Za kačku svlíkačku

(pořad)
Soutěžní / Erotický
Česko, 2009, 65 min

Mírně erotická soutěž, kterou provází atraktivní slečna a kde se dají vyhrát celkem pěkné výhry. Hraje se buď "kolo štěstí" nebo "sexeso". Pokud nevyhraje, slečna ze sebe svlékne část oblečení. (zliteonit)

habertek odpad!

Poslouchat hodinu nějakou slepičku se špatně udělanýma silikonama, že má ve šprndě a v kalhotkách schovaný 2000,- mě nijak nebere... ()

cromagnon

no, neřekl bych, že ty holky jsou hnusný, jsou úplně normální, a to je na nich hezký. Zábavné to ovšem není, a po chvíli jsem se cítil trapně i za tu holku. Akorát mi bylo líto těch zoufalců, co už neví, jak napravit své dluhy. To už jsou zábavnější reprízy na čt 24, který v tu dobu běží. ()

stolista odpad!

MASAKR!! Jednou večer jsme na to při mém oblíbeném neurotickém klikání ovladačem nešťastnou náhodou s manželkou narazili. No mazec. Tak pánečkové, kdo mě svlíkne, no šup, šup..no volejte, šup. Noo? Volejte, šup.. To bylo moc.. po pěti minutách sem odpadl. Polovička se vedle v obýváku ještě čtvrt hodiny tlemila indebilenci té vyvinuté silikonové slečny. Podobný případ jako EzoTv.. ()

Lula.cz odpad!

Jednou takhle v noci jsem si nevypnula televizi a ejhle co dávali...Za kačku svlíkačku? To snad nemůžou myslet vážně? Vzhledem k ceně hovorů je název velice zavádějící :D každopádně nechápu, že se najde zoufalec, co tam vážně zavolá. Holka, kterou jsem tu noc viděla sice vypadala dobře, ale v hlavě toho evidentně moc nemá..divákům ale jde stejně spíš o to, jestli má jiné přednosti... ()

Lucbric

Nikdy jsem nevydržela až do konce, ale vždycky jsem se u toho dost zasmála :D proto tomu dávám aspoň jednu hvězdičku... A kdybych měla hodnotit komentáře tady, tak dám asi 5 hvězdiček :D:D ()

W_Parmalee

Dobrý je to před spaním. Minule mě pobavil chlap, který říkal, že už čeká 10 minut na telefonu (účet cirka za 1000) a vyhrál vibrátor. Následně moderátorce řekl, ať si to strčí do piče:-). ()

ElisD odpad!

Granulovaná extrudovaná blbost se spoře, přesto však stále, oděnou slečnou, méně či více umělou. I kdyby se vypnul zvuk, zůstane smutná podívaná a otázky mi přijdou ponižující - ano, ještě nikdo neuhodl a nevolá?? Dáme už jen 10 minut? Stále nikdo?? Já budu hodná, prodloužím vám čas o 5 minut, nikdo neví, jaké erotické slovo, taky se říká sřeba sexík, sexíček, se skládá z písmen SXE? ()

Holusacek

Úděsná hloupost,shlédl jsem 5minut a měl jsem až až.Tokovéto soutěže já nechápu,co když někdo vůbec nezavolá,tak tam ta striptérka stojí a vykládá dávno vykládané.Ještě štěstí,že to daly o půlnoci,aspon se na to nemusím moct dívat.=10% nevím proč něco takového vzniká,hodinu vkuse se na to dívat,by byl pro mě nadlidský výkon.Proč takto zkazit reputaci Primi Cool? ()

Evbad odpad!

Ale klobouk dolu před těma ženštinama, že dokážou hodinu bez přestání mluvit o "skvělých" výhrách. Bylo mi jich líto. ()