Ženy na cestách (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2010, 37 min

Jiří Mádle

Michal Novák
  • blackrain

Nejlepší na celém tom dokumentárním pořadu je vystupování lékaře, který doporučuje nejrůznější nutná očkování. Bez kterých by se podobná zahraniční cesta nemusela vyplatit. Záběry jednotlivých destinací jsou samozřejmě také zajímavé. Musím konstatovat, že na podobná místa, které nám tu prezentují "průvodkyně", se asi nikdy nedostanu. Nicméně, to nic nemění na tom, že mě nejrůznější místa na zeměkouli zajímají. Ale dám raději přednost jiným dokumetárním pořadům.(25.2.2013)

• sallyann

Tohle jen ukazuje, jaký jsme národ buranů.....jak hlavní protagonistky, tak lidi, co na to čučí :)(20.6.2012)

• A_FISH

Zlatuše a Pohádka ! na cestách.(23.2.2014)

• GeusX

Když tento dokumentární cestopisný seriál začal, bylo to jako zjevení. Ovšem NE v dobrém smyslu slova. První díly dokonale odradily diváky od dalšího sledování. Způsob jakým se ony dvě ženy vyjeveně vyjadřovaly k zážitkům na cestách byl úděsný. Jedna i druhá se chovaly jako hloupé husy, které jako by v životě nevytáhly paty z maštale. Nyní jsem viděl několik nových dílů z další série (v titulcích byl již rok 2013) (Adélu nahradila sympatičtější Míša, případně Anife, korpulentní Zlatuše zůstala) a připadá mi, že se tvůrci poučili z velkého negativního ohlasu=méně prostoru pro průpovídky dam, které se již nechovají jako úplné hlupačky a více prostoru pro zajímavější komentář vypravěče. Ponechávám jednu hvězdu. PS: Odpady ostatních tu zřejmě zůstanou neboť dotyční hodnotitelé se na to vzhledem k počátečním "kvalitám" už víckrát nepodívali... Ale třeba to byla náhoda a narazil jsem na lepší díly nebo jsem byl pod vlivem omamných látek, že mi to nepřišlo už tak úděsné jako v prvopočátcích. Není to typický dokumentární cestopis, ale lépe řečeno deník cestovatelek a tak je třeba na to nahlížet.(20.1.2013)

• kapsomut

Nejhorší co na Tv Prima vzniklo .. takovou sra*ku jsem nečekal(8.1.2012)