Ženy na cestách (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2010, 37 min

Jiří Mádle

Michal Novák
  • A_FISH

Zlatuše a Pohádka ! na cestách.(23.2.2014)

• castor

Teplo, moře, písek, jídlo, zvyky.. Když přišla Prima s (ne)kulinářským projektem Čápi s mákem, hlas lidu tam mezi známými ksichty zastupovala jistá paní Lída – neustále z něčeho vykolejená, tupá a nevychovaná husa, která zákonitě nemohla dokončit základní školu („Mám z nich radost. Nemajů rypáky nahoru.“). Nikdy bych netušil, že něco takového chodí mezi námi. Obdobně bezprostřední Zlatuše v pořadu, který stejně jako výše zmíněné Čápi kopíruje (tentokrát) cestovatelské klenoty veřejnoprávní televize, mi Lídu živě připomněla. Duo průvodkyň bohužel neřekne nic kloudného, přesto alespoň vidíme lokality a s nimi spojené zajímavosti, ke kterým se většina z nás jen tak nedostane. Proto bych hned neházel do propadliště televizních dějin, kamera nás totiž zavede na lákavá místa, komentář také není úplně zlý, a když nebude dramaturgie házet další klacky pod nohy, za ty dietní dvě hvězdy bych se ani nestyděl. První pořádným klackem, nebo spíš kládou, je nicméně čerstvá přítomnost uječené Anife „nic neumím“ Vyskočilové..(20.2.2013)

• kapsomut

Nejhorší co na Tv Prima vzniklo .. takovou sra*ku jsem nečekal(8.1.2012)

• st.jim

Sledovat dve slepice muzete jenom doma v kurniku? Omyl, jde to i na prima family. Jenom ziram, co je mozne natocit, za ubohy porad.(5.8.2012)

• ondrula

Neskutečná sračka. Chystám se letos na dovolenou do Tuniska, chtěl jsem se namlsat a podíval se na ŽNC. Teď už se mi tam moc nechce, protože tak odpornej dokument jsem vážně dlouho neviděl. Nebyl to díl se Zlatuší ale se dvěma modelkama, který se hezky usmívaj a vrtí zadkem a hlavně maj zakázáno cokoliv žblebtnout. Celý komentář obstarává Čenský, který samosebou nazapomene svůj pověstný "humor" a dílo zkázy je tak dokonáno.(2.4.2012)