Ex-boxer Zach, talentovaný MMA bojovník Tim, šikanovaný predavač Justin a wrestler Mike pochádzajú z rôznych miest, no spoja sa pre vášeň bojovať a rýchlo sa stanú lojálni k ich neortodoxnému trénerovi Caseovi, skvelému bývalému šampiónovi UFC.
Výučba je oveľa viac než boj. Case pripravuje mladých ľudí na súťaž s názvom Beatdown a tréning prebieha na miestnej vysokej škole s bojovým manažérom Maxom. Nakoniec však budú musieť bojovať proti sebe a nájdu vo vlastných radoch zradcu. (619REY619)

vieriX

Půl filmu probíhal trénink a seznamováni hlavních postav, aby jsi to v posledních 20 minutách pěkně rozdali v ringu. Souboje dobře zvládnuté a bylo zase super vidět Michaela Jai Whita v plné formě. Rozhodně stojí za zhlédnutí pokud jste fanoušek podobných filmů. ()

Pavoll

Viac ako polovica filmu iba traning - to bol najväčší mínus. Choreografia súbojov bola super. Nebola tam žiadna roztrasena kamera takže to bolo prehľadné. A ešte sa mi pačila hudba ktorá tam krásne pasovala. ()

Daxus

Dvě hvězdy. Jedna za MJW, i když režíruje jako středoškolák a druhá z Lyoto Machidu. Od filmu jsem nic nečekal, a nic jsem nedostal. Howgh ()

RigorMortis

V podstate to isté, čo prvý diel akurát s iným obsadením. Partička vysokoškolákov z typickej americkej vysokej školy, tréner černoch s temným tajomstvom, krásna ženská jedného z hlavných hrdinov. Ani plachý lúzer z obchodu s komiksmi, ktorému prepne nijak nezlepší kvalitu filmu. Rovnaký scenár, rovnaké hodnotenie. ()

mArtinko5MB

Jednotka sa mi zdala lepšia, ale nie o veľa. Trošku ma iritovali amatérske herecké výkony v niektorých častiach filmu, napriek tomu vcelku vydarený kúsok. ()

pivomamrad odpad!

Tak tohle se opravdu nedalo dokoukat, po 15 minutach jsem to vypnul. Cekal jsem Bkovej film, kde se to bude poradne mastit, vylezla z toho NUDA NUDA NUDA podtrzena otresnyma hereckyma vykonama. Jak rikam, je to fakt chujovina a shlednuti bych doporucil pouze nejvetsimu nepriteli:-DDDD ()

Facerr

Jasnej tah na branku, bez zbytečnýho komplikování mezilidských vztahů, což jsem shledal docela pozitivním. Jasnej záporák moh bejt trochu víc vyprofilovanej svalama a fightovýma znalostma. I tak se ukázal jako docela slušná svině. A závěr k tomu přímo láká na pokračování. Sice se tady nic moc o bojovým umění nenaučíte, ale jestli hledáte podrobnou instruktáž, jak někomu rozbít držku, pusťte si Bruce leeho. ()

petrsponar

Čekal jsem víc.ale nadruhou stranu nebylo to tolik ,,romantické,, jako 1 teda zmého pohledu 1 byla taková dětcká podle mě můj názor 6/10 ()

Domas88 odpad!

Musím být hodně přísný, čekal jsem totiž nářez akčních scén a když jsem viděl, že si to M.J.White i režíruje, nemohl jsem se dočkat. Scénář mně nezklamal, ten totiž nebyl tady a ani u prvního dílu, ale rozdíl byl určitě v tom, že první díl vyhrál na plné čaře, i co se týkalo pár vymletých rozhovorů, ale tady jsem fakt čekal víc, když si vzpomenu co White umí a tady měl prostor a tak to pokazil, musí z toho jasně vyjít odpad. ()

Johny93

Je to o hodně lepší než první díl. Narozdíl od jedničky zde jsou skuteční MMA zápasníci a je to i o hodně realističtější než jednička. ()

Retimo

verbal...... sám tomu nevěřím,ale verbal má u tohohle snímku ve všem pravdu.jenom je to ještě o něco větší sračka než napsal. ()

sabretooth

Po celkem úspěšném prvním dílu přišel pád. Film bych zařadil mezi ty, kterými se člověk jen snaží zabít čas na nepohodlném sedadle na letišti při zpoždění letadla. Nic se od toho čekat nedalo, ale přesto každý fanoušek jedničky a bojového umění musel být alespoň kapku zklamán. Když už se vývojáři rozhodli tolik oškubat příběh, mohli dát aspoň trošku důraz na bojové umění a ne na neustálé záběry ze strip-clubu. ()

DansteR

Po jedničce značný propadák. Slušné zápasy, na které se dá dívat, ale to je tak všechno. Herecky to nestojí za řeč a i zbytek působí mírně chaoticky. Aby se neřeklo 30% za ty zápasy. ()

bmx6

Kdybych tak nemiloval bojové umění nebo prostě jakkýkoliv skvělý boj i když tu mohli být ty souboje drobet lepší,ale nevadí,tak by to na plný počet hodnocení určitě nebylo.Michael Jai White si tímto filmem udělal u mě velké plus. ()

MorraEddie

Michael Jai White je krutopřísnej borec,který nejde pro ránu daleko a po Neporazitelný 2 si mě přiklonil na svou stranu. Už jen z toho důvodu jsem si tento film pustil a nikterak toho nelituji. Sice mi to přišlo o dost slabší než jednička,která je podle mě přece jen o level výš,ale i tak se jedná o dobrý film s bitkařskou tématikou. ()

D||X odpad!

Jednička dostala 4*, na dvojku jsem se těšil, říkal jsem si, že takový film se přece nemůže nijak fatálně zkazit, ale musím teda říct: No ty bláho... Vypnul jsem to 10 minut před koncem, ale kroužil jsem nad tím křížkem prakticky celý film. S takovým sebezapřením jsem nedávno netrpěl ani u REC2. Hledal jsem, opravdu jsem hledal jednu jedinou věc, za kterou bych mohl dát filmu, alespoň jednu jedinou hvězdičku, ale prostě nenašel. Na tomhle filmu je úplně všechno špatně, po skvělé jedničce to je jako seskok z mrakodrapu na chodník. Celý film je jedno velké klišé (Komixák a jeho odplata, Daddy issues...) V minulém díle bylo klišé ohledně hlavních představitelů a jejich přítelkyně a bylo to na dobré úrovni, byla tam ta jiskra, provázanost a důležitost, ale tady? To bylo klišé všech klišé provedené tou nejhorší a nejnedotaženější formou vůbec. Pokusím se vyjádřit i k hereckým výkonům, no to byl panečku průser, já v tomto snímku nenacházím jedinou dobře zahranou postavu, co musím opravdu OBROVSKY "vyzdvihnou" je "VÝKON" paní herečky, která hraje Timovu matku, byla na plátně pár vteřin, ale byl to snad výkon na úrovni dramatického kroužku školky ve Vlčích dolech. Scénář, jak jsem již řekl je plný klišé, je naprosto chaotický, hloupý a vlastně naprosto zbytečný, nemotivující dívat se dál. Vyzdvihnul bych jednu velmi reálnou scénu, chlap za zadním vchodem bije nějakou prostitutku, 5 lidí se na něj dívá, náš hrdina ho uzemní a přijde samozřejmě v zápětí ledově klidný chlápek a okamžitě mu nabízí šéfa celé ochranky... Logické, že? Max převezme vládu nad Beatdownem (proboha proč?) zběsile natáčí jak někdo zmlátí pět policistů a OBRATEM to posílá na web... Ten někdo ho za to samozřejmě ještě pochválí, ale ne, nechme toho. Je to prostě jedna velká chyba, naprosto zbytečný, špatně zrežírovaný, špatně napsaný, špatně zahraný katastrofální snímek. ()