Za kačku svlíkačku

(pořad)
Soutěžní / Erotický
Česko, 2009, 65 min

Mírně erotická soutěž, kterou provází atraktivní slečna a kde se dají vyhrát celkem pěkné výhry. Hraje se buď "kolo štěstí" nebo "sexeso". Pokud nevyhraje, slečna ze sebe svlékne část oblečení. (zliteonit)

Bowser

Parádní lék na nespavost spolu s volejte věštce, občas se i té hlouposti a naivitě volajících vážně zasměju. ()

Caszidy odpad!

Když při pozdním surfování po televizních kanálech na tenhle "skvost" narazíte a hned nepřepnete dále, tak Vás překvapivě pobaví neuvěřitelné hlášky "moderátorky" při vytočení nějaké karty na "kole štěstí" typu "Křížovej spoďár a Léňa sundavá kalhoty". Za kačku svlíkačku jinak pouze rozšiřuje nabídku obskurních pořadů pozdních nočních hodin na českých televizních stanicích. ()

Marek1991 odpad!

Pudová a morálna žumpa, ktorá srší zlodejinou. Tí, ktorí si myslia, že zarobia skôr prerobia, ale nalákať sa dajú. Úbohá relácia, naozaj sa divím, akí sú ľudia hlúpi a naivní. ()

draggo

Zrovna jsem se tam chystal zavolat - otázka za 4 litry, já věděl odpověď a jí tam nikdo nevolal. Díkybohu jsem měl vedle sebe notebook, a tak jsem si díky vlastní prozřetelnosti kromě odpovědi našel i profil samotnýho pořadu tady na čsfd. Nezbejvá mi než poděkovat uživateli dopitak za odkaz, asi mi ušetřil dost peněz :) Ale jako pořad na usnutí to špatný není, asi na úrovni EZO.TV a Volejte Věštce. :) /40% a 2*/ ()

frashmaker

Tohle je tak neskutečně trapný, neobohacující a sebezničující pořad, že se tomu ta jedna hvězdička musí dát. Ztroskotalé prostitutky a pornohvězdy které nemají peníze a jsou na pokraji zoufalství zde moderují rádoby intelektuální vědomostní soutěž, založenou na tahání peněz z těch nejméně inteligentních lidí, z úchylů a nebo z těch, co nevědí co s penězi. Jestliže někdo čeká na telefonu 10 minut, zalatí za to 1000kč a pak vyhraje láhev tequily, tak to nepovažuji za nic hodnotného a jakákoliv televize si tento pořad přivlastní, automaticky u mě klesne do té nejhlubší spodnosti a špíny. ()

pools

Nejvíc mě baví Philber, který se na to dívá kdy může a pak tomu tady dá odpad ;-). Pořad super, škoda že tam nevolá více lidí (zajímalo by mě, na kolik se vyšplhá cena hovoru) a že si většinou berou ty hnusný ceny... ;-) ()

ivishka odpad!

Většinou akorát žasnu nad výdobytky dnešních možností plastiky. Zrovna teď je tam ženská co spíše vypadá jako chlap a kecá naprostě nesmysly.Samozřejmě na sebe cpe podvazky nebo co, k poprsí si tiskne jakési falešné bankovky nebo esa nebo jiné karty, mele nesmysly apod. Ani nevěřím,že tam ti lidé opravdu volají za 90 kč na minutu???JSTE NORMÁLNÍ??proboha!! ()

nirvanafan odpad!

Nejlepší bylo, když se v jednom díle slečna skvlékla celá asi po deseti minutách, od té doby nikdo nevolal a ona tam dalších dvacet minut stála a povídala si s kamerou. Fakt pecka. ()

Attta

Hrozné. Mě by zajímalo pro jakou skupinu diváků tenhle pořad měl být podle tvůrců určen? Samozdřejmě že nejde o nic jiného, než o výdělek z provolaných prachů. Trapné a ponižujicí. ()

Matrinx odpad!

Pokud bych chtěl koukat na tyto snad prostitutky, našel bych si je na internetu. Tam se aspoň svlíknou hned... ()