Ex-boxer Zach, talentovaný MMA bojovník Tim, šikanovaný predavač Justin a wrestler Mike pochádzajú z rôznych miest, no spoja sa pre vášeň bojovať a rýchlo sa stanú lojálni k ich neortodoxnému trénerovi Caseovi, skvelému bývalému šampiónovi UFC.
Výučba je oveľa viac než boj. Case pripravuje mladých ľudí na súťaž s názvom Beatdown a tréning prebieha na miestnej vysokej škole s bojovým manažérom Maxom. Nakoniec však budú musieť bojovať proti sebe a nájdu vo vlastných radoch zradcu. (619REY619)

Zombi

Klasická arénovka s tréninkem a závěrečným turnajem, někomu to přijde silně ohrané, mě to v takovémhle podání jednou za čas nevadí. Výhodou je variabilita stylů, dost prostoru má boj na zemi, různé páky apod. což není úplně můj šálek čaje, ale natočeno je to dobře. Trénink zde zabírá překvapivě hodně prostoru a samotné zápasy jsou až ke konci, tohle mohlo být lépe vybalancováno. Jinak nabušenej sympaťák White je v kondici a má tu taky nejlepší scénu. ()

SICK_BREED

Ničím zajímavý fight film, který nejvíce trpí absencí čehokoli co by připomínalo děj a neuvěřitelnou naivitou toho co je divák nucen sledovat. Ilegální zápas s monstrózní reklamní kampaní na internetu, nabušený geekovský prodavač komixů jenž s klidem po chvíli tréningu dokáže přizabít tři chlápky a ubohá milostná konstrukce, která má podtrhovat nevyjasněné vztahy mezi hlavními postavami - to nemůže fungovat a také to nefunguje. Dvě hvězdičky za bitky na standardní úrovni které neurazí nikoho kdo rád pozoruje rozbíjení tlam. Nic víc bych ve filmu ale nehledal. ()

HonzaSim

Byl jsem si téměř jist, že jedničku už to nemůže překonat. Musím říct, že se mi líbila snad stejně, ne-li více. Je to zvláštní. K bojovému umění jsem nikdy netíhnul, ale po dvou dílech Never Back Down a Southpaw mám pocit, jako kdybych byl ve svém živlu. Tyhle filmy mě zkrátka berou. Akce střídá reakci, děj má spád a ani minutu se nenudím. Zkrátka jsem se nemohl odtrhnout od obrazovky. Samozřejmě, že pokračování je v některých věcech podobné.. Ale přesto mě překvapil námět a nápady tvůrců, jak snímek se stejnou myšlenkou zpracovat jinak a opět originálně. Scéna, kdy Case s celou policejní hlídkou, mě skoro zvedla ze židle, stejně jako závěrečné souboje beatdownu. Plus filmu je určitě také, že i když v něm nehrají známí herci, je to dobrá podívaná. Evana Peterse jsem ani nepoznal.. Asi jediná postava z jedničky, pokud se nemýlím. Těším se na třetí díl, který by měl volně navazovat na tento. Na to bych šel i do kina. Libovka! Je mi jedno, že film nemá měřítka pětihvězdičkového trháku, užil jsem si to a v takových případech s hodnocením neváhám. 85% ()

Lachvos

Ta drzost, točit k tak "bombové jedničce" (můj komentář, můj názor ;) nějaké TV pokračování s jedním vedlejším hercem a pár vystřiženejma záběrama, říkal jsem si když jsem se o tomhle snímku dozvěděl...Ale není to zas taková katastrofa, co můžu soudit. Lepší? Určite ne. Příběh? Jednodušší. Bitky? Více a nápaditější. Celková spádnost? Mnohem záživnější...Sice ty názory typu "už ne tak teploušský jako jednička, mrtě hustý bitky, příště ještě více" žeru asi jako vegetarián syrový maso (chcete bitky? se koukejte na zápasy a ne na filmy, kokotci) ale jinak jsem celkem spokojen, hlavně co se týče hereckých výkonů zápasníků, toho jsem se bál nejvíc. Na Oscara to není, ale to ani výkony některých herců z povolání :) ()

doddo2012

Dobro (Mike Stokes) zasa vyhrá nad zlom (Justin Epstein). Aj keď Michael Jai White nepokračuje v učení tam kde Djimon Hounsou skončil...stále to má niečo do seba. Hoci tu chýbala romantika, bola tu erotika, romantiku slušne nahradili fighty a dokonca som sa niečomu aj priučil. Soundtracky sa síce porovnávať s jednotkou nedajú ale potešili ma For The Taking a Pre-Fight Hype. Jednoducho...pre pasívneho nadšenca bojových umení to bol filmový zážitok . ()

Flopik

Tak dvojku som chcel pozrieť už dávno ale dostal som sa k tomu až teraz.Od jednotky sa to podľa mňa líši a to dosť. Samozrejme je tam to trénovanie , beatdown ale celé to je zobraté inak. Hlavný hrdinovia sú sympatický , trénovanie tiež super , a často aj zábavné. Beatdown super , akurát ten koniec mohol byť viac dramatický . Pre mňa 5* a 100%. ()

Antaeus

Že "bitkári".. Banda vyšportovaných modeliek 80 minút filozofuje nad nespravodlivosťou života, aby sa posledných 20 minút po sebe spotení (nie, nejde o preklep, po celý čas je reč o chlapcoch) váľali pred očami nadržaných stredoškoláčok a (no kto by to čakal!) aj stredoškolákov. Prečo? No lebo ich približne šestnásťročný kamarát organizuje na profesionálnej úrovni silno ilegálne zápasy neprofesionálnych tiežbitkárov, ktoré rovno aj strímuje na net. Ach bože.. Viac akcie bolo aj v Karate-kidovi. Jedna jediná scéna naozaj stála za to: scéna, kedy sa Mišo Jaj Biely sám zhostil úlohy bitkára. A to je na film s takýmto názvom pramálo. Keby aspoň tí "bitkári" nevyzerali ako vystrihnutí z tvajlajtu.. A nepomôžem si, ale po celý čas sledovania sa mi hlavou preháňal potenciálny názov ich telocvične: Fajtklub Modrá ustrica. Myslím, že by to perfektne vystihlo podstatu diania na obrazovke. A to som ešte nespomínal fakt, že nech sa títo adolescenti rúbu do hlavy akokoľvek silno, krvi sa nie a nie dosekať. Raz darmo, americkí stredoškoláci sú proste tvrdí borci, ktorí na každom rohu počujú neplnoleté pipiny štebotať o tom, ako strašne moc sú títo spotení športovci seksy.. Ruky preč, toto je strata času. ()

guruhonza

stejně dobrý jako jednička.... a možná eště lepší herci. Horší muzika ale teda... M J White absolutně skvělej, for me - nej fajter herec - i lepší jak Atkins. Story jednoduchá, ale tak co chtít víc... supr MMA věci.. supr slams, punches, ki...cks.... capoera JIU JITSU!! ... a pěkná věc s boxeem...a samo wrestling... navíc sledovat tenhle film v době, kdy na MMA totálně ujíždím je něco. Jo a Lyoto Machida a ta černovláska - takový momentky z NBD2 ; ()

KOZEL84

Dialogy sem někde před polovinou začal přeskakovat a jednu dávám za fight White vs. cops.80.-90 léta akčních hrdinů můžou dneska vypadat směšně,ale aspon' nebyly takhle trapně buzerantské!Než tohle,tak si radši dám Twilight maraton!Zlatá homojednička!Co?Dál to radši nekomentuju.Ani nemám čas,musím vybrat zvratky z klávesnice. ()

Druury

Spokojenost... jelikož sám dělám do bojových sportů, tento film pro mne byl slast.. Na první díl to zdaleka nemá, ale rvačky vypadaly vcelku reálně a především změna vztahů mezi rváči na tomto filmu byla zajímavá.. Hlavní hrdina mi vůbec neseděl, byl to takovej šlacháček s nosem nahoru.. jinak vcelku fajn:)=3* ()

TaanStari

Chci trénovat u senseie Maxe! Pokud dokáže udělat ze zakřiknutého nerda během 100 dní takového monster zabijáka, tak je ze mě za chvilku terminátor. Scénárista patrně po mozkové obrně, režisér gorila, herci buzíci, ale nakonec se to jakž takž dalo. 2* ()

mala_kea

Oproti jedničce nic nového, jen jiný skvadra bojovníků. Bez příběhu, bez nálady, ale se svižnými mlátičkami.Lepší podprůměr. ()

Hapretor

Ne tak blbé jako jiné počiny. Ale když vidím podobný plakát k filmu, tak si představím, že to bude hlavně o soubojích. Ne, že hlavní náplň bude trénink čtyř teen kokůtků, kteří navíc pak řeší své milostné a studijní problémy. Jedna hvězda navíc je za Michala Whita, který vypadá opravdu dobře a kopat taky umí. Ale stejně mám mnohem radši Scotta Adkinse. ()

DHDV

No tak tohle bylo velké zklamání, po skvělé jedničce přišlo něco, na co jsem neměl chuť se ani dodívat. Ale dodíval jsem se a musím říct, že pokud tento televizní „trapný“ film neuvidíte, nic se Vám nestane. ()

MatesMS21

Fajty fajn, jinak jednička měla všechno lepčí, vyjma souložnickejch scén, žel bohu... Trochu sem čekal dvojku tupější, lacinější, trochu víc mimo a tendenčnější... Nevim jak to dělám, ale BINGO. ()

actor-SP

Človek pri pozeraní takéhoto filmu nemôže očakávať akčný-bojový orgazmus, skôr sa učiť na zbytočných chybách, pretože vďaka takýmto filmom vidíme rozdiely medzi kvalitnými i menej dobrými akčnými filmami. Určite potešia bojové scény, kt ma zaujali viacej ako v predošlom filme (zrejme vďaka profesionálnym bojovníkom, kt. si nestále trúfali na bezvadné kúsky), no na scenár sa akosi pozabudlo, pretože naivita príbehu je až príliš veľká, čo známená, že ak by Michael Jai White dostal do rúk naozaj kvalitný scenár ( napr. neporaziteľný 2,3), zrejme by robil akčné divy. ()

Pacek

Michael ví, jak si poradit s filmy s touhle tématikou i jako pan rejža. Nadšenec mma jásá, laik místy nechápe. Jako prvního ze zmíněných dvou mě film nadchl i po nereálných bitkách v klecích. Film má ovšem odbytý finální souboj, tam opravdu jednička excelovala. Co ale zvládl na výbornou bylo přiblížení a náhlednutí do skutečného mma světa (Overeem, Fedor, Machida,Rutten či BIG John McCarthy) ()

Yancl

Vše ohrané, ale přece dobré .. takhle by se dal zjednodušeně popsat druhý díl borců z 'Beatdown'. První díl nesl jistou dávku originality, kdežto pokračování kopíruje snad vše, co je možné. Děj je předem jasný, řada scén proklatě okatých či nelogických a především, celý film je krutě uspěchaný (z loosera profi fighter během pár dní :)) .. ALE, co mě dostalo - hlavně zástup opravdových UFC gladiátorů, odkaz na opravdové ikony tohoto sportu, vytesaný M.J.White a řada povedených a po stránce choreografie dobře zvládnutých fightů, kicků i pár superMan punchů :) Tohle je má krevní skupina, proto snímek chválím alespoň z této stránky. [65%] ()