Ex-boxer Zach, talentovaný MMA bojovník Tim, šikanovaný predavač Justin a wrestler Mike pochádzajú z rôznych miest, no spoja sa pre vášeň bojovať a rýchlo sa stanú lojálni k ich neortodoxnému trénerovi Caseovi, skvelému bývalému šampiónovi UFC.
Výučba je oveľa viac než boj. Case pripravuje mladých ľudí na súťaž s názvom Beatdown a tréning prebieha na miestnej vysokej škole s bojovým manažérom Maxom. Nakoniec však budú musieť bojovať proti sebe a nájdu vo vlastných radoch zradcu. (619REY619)

jonyyy

Přesný opak jedničky - celkem nesympatiční, necharismatičtí herci a hlavní trenér zápasníků je nezodpovědnost sama. Sice M.J. White je fakt frajér, ale tu se mi moc nelíbil. 60% ()

ARI50

Abych řekl pravdu doopravdy nemám rád když se točí dvojka něčeho a není tam nikdo z jedničky a nebo to nenavazuje, jo sice byly tam úryvky z jedničky ale ve směs to byla těžce zkopírovaná jednička ale dalo se to čekat kdyby tam nebylo tolik nesrovnalosti tak to bude suprová dvojka ale nebudu to tak zahazovat dalo se to pozerat. Sebraly jsme par svalovcu okopírovaly něco s prvního dílu a natočily dvojku na par dobrých scén a některé super kopy dobře ale toď vše no snad příště škoda. ()

Morholt

Jednička byla oproti tomuhle hluboké psychologické drama se sofistikovanou romantickou zápletkou, ale to neznamená, že by dvojka, i přes svou ukázkovou blbost, nebyla zábavná. Starali se o to zejména herci, kteří byli tak dřevění, že tomu bylo občas těžké uvěřit. Na druhou stranu když došlo na rozdávání ran, tak to byla takřka plnohodnotná bojová prča a je jen škoda, že toho bitkování nebylo víc, protože děj se, z pro mě nepochopitelných důvodů, věnoval víc než půl stopáže tréninku a ten zase tak zabavit nedokázal. 55% ()

Lucasion

Co má tohle společného s prvním dílem? Vůbec nic. Že bych byl nějak zklamán, to se říct nedá. Já jsem čekal, že se tohle sveze na oblíbenosti jedničky a že to bude pouze nastavovaná kaše. Ovšem výsledek je opravdu dost tragický. Herecké výkony nejsou žádné. Chápu, že jsou to mlátičky v UFC, ale pak nevidím důvod je cpát před kameru. Krom toho, že jsou abnormálně nesympatičtí. A to teď už nemluvím o Timmovi z filmu, ten alespoň připomíná Marva ze Sin city. Mluvím o tom boxerovi a hlavním kašparovi. To jsou snad už herci ne? Nebo alespoň se tak tváří. Příběh má víc postav než zvládne utáhnout a sympatie, nebo nedej bože city, tu nejsou žádný. Strašný střih jen posouvá scény ke konci, které tentokrát je předvídatelné a co hůř i k smíchu. Hlavní borec, co za celý film dostává nejvíc ran a nejvíc leží na zemi, tak najednou poráží všechny. Ani si nevzpomínám, zda se mu povedlo udělat pěstí díru do papíru. (I když trenér tvrdí, že bez toho se do další lekce nedostane). Zvláštní. Celý film směřuje k tomu, aby ukázal, že to největší pako vyhraje nad jiným borcem, co umí skvěle capoeiru. Nemluvě o tom, že snad není ve filmu jediná kapka krve a po zápase nejsou protagonisté ani odřený, ani zpocený, ani nekrvácej. Naopak mají skvěle nagelovaný vlasy a zvládnou telefonovat a líbat všechny holky okolo sebe. To, že si jednu holku předávají dva frajeři už mě pak ani nepřekvapuje. (30 %) ()

Ouwen

Adrenalinová jízda, která je drsnější a akčnější, než jednička. Těžko říct, jaký díl je lepší, jedničku jsem měl jednu dobu v top-ten, s odstupem však mám jiný pohled a dá se říct, že oba díly jsou si stejně rovni. Chválím skvělou choreografii, často surové souboje, spousta krytů, úhybů, vychytávek, je toho docela dost. Chválím herecké obsazení, sakra v pohodě je, spousta motivačních rad do života, monstrózní soundtrack, občas pěkné holky, minimum dialogů, zajímavý scénář, potěší aj odkaz na jedničku, tréningové metody, tréningových scén je zde požehnaně, kamera v pohodě, dost často velká přehlednost, takže spokojenost. Co bych vytkl, možná minimum hlášek, filmu by určitě slušel nějaký slušný Český dabing, je to na hovno, když máte souboj a cápek vám do toho kecá, dál těch pravých soubojů je málo, mohlo klidně být delší, na pravou akci si počkat, až ke konci, tam se to sice rozjede, ale souboje jsou občas několikavteřinové, nebo ta kamera, čumí nahoru, místo toho, aby snímala souboj. Nejlepší zážitek, bitka MJ, to je top! Rozhodně doporučuji, malinko otevřený konec, neuškodila by trojka. Dávám 10/10 ()

Marek1991

Budem trocha spoilerovať. Michael Jai White si prihral vo filme skvelú rolu, no ten zbytok mi pripomínal Cristiana Ronalda, Casillasa, Frankensteina a chlapca vyznávajúceho Emo štýl, ktorý sa v priebehu filmu zmenil na neonacistu. Nechcem ich uraziť, len píšem ako mi pripadali, možno sú to v pohode ľudia. Troška drog, troška MMA, Cristiano nechá dievča kvôli prefarbenej striptérke, s ktorou si to rozdá pri tyči. Dievča po americky provokuje panica, ktorý sa jej páči z toho, že je homosexuál, nakoniec sa jej ho podarí dostať do postele, s tým, že vidíme, že si ju nevyholila, chalan nám ukáže aj riť a tak máme novodobý americký romantický film za sebou, ich kultúra už ozaj klesla, mňa ako kresťana to udivuje do akej žumpy ohľadom predmanželského sexu, ale to už aj u nás, takže ma tu asi veľa ľudí nepochopí. Teraz poďme však na ten turnaj, ktorý opustil atmosféru z Let's Dance 2 na detailami pochybný MMA, kde samozrejme nezmyselne vyradili favorita bez toho, aby k tomu dali niečo morálneho a normálneho a urobili nám z toho pseudošťastní turnaj, kde diváci nie sú v poriadku, ženy nám bez váhania ukazujú kozy a vyhraje nám náš novodobí romantický hrdina, ktorého náš režisér naučil robiť dieru do papiera a niečo z bojového umenia. Malo to nakročené k lepšiemu filmu od úvodu, keď som videl, že sa to nesnaží kopírovať žiadne filmy, no ono to nakoniec nemalo poriadny dej, čo je tiež veľký problém. Vykľulo sa z toho Béčko. Divákom ako mne, z toho zostane akurát spomienka na klip na stránke youtube.com a pár pochybností, či to za to stálo, lebo to bolo slabé. ()

Marsik

Hned po shlédnutí filmu Legendary jsem si pustil Never Back Down 2. Chtěl jsem si malinko spravit chuť, co se akcí týče. Toho se mi sice dostalo, ale na druhou stranu mi přišlo, že ve filmu bylo hodně zbytečných keců. Navíc to s tim tátou (jak utekl manželce, protože zjistil, že je teplej nebo co) tak to tam bylo úplně k ničemu. A to, že se Dean Geyer dá nakonec dohromady s Jillian Murray, bylo hodně předvídatelné. Každopádně závěrečný Beatdown můj dojem z filmu hodně spravil a Michael Jai White, coby herec a režisér, mě překvapil, že natočil celkem povedený akčňák. S odřenejma ušima 70%. ()

Ellmariachi

Jednička byla taková fajn pohodovka. Na dvojku jsem se těšil, jak jinak hlavně díky Michael Jai Whiteovi. Rozdíl mezi oběma díly je hlavně ten, že jednička nabízela sympatické postavy. Zde jsem nenašel jednu jedinou , na které by mi nějak záleželo. Jasně, když je třeba postavit se proti zlu, tak těm hodným fandíte, ale tím to končí. Zatím co u borce z jedničky bych se klidně podíval, co se s ním děje dál, u žádně postavy z druhého dílu mě to nezajímá ani v nejmenším. Co pochválím jsou souboje, které často vypadají dobře. A když už se MJW dostane do akce je to asi to nejlepší z filmu. Pro mě čistý průměr, ale trojku si dám určitě taky. 60 procent. ()

Salem

mám pocit že to bylo lepší než jednička, míň romance tomu rozhodně pomohlo, tak se nezápasilo kvůli lásce ale kvůli CTI ()

AlThorKremser

To je něco pro mně. Jednička byla velmi dobrá a dvojka taky. Líbilo se mi že tu bylo více stylů a Michael Jai White byl dobrý. Bitky dobré,příběh slušný . 92% hlavně za bitky. ()

kaylin

Není to ani lepší, ani horší než první díl, je to tak nějak stejná, ale kdybych tenhle film viděl první, asi by se mi líbil víc. Je takový příjemně malý, herci si zde sice hrají na frajery, ale tak nějak se to dá kousnout. Souboje jsou dobré, i když většinou krátké, scéna s teleskopickým obuškem na konci je dobře drsná. ()

ben666

O proti jedničce je tu víc bitek, míň romantiky a víc hezkej holek a hlavně Michael Jai White, ale i tak se mi jednička líbila o něco víc. ()

JohnMiller odpad!

Otravné, teplé, umelé, nesympatické určené pre dnešnú (pre mňa už bizarnú) mládež. Motivačné drby nefungujú (hoci sa samoúčelne používajú skoro v každej scénke) nadzmyslová zložka boja je úplne potopená necharizmatickými nehercami a tých dobrých pár bojov (bol ich doslova jeden pár) v mojich očiach nedokážu zachrániť tento paškvil. Poznám tucet lepších filmov s podobnou tematikou no verím, že mladšie publikum by to tak nezaujalo. ()

kapsomut

Bylo to lepší než jednička? NE! Bylo tam více akce? Rozhodně! Ikdyž tam byli dobré souboje, skuteční bojovníci MMA, tak se to prostě jedničce nevyrovnalo. 1čka pro mě měla lepší příběh, lepší milostnou zápletku, lepší hlavní postavy (kladas/záporák). Tady bylo všechno strašně rychlý. Z utlačovanýho prodavače Justina se za chvíli stane fighter, kterej rozmlátí tři borce najednou jako nic? MJW se snažil vypadat tvrdě. docela se mu to i podařilo (ty naušnice byly "COOL") a mě osobně se v NBD2 libil o dost více než např. v BloodNBone. Ale i přes tohle všechno tomu dávám 5*, protože je to jeden z mála filmů o MMA, které za něco stojí! 80% ()

Chen

Zaprvé, nazvat Michaela Jai White oplácaným... No, ehm, neřekl bych. Ale k tématu. Never Back Down 2 je klasický akčňák s tisíckrát omletým tématem. Partička frajírků se dostane do "učení" bývalého macha bojového sportu, který má problémy se zákonem. Jediné, o co tu jde, jsou bojové scény, ale těch není tolik, kolik by si jich film zasloužil. Co se týče choreografie, ujde, ale upřímně jsem čekal více. 50 % ()

Martin741

Jednotka nemala logiky nazvys, a jak vidim, vznikla aj dvojka. Detiska asi videli aj Bloodsport 2.......a rozhodli sa ho v roku 2011 kopirovat ....... LOL 50 % ()

Marqta

Jak už jsem několikrát psala, mám slabost pro mláticí filmy a když tam navíc ještě pobíhá pár namakanejch borců do půl těla...Abych to shrnula, příběh neni nic extra, jedná se spíš o bojové a tréninkové záběry, než o nějaké zapletené dějové pozadí. Nicméně se na to ale dobře kouká :D Povedená je i kamera a hudba. Chápu, že je asi hodně složité natočit solidní bojový snímek s kvalitním příběhem, ale na druhou stranu je pravda, že po 60 minutách má člověk celkem dost stále se opakujícího scénáře a jen tuší, že se nic nezmění až do konce. A ještě nesmím zapomenout vyzdvihnout Evana Peterse v roli bojového dohazovače. Silnější dvě hvězdičky. ()

zdenotvor

Dvojka sa uberá torchu iným smerom než prvá časť, nehovrím že zlým, no jednotka mi sadla určite viac. Fighty boli fajn, partia hlavných hrdinov taktiež a Caseov súboj v putách s tlupou policajtov s obuškami ma potešil asi najviac z celého filmu. Určite jeden z tých lepších priemerov čo sa týka motivačno-športových filmov. ()

enjoi

Tohle byla prostě strašná bída. Schválně jsem se jeden den kouknul na oba dva díly a ten druhý je prostě "vykrádačka". Těch pár věcí co se snažili změnit, aby to nebyla kopie 1:1, tak změnili k horšímu. Za mě 30 %. ()