Sympatická Angélique nastupuje do malé firmy vyrábějící čokoládu. Se svým šéfem Jeanem-René má společnou nejen lásku k této pochoutce, ale také velkou nesmělost. Dokáže jejich láska překonat strach ze všeho? (TV Prima)

filipvrbik

Tak v porovnání se mnou jsou hlavní představitelé odvaha sama- a netuším , proč jsem měl celý film chuť na čokoládu - ale je to po vlažném začátku fajn film....80% ()

Kamas

laskavý, úsměvný film, který mě pohladil po duši a dojal.. asi, že jsem nesmělá a vím, jaký vnitřní boj to někdy je.. ()

Brylin

Starosvětsky milá romantická komedie s výbornými hereckými výkony Benoit Poelvoorda a Isabelle Carré. Ti povýšili příběh dvou chorobně stydlivých lidí z pro nás málo obvyklého světa výrobců čokolád nad průměr. Značně předvídatelný scénář s dopředu jasným happy endem ovšem na čtyři hvězdy nestačí. ()

Pawlisman

Překvapivě svěží a originální komedie, kterou úmyslně trochu přehodnocuji, protože stojí za to vidět. Těžko reálná, avšak s francouzským šarmem tvořená, kde nemáte chvilku, kdy se nudit. U málo kterých filmů si nakonci říkáte, že ta střední část mohla být ještě o pár pěkných momentů bohatší a delší, a že to tak rychle a hezky mile uteklo, že byste chtěli přídavek. Ano, zde ano, tak by měly být dělané filmy, plynulé, svěží, radši kratší, ale bez hluchých míst. Originální přístup i téma. Moc milé, doporučuji. 9/10 ()

nonick1

Průměrný a vcelku plochý snímek „zabalený“ do krásného filmového obalu. Gérard Simon, stojící za kamerou si určitě zaslouží uznání a pochvalu za estetické pojetí světa čokolády. Se zbytkem filmu je ovšem potíž: rád by byl Amélií i nesmělým blondýnem, rád by byl romantickým filmem i potrhlou komedií, ale vzhledem k bezradnému scénáři nedokáže být ničím z toho. Pokud bych měl přirovnat mé filmové očekávání k čokoládovému natěšení, je to podobné, jako když si koupíte čokoládu v lákavém, pozlaceném obalu. Rozbalíte ji a kousek ochutnáte. Pak se nevěřícně se podíváte na zadní stranu. Tam je miniaturním písmem napsáno: Made in Poland. ()

ddf76

Hodne dobre jsem se pobavil a mam hroznou chut na cokoladu :). U scenky v hotelovem pokoji jsem mel zachvat smichu :). ()

Saur.us

Přemilá romantická komedie o dvou citově nevyrovnaných milovnících čokolády, hledajíc k sobě, navzdory jejich roztomilému a neuvěřitelně zábavnému hendikepu, cestu. Skvělá zábava na valentýnský večer. ()

Ivua

Krásna francúzština, nesmierne roztomilá Angélique a jeden veľmi milý film.. a ak tá pravá láska skutočne existuje, tak dúfam, že vyzerá presne ako koniec tohto rozkošne nevinného príbehu :) ()

agassi68

Romantická komédia so slovenským dabingom. A dopozeral som bez odskakovania od televízora. Buď to fakt nebolo zlé alebo tak rýchlo starnem :) ()

Rathalos

Tak roztomily film som uz dlhsie nevidel,ma svoje caro a velmi dobry vyber hercov,Benoit Poelvoorde a Isabelle Carre boli zlati,pristalo im to...:-) ()

haWranka

Je to komedie, ale ne taková, aby se člověk smál nahlas. Je to komedie, u které se celou dobu usmíváte, po jejím skončení máte příjemný pocit (a chuť na čokoládu), ale za měsíc si nevzpomenete, že jste to viděli. ()

bearmeedek odpad!

Opět jsem se díval na jiný film, než ostatní. Vydržel jsem 15 až 20 minut a konstatoval, že: Blbce potkávám každý den, tak se na ně nemusím dívat ještě večer v televizi. ()

rivah

Film o sblížení dvou nesmělých a zaražených, kteří milují čokoládu a její výrobu. Výborné jsou obě hlavní postavy. ()

hazdrova

Milá, trošičku príliš sladká romantika. Skôr pre starších neúnavných romantikov. Symapatickí herci. Primeraná stopáž. 3* ()

marek29

Slabota :( Nevím jestli je to můj odpor k nesebevědomým lidem (kterým jsem ovšem taky býval), nebo neodsýpajícnost filmu, každopádně v průměru je tak silně zapasováno, že už můžeme hovořit o podprůměru. Sympatická hlavní hrdinka (opět submisivní jako prase) je hezká, ale to je tak všechno. Film ploššího charakteru a volil bych ho leda pokud není zbytí a dlouhé zimní večery už jste od samé nudy toužili vyměnit za něco jiného, než jen tělesné erotično. Pak má tento film smysl, jinak asi ne :D ()

subic

Poněkud roztržitý a značně nesmělý Benoît Poelvoorde tu hraje šéfa malé firmy na čokoládu a do cesty mu vstoupí zrzavá taktéž roztržitě nesmělá obchodní zástupkyně. Holkám se to bude líbit a při nějaké deštivé sobotě odpoledne se to dá někdy shlédnout. 55% ()