Za kačku svlíkačku

(pořad)
Soutěžní / Erotický
Česko, 2009, 65 min

Mírně erotická soutěž, kterou provází atraktivní slečna a kde se dají vyhrát celkem pěkné výhry. Hraje se buď "kolo štěstí" nebo "sexeso". Pokud nevyhraje, slečna ze sebe svlékne část oblečení. (zliteonit)

playboy_05 odpad!

Kdyby ty zensky aspon nebyly tak osklivy a blby...jinak volat tam muze jen vul...v nejlepsim pripade vyhrajete 2 tisice a provolate 2 a pul...15ti minutovy cekani nez vas vubec prepojej neni zadna novinka ()

Dendulkaa_ odpad!

Někdy se opravdu pobavíte nad stupiditou volajících a té "atraktivní" slečny, která neví co řikat, když nikdo nevolá. ()

Bezda22

Je to úplně špatně, ale lidi tam volaj, což je účel. A řeknu vám, že sranda u toho je, hlavně když jste s dobrejma lidma, někde na privátě a každej má tak promile v krvi, to je celkem pak veselo. Dávám jednu hvězdičku jen za to, že je to celkem sranda, když jste v dobrý partě a máte upito. ()

fallanga

Kdyby ty ženský byly sexy, tak by se nato dalo dívat. Jediné plus je to, že je opravdu dost vysoká šance na výhru. Téměř 100%. ()

Bube1

Ano, je to odpad televizní zábavy na té nejnižší úrovni, ale při vzpomínkách na akce, kdy jsme na to čuměli a kámoš provolal 9000Kč, aby odpověděl na otázku, jejíž hodnota byla 5000Kč, prostě musím tu jednu hvězdu dát. :D ()

G.THOMPSON odpad!

Vzpomínám si, jak jsem si v dětství nařizoval budík nějak kolem 1 ráno, abych se na to potajnu díval. Stejně to pro mě byla děsná nuda a i přes kochání se polonahou ženskou jsem brzy zase usnul. ()

HrochOch odpad!

Zdroj telefonních kontaktů ruské mafie, sborník ohavnosti. V každé duši, kterou lapí, vyvolají absolutní rozpolcení. Zavolat?Vyhrát? Na jak dlouho ji hovorem utiším? Co když, proboha, zodpovím špatně a ona se skutečně odhalí?..soutěžní/erotický/horor ()

white_

když jsem se o tomhle pořadu dozvěděl, hned ten den sem bez váhání čekal do noci (tedy, do rána) abych shlídnul jeden díl.. když sem pak ve tmě mžoural ospalýma vočima, a čekal na upadnutí do mikrospánku, nedočkavě sem vyhlížel onu chvíli, až ta holka shodí další kusy oblečení .. tak sem čekal, a čekal , a čekal.. sledoval, jak doslovně škemrá o další zavolání, je naprostá nuda, a po několika minutách.. věřte nevěřte - sem to vypnul, a šel radši spát... no a když jdu radši spát, než abych se koukal na nahý holky, vypovídá to o jediný věci - ten pořad stojí pěkně za hov*o!!! =D ()

nooly

Nevím, jaké jsou všechny "moderátorky", ale ta, kterou jsem schytal já má naprosto otřesné vyjadřovací schopnosti. ()

V.N. odpad!

Tak tahle plate night show nestojí ani za zmíněnou kačku. Mám takovej pocit, že je asi problém v našich zeměpisných šířkách sehnat do TV svlíkavku, která by stála za svléknutí a zároveň by byla schopná vydat souvislou a smysluplnou větu. Uh-uh-hu-hu-húúúúúúúúúúúúúúúúú, jo! ()

borohub

Ale tak proč ne.. Za předpokladu že se kouknete jednou za 10 minut(mezi tím přepínáte na jiné kanály, na kterých stejnak dávaj totální shit v tuhle hodinu), hry jsou zajímavé. Takové 2 hvězdy spíše ze srandy :D ()