7 dní v Havaně

Sedm dní v Havaně

(festivalový název)

Drama / Povídkový

Francie / Španělsko, 2012, 129 min

Z povídkových skládaček poslední doby (Paris, New York, I Love You, Tokio) jednoznačně nejslabší. Ani jeden segment mě do kolen nedostal. 60%(30.6.2012)

Tradicne nevyvazeny dily, o zivote v Havane to mnoho nerika a jako celek to nedrzi moc pohromade. Sbirka bez smyslu. Ale tusim pondeli, sobota a nedele jsou separatne docela fajn.(15.8.2012)

• Flakotaso

Del Toro **, Trapero ****, Medem **, Suleiman ****, Noé **, Tabío **, Cantet **. Velmi slabé, nějaký nápad a rozpoznatelný autorský rukopis měla jenom Traperova a Suleimanova povídka. A hodně se svou telenovelkou zklamal Medem, který jenom potvrdil svůj současný úpadek. Jinak z toho filmu doslova čiší, jak to všichni točili jenom z povinnosti, že se tomu kdysi upsali, hlavně ať je to rychle z krku a honorář v kapse.(16.3.2013)

• roorybacky

Benicio Del Toro - 2*, Pablo Trapero - 3*, Julio Medem - 3*, Elia Suleiman - odpad!, Gaspar Noé - 3*, Juan Carlos Tabío - 3*, Laurent Cantet - 1*... Je to můj dům a ze stropu mi teče voda! :/(30.7.2014)

• Sonnery

Během prvních třech dnů mlaskal každý otvor mého těla. Od čtvrtého dne všechny otvory zmlkly, až na jeden, který začal nelichotivě pracovat. V pátém dni se všechny mé otvory zvedly a odešly z kina.(13.7.2012)