poster

Snowtown

 • Austrálie

  Snowtown

 • anglický

  Snowtown Murders, The

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní / Životopisný / Historický

Austrálie, 2011, 119 min

Režie:

Justin Kurzel

Předloha:

Debi Marshall (kniha), Andrew McGarry (kniha)

Scénář:

Shaun Grant

Kamera:

Adam Arkapaw

Hudba:

Jed Kurzel

Střih:

Veronika Jenet

Scénografie:

Fiona Crombie

Kostýmy:

Fiona Crombie
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rob Roy
  ****

  Působivá ukázka toho, jak vás může rozesrat prostředí, ve kterém vyrůstáte. A teď potřebuju nějakej pěknej milej kangaroo film, jinak už si budu vždycky myslet, že Austrálie je špína světa(26.9.2011)

 • Malarkey
  *

  Čekal jsem atmosferický film s příběhem, na kterej asi jen tak nezapomenu. Dostal jsem debilního demagoga, kterýho bych poslal do prdele hned, jen by se na mě podíval. Ten kluk to ale nedokázal, udělal ze sebe bulika na entou.(3.9.2014)

 • bourec
  *

  To byla obří píčovina.Lidi z okraje společnosti,skoro bych všechny z toho filmu viděl na odborářské demonstraci za lepší zítřky.Z polorozbořenejch domů,cpoucí se pořád nějakejma blafama,v mastnejch tílkách,prochcanejch teplákách.Ten film se vleče,nic se neděje,herci mlaskaj u stolu,pak někoho zabijou,a pak zas hovno.A co z toho má divák?Nevim jak ostatní,ale já mám radost,že je konec.A seru na to,že je to podle skutečný události.10%.(27.4.2012)

 • Pedestrian
  ***

  Šel bych na 4*, ale přišlo mi to dost nesrozumitelný (a nejen mně, viz zahraniční fóra). Těch 120 minut ale uteče jako voda a kouká se na to vážně pěkně, ať už je to jaké chce. mackey: ohledně toho gore bych skoro až řekl: "Jen co by se za nehet vešlo."(18.10.2011)

 • Omnibus
  ****

  Máte tento film ve Chci vidět? Smažte ho odtamtud! Tohle nechcete vidět, věřte mi. Těmi čtyřmi hvězdami se nenechte zmást, ty jsem udělil za to, jak kvalitně mi tohle zfilmované zlo a lidská špína zaneřádily duši. Je to vážně hnus. Přitom hnus civilní, obyčejný, něco podobného se klidně může dít za zdí vašeho bytu či domu, u toho sympatického souseda Johna (který má jen poněkud radikální názory na lidi čímkoli odlišné, nedejbože odlišné jejich sexualitou, že...). Aby však nedošlo k mýlce, ne každý homosexuál či každá transka je automaticky fajn člověk jen proto, že je odlišný. Například tenhle chlupatý pokérovaný chlap s kabelkou a v růžovém svetříku, to byl nepěkný morální kripl!(16.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace