Markie Trattman (Ray Liotta) pořádá soukromé karetní hry jen pro pozvané. Jednoho dne se rozhodne najmout pár zlodějíčků, aby jeho tajné kasino přepadli. Všichni okradení se zprvu cítí značně poškozeni, ale celá záležitost nakonec utichne po pěšině. Co víc, Markie se posléze v opilosti dokonce ke všemu přizná a hráči mu s úsměvem na rtech jeho prohřešek odpustí. Markie má však přece jen průšvih, a to když karbaníky přepadnou podruhé. Historce, že s tim Trattman nemá nic společného, samozřejmě nikdo nevěří. Dát vše do pořádku má za úkol Jackie Cogan. (TV Nova)

Sympy

Průměr-spíš malinko pod něj.Začátek se vleče spousta keců a nudy.Od půlky střelecký scény docela ujdou-hlavně zpomalení střelby z auta. ()

kolly13

Gangsterka s kvalitním obsazením (zvlášť Mendelsohn si střihl vyjímečně dobrý part, u Pitta to moc neplatí), která si dovolila i umělecký dojem (příchod a hlavně odchod z přepadení). Líbila se mi scéna, kamera a jednoduchý scénář, který si nehraje na velkofilm. Na Sundance to mohlo mít úspěch a převažuje spokojenost a hratelnost. ()

joker211

strasne som sa tesil, ze uvidim konecne nejaku paradnu gangsterku,ale toto je jednoznacne najvacsie sklamanie roku 2012. strasne pomaly a nudny dej, obrovske mnozstvo zbytocnych nudnych kecov. jedine plus: pekne spomalene zabery pri prvej vrazde. nezachrani to ani Brad Pitt ()

Harant_

My friend, Thomas Jefferson is an American saint because he wrote the words 'All men are created equal', words he clearly didn't believe since he allowed his own children to live in slavery. He's a rich white snob who's sick of paying taxes to the Brits. So, yeah, he writes some lovely words and aroused the rabble and they went and died for those words while he sat back and drank his wine and fucked his slave girl. This guy wants to tell me we're living in a community? Don't make me laugh. I'm living in America, and in America you're on your own. America's not a country. It's just a business. Now fuckin' pay me. ()

e-pilot odpad!

Nudná, nudná, nudná, nudná a ještě jednou nudná hovadina. Děj veškerý žádný, akce prachbídná, herecké výkony horší než na školní besídce. ()

Welsiot

Co tohle bylo? Pokud by mně to někdo pustil na nezávislém filmovém festivalu, tak zatleskám...ale tohle byl nepovedený pokus o nahlédnutí do gangsterské práce, která není tak jednoduchá jak v ostatních filmech. Tohle nám asi tvůrci chtěli říct. A kloubouk tomu nasazuje postava Jamese Gandolfiniho, která nejdříve dostane 20 minut čistého času na svoje bezduché monology a potom ho tvůrci odpraví jednou větou, že už si pro něj přišli policajti :-D. 45% Jediná filmařina co v tom filmu je, tak scéna přepadnutí skupinky hráčů! ()

snupko13

V pohode ukecaný film so spoľahlivým Pittom, ale myslím, že všetci aktéri sa tvárili veľmi dôveryhodne. Príbeh vcelku jednoduchý, no naozaj pekne vykreslený. Páčil sa mi aj politický podmaz a nakoniec zrazenie americkej ideológie a snov na kolená. ()

Pavelkedar

Nudné a užvaněné, rádoby ve stylu mého oblíbece Tarrantina, zde však tak akorát vhodné pouze jako rozhlasová hra Českého rozhlasu, nebo klubový a nízkorozpočtový snímek 2. až 3. kategorie pozdě večer na ČT2. ()

Sevprince

Nutím se k třem hvězdám. Jednu za stylového Brada (nechápu teda, jak ho k tomuhle překecali), druhou za scénu zabití Raye Liotty a třetí za závěrečnou scénu v baru. Ale jsou to hodně slabé 3 hvězdy, spíš 2,5. Jinak jsem už dlouho neviděl tak prázdný film. Scorsesemu nebo Ritchiemu to nesahá ani po kotníky. ()

RoyBatty444

Pomalé, ukecané a väčšina dialógov nepresvedčivých. Skoro celý čas mi to pripadalo akoby sa hrali na gangstrov. Scéna s lúpežou je dobre zvládnutá. Oceňujem aj ukážku americkej automobilovej klasiky a snahu presvedčiť diváka, že aj gangstri majú krízu. Čo potvrdzuje aj posledná veta filmu “America’s not a country. It’s just a business. Now pay me my fucking money.” ()

ragtime

Režisér Andrew Dominik nám po dlhočiznom Jesse Jamesovi prináša ďalší film s Bradom Pittom, ktorý má už rozumnejšiu stopáž, ale celkom priemernú zápletku. Čo ho robí miernym nadpriemerom sú herci a hlavne jedna úchvatná (aj napriek tomu, čo zobrazuje) scéna, za ktorej nasnímanie si zaslúži kameraman ručičky bozkávať. ()

stuly

Tento film som dokázal pozerať presne 13 minút a bolo to 13 premrhaných minút.Veľmi nevydarené.Dokonca som ani nestihol v akcii Brada Pitta.Ale vôbec mi to nevadí,lebo tento film by nezachránil asi NIKTO!!!!....jednu hviezdičku len kvôli rešpektu voči Bradovi Pittovi. ()

Muffin017

Andrew Dominik tady nejspíš chtěl napodobit styl Tarantina s myšlenkou dlouhých a zábavných dialogů. Šlápl hodně vedle! Dialogy jsou dlouhé a v 90% případů nezáživné. Děj až k smíchu jednoduchý a zbytečné zdlouhavý. Scény s Gandolfinim a Pittem byly jediné co mě na filmu bavilo a přidalo mu to jednu hvězdu navíc. (: ()

Shaman::..

Po Zabití J.J. pro mě poměrně velké zklamání. Výborná jedna vraždící scéna. Bohužel příběh není ničím originálním. Vše už jsme někde někdy viděli. ()

gandie

Podbarvení jednoduchého příběhu kecama o Americe mě celý film rozčilovalo... Ale scéna s vraždou v autě a následnou bouračkou a poslední věta filmu (viz. komentář Lima) zvedla ze dvou hvězd na tři. ()

Pittův Cogan nabírá posily

Pittův Cogan nabírá posily

11.01.2011

Produkce krimikomedie Cogan´s Trade, díky které opět spojí síly Brad Pitt a scénárista a režisér Andrew Dominik (natočili spolu Zabití Jesseho Jamese bla-bla), začíná lákat další zvučná jména. Prvním… (více)