Za kačku svlíkačku

(pořad)
Soutěžní / Erotický
Česko, 2009, 65 min

Mírně erotická soutěž, kterou provází atraktivní slečna a kde se dají vyhrát celkem pěkné výhry. Hraje se buď "kolo štěstí" nebo "sexeso". Pokud nevyhraje, slečna ze sebe svlékne část oblečení. (zliteonit)

scartino odpad!

Opravdu jeden z těch nočních pořadů, u kterých se dá náramně s kamarádama pobavit. Když už nevolá žádný ožrala, který má v hlavě naprosto vymeteno, tak sympatická slečna začne vypouštět z pusy velehovna, takže o zábavu i tak máte postaráno. Avšak nemá to na Vlastíka Plamínka na EZO.TV ()

Benny99

Kdyby aspoň ti lidi co tam volaj nebyli takový sobci a začali ji svlíkat, jenže takhle každej chce "letadýlko na ovládání".....+ ty otázky z toho sexesa jsou tak dementní až to bolí, až budu starší, tak si na tom vydělám velký prachy :D Žádná taková soutěž už mě nevytočila tak dlouho... ()

Gastovski

Na tento pořad jsem narazil v dosti podroušeném stavu po flámu a musím říct, že je to dosti trapná nuda. Kdyby se ta moderátorka rychle svékla, tak klidně hvězdičku přihodím. Po třičtvrtě hodině jsem se bohužel dočkal akorát odložení šály a jak pořád mlela pantem, tak jsem usnul. Takže za 1* ()

alambert

Škoda, že ty holky jsou většinou úplně hnusný - kromě jedné opravdu hezké blondýnky, ale aspoň se člověk zasměje - nevím, jestli to má být komický pořad, ale pro mě je...:-D ()

Deratizer odpad!

Říkal jsem si, mám dát jednu tu hvězdu za svlíknutí ženské v přímém přenosu? Bohužel nedám, jelikož je to zas jen pořad, který nemá jiný účel, než z lidí tahat prachy. Ikdyž furt lepší zaplatit za svlíknutí ženské, než za nesmyslný výklad karet věštci :-) ()

Kirman odpad!

To nemá s erotikou co dělat - ono nemusí být tolik vidět a někdy méně znamená více - aneb, slečno, tady máte 1000 Kč a hlavně se nesvlékejte. ()

derewi odpad!

Nechutné, trapné, laciné (nikoliv pro volající). Odraz „moderní“ doby. Samozřejmě to není nic o citu či sexu, jde čistě o pořad úzce zaměřený na tělo ženy a výdělek provozovatele. ()

Drom

Lidské nápady neznají mezí a bylo samozřejmě jen otázkou času, než se něco takového objeví. Často ne příliš hezká děva se kroutí a vyzývá diváky k zavolání na předraženou telefonní linku s příslibem výhry nějaké koniny či sundáním toho či onoho, ukazuje povislou tetovanou kůži či kusem kovu zpitvořenou bradavku. Kombinace soutěže a erotiky, kdy soutěž je jen trapná zastěrka a vyhrát se nedá kravina dražší než celková cena hovoru volajícího, je přesně ten pořad pro nespavé úchyláky, nadržené floutky a opilce vracející se v podnapilém stavu z putiky. Přínos, krom vlhkého uspokojení některého z výše uvedených pošuků, je nulový, však ve svém vysílacím čase asi to nejatraktivnější. Jednu hvezdičku za ventilování komplexů pošahaných volajících, lepší, než když budou obtežovat dámy na ulici. ()

Bollek

Nemám rád soutěže, kde si upravují pravidla tak, aby vidělali za každou cenu co nejvíc. Je jasné, že když nám slečna prozradí nějakou lehkou otázku, tak žádného volajícího do pořadu nepustí alespoň 10 minut. A lidi si říkají jak jsou ostatní hloupí a začne jich volat ještě víc. Když se občas nudím a spíše omylem přepnu na tento program, tak se na hezkou slečnu rád podívám, to je tak vše. ()

vrata.zami

Jako, ještě se mi nestalo, že by se svlíkla celá (možná to bude tím, že sem viděl jen 2 díly :D), ale i tak m usím říct, že je to dost suchý. Kdyby aspoň všichni nechtěli jen money a obětovali se pro kolektiv. Ale můžu vám na to říct jen: "Tak se koukněte na péčko vy zasraní nadrženci!" ()

Karp

Jen tak pro radost si tenhle TV pořad také ohodnotím:-) Souhlasil bych především s tím, že volat do televize jen proto, aby se mi tam svlíkla nějaká ženská, je trochu mimo mísu... Zasoutěžit by se jistě dalo, ale to je snad už lepší si místo toho zasouložit:-) Na druhou stranu účinkujícím krasavicím nezávidím, protože ta samota a opuštěnost musí být mnohdy až depresivní... Není proto divu, že se z absolutní frustrace mnohé nakonec svléknou. Hodnocení: Děj žádný, kamera slabá, herecké výkony mizerné, nápad prachbídný.:-) 1,5* ()

Cranham

Jednu hvězdu za to, že tam zrovna byla pěkná holka když sem to zapnul...a taky tam volaji divný lidi a je to trochu sranda, ale moc ne, hlavně to je trapný teda jako ()