Držitel Ceny Akademie Cuba Gooding Jr. (Nejlepší herec ve vedlejší roli - Jerry Maguire, 1996) se představuje v roli novináře Lewise Hickse, specialisty na brutální vraždy. Když Hicks jednoho dne objeví zohavené tělo své nové přítelkyně a do ruky se mu dostane děsivý deník se jmény dalších plánovaných obětí sériového vraha, musí najít způsob, jak krvavým jatkám zabránit dřív, než bude pozdě. Tikot hodin je napínavý psychologický thriller, který navazuje na tradici filmů Mlčení jehňátek a Sedm. (oficiální text distributora)

AffectedFace

ČSFD Hodnocení 11.7 2016 | 52% | Hicks se jednoho dne pohádá se svojí přítelkyní, poté, co přijde k ní domů, nalezne zohavené tělo. Neuběhne ani pět minut a hele, vrah je stále v místě činu, přičemž Hicks tam řve jak kokot. Ticking Clock se trochu snaží vyrovnat s filmem Sedm, bohužel marný pokus. Je to taková malinká jednohubka, kterou sežerete a hned potom vyblejete. ()

vegetol.mp

Čekal jsem klasický thriller novinář vs. sériový vrah, ale chyba lávky, tohle je o cestování v čase. Není to sice nic nového a podobná zápletka už byla stokrát vyčerpaná, ale tady to příliš nevadí. Tikot hodin je velmi příjemný filmík, který sice v paměti příliš dlouho neutkví, ale spolehlivě pobaví. Gooding a McDonough jsou dobrá dvojka. ()

Martin741

Kocka Guding teda nic, moc, ja som sa tesil na mix The Silence of the Lambs a Seven ... dostal som len akysi nesurody mix, Barbarash je tuna len zrucny rutiner : 30 % ()

bourec

Je vidět,že peněz bylo málo,jak herci,tak celej film je takovej druhořadej výtvor.V tom filmu chybí taková ta mrazivá drsnost,to,co všechny tyhle filmy o masovejch vrazích provází.Je to takovej delší díl nějakýho tv seriálu,jakejch běžej stovky.40%. ()

kurcatovium

Námět a koneckonců místy i atmosféra je docela slušná. Problém nastává v okamžiku, kdy se začne mluvit o cestování v čase, protože to s sebou prakticky vždy přináší několik pořádných kopanců. Tady tomu není jinak a ty kopance jsou zamířené přesně do slabin. Bohužel, těch logických lapsů je tam tolik, že to je až k pláči. ()

Wally

Je opovážlivé dávat tento film do jedné řady se snímky jako Sedm a Mlčení jehňátek...distributor se fakt musel zbláznit. Za celou dobu ten film nechytil atmosféru...nemělo to 'koule'..samotná myšlenka je spíš směšná než ohromující... ()

MareT.

Jeden z těch filmů, kdy od začátku se to tváři jinak, než to ve skutečnosti je. Což beru jako plus, protože to nemá zas až takové mezery. Což mě přivádí na myšlenku, že já to pobral a vysvětlení jsem si na to utvořil narozdíl od některých uživatelů tady. JInak děj kvapí, čas taky a do kupy jako jednohubka to jde. ()

1860

Možná mi film zkazil ještě horší český dabing než normálně, proto se předem omlouvám.. Každopádně se jedná o film přeplněný velkým množstvím klišé, které vám zážítek, je-li nějaký, hodně znepříjemňují a nezachrání to ani strašidelný McDonough.. V tomto hávu se vám myšlenka "chlapce, který se vrátí z minulosti, aby se pomstil všem, kteří mu ublížili", jeví dost neoriginální.. ()

ZdenoLo odpad!

A ja že to bude ďalší priemerný krimi thriller no a s toho sa nakoniec vyklube kokotinka s cestovaním v čase. No nevedel že či sa mám smiať alebo plakať. Ten kto toto spáchal musel mať sakra kvalitné drogy alebo skôr nariadenú psychiatrickú liečbu. ! SPOILER ! Muž čo vymyslel stroj času sa vracia do minulosti aby vraždil tích ktorí mu ubližovali alebo dokonca budú ubližovať?! Však to musí byť smiešne aj 5 ročnému retardovanému decku. A ešte k tomu tak debilne napísaný scenár. Odporúčam pozrieť tak max prvých 10-15 minút a stop ! Jediné jedno plus bol večný záporák Neal McDonough ktorý sa ani nemusí vžívať do role lebo ako psychopat vyzerá aj keď sa tvári prirodzene. ()

kolemjdouc

Bohužel jsem vsadila na Goodinga.Mám ho ráda.Ale co absolutně nesnáším je mysteriózno.Do doby ,než Hicks navštíví opuštěného kluka v sirotčinci a vezme ho do zoo, jsem věřila na nějakou čistokrevnou kriminálku ale potom, hlavně kvůli tomu cestování časem ,jsem ztratila zájem ()

Lefty86

Tu zápletku mohli vyřešit jinak, cestování časem jsem tam nečekal a spíš než ohromilo mě to otrávilo, jinak to na začátku vypadalo zajímavě. ()

Illy

Totálně nelogická kravina nasnímaná přes zelené pravítko. Všichni vypadají v tomto obraze že se jim chce neustále blít. A mě taky. ()

Ad4mson

Na televizní poměry až nebývale kvalitní film o zabijákovi a hrátkách s časem (na časové smyčky si dost potrpím). Uvažoval jsem o čtyřech hvězdách, ale ten zatraceně sladký happyend to pokazil. Ale i tak jsem se bavil. ()

johnymdoe

Docela to šlo i když žádný zázrak...trošku se sci-fy prvkama,což mě potěšilo a jinak fajn thriller s dobrými herci. Tak na 60% ještě jo :) ()

drankeryth

Taky nie moc atraktivny thriller, ktory mi pripadal takym televiznym dojmom. Film mi plynul obcas nudne a tej zapletke nieco chybalo, co by ho nastartovalo tym spravnym smerom, co v tomto pripade nejako nefunguje. ()

Olík

„tik tak, tik tak, tik tak“ Možná jenom stačilo nepoddat se faktu, že se právě netočí očekávaná událost roku, přidat trochu víc snahy nebo se místy vyhnout do očí bijícímu diletantismu a mohlo být vymalováno. Byli pasáže, kdy jsem si připadal, že právě sleduji nadstandard, bohužel po nich hned následoval políček od pánů filmařů. Tikot hodin určitě nenavazuje na tradici filmů jako Mlčení jehňátek nebo Sedm, jak stojí psáno v oficiálním textu distributora (i když byli minuty, kdy k tomu neměl daleko), ale jednou určitě bude neurážejícím zpestřením všedních dnů na našich televizních stanicích. ()