ve své kůži, role mu padne, a přes skutečnost, že jsem celou pojintu odhalil poměrně brzy, mě ani nenapadlo od toho napínáku urvat kukadláky. No a výbornej je hepijend, ten mě překvapil, zvrátil to celý vo stovosumdesát. prima. ()

Solverino

No spíš nic moc, chvílemi až odpad! nakonec se to trochu zvedne. Slabší téma a velmi slabé zpracování. Cestování v času, detektivka a spol. = celkově podprůměr :( k "Mlčení jehňátek" nebo k "Sedm" to má sakra hodně daleko! ()

driftm

Film se mi líbil-dost známý herci-dosti simpatyčtí,ale jeden čas jsem se trochu nudil nebo spíš jsem se v to ztratil takže 3* ()

xxlch

Něco,co docela zajímavě začíná,pokračuje v celkem nezajímavé a naprosto nelogické nic.Pokud nevíte co s volným časem,pak koukněte ale mně tendle filmík celkem sklamal. ()

Pitryx

Nudný snímek, spíše detektivka nežli SF. Snad na jedno podívání k provádění jiné činnosti, neb je film zcela prost jakýchkoli efektů. 201107299723/10107 ()

johnsnow

Pojatie časovej slučky v celku obstojným spôsobom. Odsýpa to dobre, Mcdonough aj Goolding sú fajn, pointa tiež nie je zlá, záver som čakal, ale nie až taký. Jedinpu výtkou, je že to mohlo byť akčnejšie. za silné 4*. ()

Mamlas

Podprůměrná nudná detektivka se zkříží s cestováním časem a vznikne tento laciný nepromyšlený až úsměvný výblujek. Ten, kdo v něm dělal ženský casting měl navíc dosti vyšinutý smysl pro estetično. (15%) ()

lulu37

Panebože...Cubu mám rada. Neal McDonough je výborný psychopat, aj keď mohol ešte trošičku zatlačiť na pílu, ale...no ja neviem. Ernie Barabash by sa mal rozhodnúť, čo chce točit, buď výbornú krimi, na čo Tikot hodín rozhodne má alebo ďalšiu sci-fi kravinu. V popise je, že sa jedná o akčný thriller, no možno tak prvú časť, potom sa to všetko zvrhne a to že hlavná mužská postava zostáva vo svojom "absolútne bezpečnom" dome bez strachu a obáv, kde ho napadol sám vrah, vám príde ako najmenšia logická chyba. ()

honzic

Opět pouze průměrný thriller, evidentně inspirovaný dřívějšími díly. Bohužel ztvárnění ne moc povedené, dosti nelogické a herecky slabé, nepřesvědčivé. Celkově jde o celkem nudnou podívanou bez jakéhokoliv strachu či spjetí s hrdiny, je to škoda! Hodnocení: 30 % ()

lobo87

Celé by to fungovalo oveľa viac ako klasická kriminálka s večne otravným novinárom, ktorý pátra na vlastnú päsť. Ten zvrat s cestovaním v čase ma nezaujal. Cuba má na viac. P.S.: toto určite nie je "napínavý psychologický thriller, ktorý nadväzuje na tradície filmov Mlčanie jahniat a Sedem"...30% ()

chrustie

Filmy s cestovanim v case maji vzdycky nejaky logicky zadrhel. Tady se ale jedna o jednu obri logickou sragoru. I bez toho je to pekna slatanina. ()

prochyn

Tikot hodin není ani tak krimi jako filozofický film o vině, která se dá smazat. Jedním časoprostovovým skokem. Kéž by to bylo tak snadné, vrátit se zpátky a napravit chyby. Jde to bohužel jen v současnosti, a někdy to dost bolí. ()