Za kačku svlíkačku

(pořad)
Soutěžní / Erotický
Česko, 2009, 65 min

Mírně erotická soutěž, kterou provází atraktivní slečna a kde se dají vyhrát celkem pěkné výhry. Hraje se buď "kolo štěstí" nebo "sexeso". Pokud nevyhraje, slečna ze sebe svlékne část oblečení. (zliteonit)

Tom94 odpad!

Když jsem náhodou narazil na tento velmi vtipný pořad (samozřejmě jen na 8 min) tak jsem nechtěl věřit, že něco takového se vysílá u nás opravdu je to sice doslova blbost, ale nápad je velmi vtipný jako jeho moderátorka, ()

DrahciiiRe odpad!

Jediný co je fajn, je ten název. Kdo by to nebral? Ale jinak je mi k blití, když vidím, že to má profil na ČSFD. Řekl bych, že na to tento - nějaký pseudopořad / reklama / teleshopping - nemá sebemenší právo. :D ()

LadyAjva odpad!

"Šupi,šupi,honem mi volejte,lidičky,vyhrajete sice 5 000,ale minimálně polovinu provoláte, než se Vám ozvu...A když budete hodní, tak tam budu půl hodiny pobíhat bez podprsenky..." Aneb český národ jde do hnoje... ()

T600 odpad!

Nejvíc z celého pořadu mě dojímá, jak tam nahá a tupá sexbomba chodí a vyvolává tam hesla jako třeba: ,,Zavolejte" nebo ,,kolo štěstí na vás čeká" či ,,můžete vyhrát jakékoliv kráásné ceny". To mě prostě dokáže dojmout k slzám, jaký debility dneska dávaj v televizi ()

Rychleji odpad!

Nic moc, holky povětšinou ošklivé a nehorázná nuda, kdy nikdo nevolá, ikdyž už tam ta ženská diktuje správnou odpověď :D. Škoda se dívat ()

Georginek odpad!

Naprosta hruza. Priserny tlusty kravy s bobrama a jinou provesenou ci umelou hruzou, svlikajici se u pitomejch kecu a nejdementnejsi souteze pro ty nejpitomejsi lidi s otresnejma otazkama. Skutecne lahoda pro otrle!!!!!!! ()

salokin odpad!

Jednou jsem u toho seděl tak 45 minut, v naději, že se ta vcelku dobře vypadající paní svlékne. Nesvlékla. Chci zpátky svých 45 minut. ()

sury

Nezajímá mě ani sexeso ani kolo štěstí ani ta škaredá ženská. Je to jen o volajicích pubescentech. Je to tak špatný, že se to dostalo na úroveň DO-RE-MI. Ale jednu hvězdu dát musím.... Za ty genialní komentáře lidí tady. Kdyby toho pořadu nebylo, tak se zde tak nenasměji. ()

Ajfist odpad!

Stále se nepřestávám divit kolik dementů se najde a vyhodí hromadu peněz za hovor,jen aby svlíknul nějakou vyžilou striptérku.Tahle soutěž je jen na odrbávání lidí.Kráva tam řve volejte,volejte,nespěte a když to člověk prý zkusí,tak ho nechají za 90Kč za minutu poslouchat akorát plky z automatu dost dlouho na to,aby z něj vyždímali hromadu peněz za hovor a pak ho stejně do studia nespojí s tím,že jeho hovor nebyl náhodně vybrán a že to může zkusit znovu.Maník provolá třeba 800 aby se pak dozvěděl,že vyhrál třeba sluchátka za 500,nebo dokonce nic. ()

Jedi knight odpad!

Tenhle pořad je nehorázná žumpa! :D Slečny(paní), které si jdou nahé stoupnout před národ na tom musí být špatně.. :) :D Někdy jsem měl chuť vzít telefon a říct: Prosím Vás mohla by jste se obléknout? :) ()

JARDAHONDA odpad!

Češi se chcou vždy opičit po cizích tv stanicích..Tento stupidní pořad pro úchyly jim o5 rozhodně nepřidal,spíš naopak!! Jednoznačně neúcta k ženám a ta pipka,která se za prachy předvádí to nemá v hlavě vpořádku..Závěr=ODPAD !! ()

Mia_Wallace odpad!

Hrozná blbost, divím se, že ty "moderátorky" přistoupí na takové ponižování a ještě se divím, že tam ty lidi vůbec volají, za tolik peněz. ()

GlaDOS odpad!

65 minut vymejvačky. 65 minut nám nějaká "sexbomba" hustí do hlav, ať zavoláme, co vyhrajeme, jak je to super,... To radši přítelkyni řekněte, že si poslechnete její den. Bude ráda že ji vyslechnete, nebude to trvat ani těch 65 (snad) a nakonec může dojít i na sex. Nebo si pusťte 65 minut porna. Všechno je lepší jak tento výplach, kde možná posledních 5 minut uvidíte prsa. A i na to nemusí dojít. Jo a ta soutěž, co tam probíhá je pěkná špína. Provoláte daleko víc, než vyhrajete. Až vám přijde mastný účet za telefon, nedivte se. ()