Ex-boxer Zach, talentovaný MMA bojovník Tim, šikanovaný predavač Justin a wrestler Mike pochádzajú z rôznych miest, no spoja sa pre vášeň bojovať a rýchlo sa stanú lojálni k ich neortodoxnému trénerovi Caseovi, skvelému bývalému šampiónovi UFC.
Výučba je oveľa viac než boj. Case pripravuje mladých ľudí na súťaž s názvom Beatdown a tréning prebieha na miestnej vysokej škole s bojovým manažérom Maxom. Nakoniec však budú musieť bojovať proti sebe a nájdu vo vlastných radoch zradcu. (619REY619)

beckham-

Klobouk dolů před M.J.Whitem a ne jenom jím. Přeci jenom se to jmenuje '' Nikdy to nevzdávej'' a o tom film je, nevim, co kdo čekal, ale já čekal souboje, fightery, mužná těla a neuvěřitelné chvaty, páky atd a to se mi dostalo. ()

LokiZombie

Rvačky ujdou ale postrádají napětí, jinak tenhle film postrádá sympatický cast a chemii mezi postavami... zdá se mi to odfláklé. ()

Dm1tr1j

Tak šlo by to...len na jednotku to nemá, v jednotke pôsobil síce hlavný bitkár debilnejšie ale tréner tvoril filozofiu, tá tu chýbala ... ()

patushik

Stručně. Špatní herci, debilní "příběh" a dobrý fighty. Škoda, že M.J. White nepředvedl více ze svých skills. 2* ()

LabySo69

Prostý, jednoduchý a hlavně hodně hloupý ve všech směrech..navíc bez Jai Whiteových skills, kvůli kterejm jsem se na tuhle blbost koukal..dostalo se mi akorát přehršle dementních zpomalených záběrů, hromada absolutně nesympatickejch "herců" a ultraotřesný režie. ()

Jaxx84

Je to vlastně neskutečná pohádka, rádoby zápletky jednotlivých "hrdinů" vyvolávají lehké pousmání a někdy mě příběh ani nedával smysl. Možná proto, že už dávno nejsem teenager a tohle je film přesně pro ně. Když tak na tím vším ale přemýšlím, tak jsem se nenudil, i přes to šílené klišé a slaboduchý příběh mě to celkem bavilo. Ono se tomu asi celkem těžko dá ubránit, když si sám sobě režírujete, ale nemůžu se zbavit pocitu, že si Michael Jai White ten film ušil tak trochu na sebe, ač nehraje hlavní roli. Souboj v poutech proti policistům však stál za těch 100 minut, i kdyby se nic jiného už nedělo. Dnes měl Never Back Down 2 štěstí, že mi sedl. Jindy možná odpad, dnes (i pro zajímavé choreografie bojovníků). Jinak jako vždy u snímků s touto tématikou nelze než nesouhlasit s komentářem Lateefa. 5/10. ()

Axarus

Takže co tu máme. Film, který se snaží navázat na úspěch svého předchůdce a snad ho i předčít. Jako fanoušek prvního dílu jsem se těšil, co přinese nového. Místo toho jsem dostal film plný hloupých dialogů, nenápadité zápletky a milostnému trojúhelníku, který si nezadá se ságou Twilight. Takže díky, ale tohle pokračování jsem mohl klidně propásnout. ()

Thrain

S jedničkou pojí tento film akorát Beatdown a postava kecálka Maxe (Evan Peters). Tentokrát je divákům naservírováno daleko více soubojů, ale bohužel na úkor nějaké hlubší myšlenky a děje. Všechny hlavní postavy mě přišly nesympatické a vůbec mi nepřirostly k srdci. Dívat se na to sice dá, ale tak jednou a dost. Oproti jedničce opravdu odost slabý. "You know what? That's enough of your psycho bullshit. You're out of here." 49% ()

Likan7

O level horší než jednička, která měla sice předvídatelný ale sympatický příběh. Tady je příběh sice dost plytký a rozvleklý mezi tuším 4 linie, ale jak se jde rvát, je to dost cool. Pokud hledáte bojový film, neuděláte chybu. Jen nekoukat na tunu klišé a nezajímavé omáčky. ()

Nix

Tohle pokračování je jiný, příběh je hodně 90.tkový, takže nic světoborného, ale Michael je dobrý učitel a když dojde na bitky, mají dobrou kameru a choreografii. Takový trochu lépe průměrnější akčňák. Michael by se měl držet herectví, vytvářet filmy mu moc nejde. Ale co si budeme, zas to taky není taky úplný oscarový herec. Ale v těch filmech, kde se vyskytuje, tam to stačí. Nepočítám Temný rytíř, to je jiný kafe. ()

adekcz

Nebojové scény děs a hrůza, oproti jedničce, která měla hlavu a patu tu ti "hodní" byli naprosto nevýrazní a bez jakéhokoliv charisma nebo dostatečného vysvětlení jejich motivace, původu atp. Ti zlí byli zase prvoplánoví a účeloví. Ale časem to všechno nějak, ne moc smysluplně nebo chytře dospělo k bojování a na to se už koukalo dobře. Jestli můžu někomu poradit, tak pokud můžete přeskočte všechno kde se netrénuje nebo nebojuje, o nic důležítého nepřijdete a naopak uvidíte jenom to zajímavé, co filmu jde pochválit. ()

Clark_Kent

Mě se líbil tento druhý díl víc jak první hlavně to tam rozbouřil Michael Jai White to je řízek.Má svůj osobitý charakter kterej působí dost dobře. ()

john.h

Na relax dobrý. Docela to jede po příběhové lajně prvního dílu, ale vůbec to nevadí. Bitky totiž mají šťávu a o ničem jiném to není. ()

DEMON

No tak toto bolo fakt kvalitne debilne. Michael Jai White sa objavil v nejakej ubohosti, kde dialogy su neuveritelne trapne, vsetci sa chovaju ako idioti a je to navyse plne klise. Skoda pozerat, jednu hviezdicku davam za to, ze... mam pocit, ze na odpad to az nebolo. ()

Mr.Roman

Pomerne podarené pokračovanie, ktoré prekvapivo nedopláca na filmové klišé a recyklovanie jednotky. Michael Jai White prvý krát ako režisér, je výborný, škoda len chýbajúcich peňazí v rozpočte a ako aj charizmy väčšiny zúčastnených. Samozrejme to neplatí o zaujímavo štylizovanom Whiteovi, okrem neho a Evana Petersa (a.k.a. "wanna be Dana White" ;)), tu herecky nikto moc nežiari (hoci taký MMA zápasník Todd Duffee v jednej z hlavných úloh celkom milo prekvapil) a príliš priamočiara dejová línia sa dá filmu odpustiť. Kto si ide pozrieť Never Back Down 2 nikto žiadnu drámu nehľadá, ide o bitky a zápasy, ktoré sú vynikajúce, ako aj všadeprítomné narážky a občasné známe tváre MMA scény, čo zainteresovaných určite poteší. ()