poster

Ženy na cestách (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2010, 37 min

Režie:

Jiří Mádle

Střih:

Michal Novák
(další profese)
 • Natabar
  ****

  Tak tedy nevím, asi - jak tak koukám - jdu proti proudu, ale mě přijdou tyto cestopisy aspoň vtipné. Že je to určitá subjektivní selekce, je jasné, ale - koneckonců - tento pořad ukazuje, co běžný turista na své dovolené opravdu hledá. A hlavně - Zlatuš je nejlepšíííííííí!(27.1.2014)

 • Iks

  Jestli je tohle směr "nové staré" televize Prima Family, tak mám pro ně jednu zprávu: Jedni takoví už tady jsou, taky mají dva kanály a oba stojí za hovno. Nesnažte se jim konkurovat, prohrajete. Buďte inteligentní a tyhle sračky nechte v archivech jako nevydařené projekty. Hodnotit nebudu, protože jsem to neviděl, a neuvidím. Podle reklamy bych dal 0%, z principu 0%.(16.1.2012)

 • anaticha
  odpad!

  Co to sakra je?Já nevim čím Zlata tu Primu tak uchvátila že ji vybrali,vzhledem?hlasem?ne.nejspíš tlustým pasem.Vím že už byla v pořadu Hledá se táta a máma a v Prostřenu.Kam se vrtne příště?NO,nechám se překvapit..(26.2.2012)

 • sallyann
  odpad!

  Tohle jen ukazuje, jaký jsme národ buranů.....jak hlavní protagonistky, tak lidi, co na to čučí :)(20.6.2012)

 • lukano
  ****

  Tenhle pořad hodnotím z pohledu běžného turisty a hodnotím to vcelku kladně. Není v něm nic naaranžované a přibarvené víc, než to ve skutečnosti je. Zlatuše má oslovit spíše starší generaci a Adéla zase mladší. Tenhle pořad není žádné české péčko, aby ho moderovaly nějaké cool žáby z výběru české miss. Je to pořad o turistice a pro turisty, který je i o tom, co nás v různých zemích světa čeká a na co se máme připravit.(24.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace