Ve jménu vlasti - Série 7

(série)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 2018, 10 h 43 min (Minutáž: 48–60 min)

Hudba:

Sean Callery

Claire Danes, Elizabeth Marvel, Linus Roache, Mandy Patinkin, Maury Sterling, Morgan Spector, Jake Weber, Dylan Baker, Sandrine Holt, Amy Hargreaves (více)

Epizody(12)

Renomovaný americký seriál z prostředí tajných služeb uvádí již po sedmé mistrně rozehranou politickou partii, která se neobejde bez napětí thrilleru, jakož i melodramatického pohnutí. Zatímco ve špionské hře totiž jde Carrie Mathisonové (Claire Danesová), bývalé špičkové agentce, o holý krk, soukromý život se jí začne více než kdy jindy hroutit pod rukama. Za své vezme také Carriin zhoršující se zdravotní stav, ale též návrat starého nepřítele. Tvůrcům řadou cen ověnčeného seriálu (včetně Primetime Emmy a Zlatých glóbů) se opět podařilo být velmi aktuální. Ať už se to týká šíření manipulativních zpráv, tzv. fake news, kyberterorismu či vzepětí pravicového nacionalismu v USA. (Česká televize)

swinevenca

Tak tohle už není pro diváky mimo U.S.A. Zápletka celé série je pro mě vytažená úplně ze zadní brady, Brody dobře udělal, že se přesunul na Wall Street. Jestli se něco daří stupňovat, tak nenávist nebo aspoň nelásku ke Carrie. Konec konců by její smrt ušetřila trápení své sestře a mě čas strávený setrvačným sledováním další série. ()

Zahirica

Zbožňovala som tento seriál, ale Bohu žiaľ ako všetky keď neskončia v správny čas, tak sa z neho po čase stane iba lacný seriál. Moje najväčšie sklamanie je, že sa začínajú zaťahovať do seriálu Rusi. Nikde nečítam nič iné len, že za všetko môže Rusko...čistá Americká propaganda a kľudne by som dala ruku do ohňa za to, že tento seriál nie je len tak o filmarine... ()

aribari odpad!

Sedmá řada je bizarní propagandistická sračka, která si v ničem nezadá se sovětskými agitkami stalinské éry. Děsivé na tom je, že se píše rok 2019. Naštěstí scénář je tak dementní, že mu snad nemůže věřit ani lobotomovaný Američan. ()

sanchez0x

Ze začátku se zápletka zda ve stylu "US rednecks revolution" (pro mne neatraktivní) ale později je velmi aktuální k dnešnímu dění ve světě a opět jako předchozí série excelentní. Dramata, hra s charakterem Carrie i syrové akční pasáže. ()

Konev

Sleduji to jen kvůli ději a napětí. Ale čím dál víc je mi Carrie nesympatická až protivná. Nestará se o dceru, všechny kolem sebe obviňuje, je ambiciózní, neřízená střela, dělá si co chce.... neposlouchá, jede pořád, i když je nemocná...Místo toho, aby se věnovala sobě a dceři, tak honí nějaké špióny... ()

astroweb

Američani se mezi sebou hádají, dokonce na sebe i střílejí a zabíjejí se, chtějí zabit i zvolenou prezidentku, ale kdo nakonec za všechno může ? No přece zlí Rusové, kteří, pravda už jenom využijí, zneužijí ?, jejich vzájemné "potíže". ()