Náhodné setkání půvabné Alice s tajemným Adamem skončilo zcela klasicky. V posteli. To co Alice považuje za unáhlený flirt, přerůstá ve spalující vášeň a citové pouto k muži o jehož životě neví vůbec nic. Pod maskou pozorného partnera skrývá Adam, vrcholový horolezec a vynalézavý milenec, svou druhou tvář. A z jeho minulosti teď přichází hrozba ohrožující Alici. (oficiální text distributora)

heyda

Zabij mě něžně je jeden z mých oblíbených thrillerů. Tento snímek nepostrádá temnou atmosféru ani dobrou hudbu. Přesto největším kladem je určitě ústřední dvojice a pro mě jako chlapa především překrásná Heather Grahan. Chápu nižší hodnocení, ale neztotožňuji se s ním. Pro mě osobně 75%. ()

Jinny

Film, který postupně ztrácí smysl. Už se bojíte? Ale teď vážně: Zabij mě něžně je soft porno s áčkovými herci. ()

SOLOM.

Heather Graham sice v tomto filmu vypadá jako naivní prosťáčka, která se nechá vtáhnout do ehm zajímavých hrátek (hlavně pro mužské oko), ale ty sexuální a některé dost zvrhlé scény si viditelně užívala a diváci společně s ní – no nejvíc samozřejmě Joseph Fiennes. Příběh samotný nám místy nabídne vcelku dobré atmosférické momenty, ale najde se tu i dost nudné „vaty“ okolo. Každopádně jsem se tady nechal inspirovat používáním stuhy…Bylo ale viditelné, že ač se tvůrci z toho snažili udělat nezapomenutelný thriller ve stylu Základní instinkt – tak nezapomenutelné tu jsou jenom ty erotické hrátky a svlečená Heather Graham. ()

ScarPoul

Nefunkčné hádam vo všetkých rovinách. Možno ešte tá Doylová úvodná téma a prsia Heather Graham. Inak je to absolútne zbytočný film. Bez napätia, bez poriadnej drámy a tiež bez výraznejších citových prepojení medzi postavami. Hra na mačku a myš sa nekoná a celé to veľmi rýchlo zbehne do tupučkého televízneho "thrilleru". Ale presah takmer nulový. Na to aký je pre mňa Kaige Chen režisér sa jedná o neuveriteľne zlý krok vedľa. A posledných pár minút aj výslednú pointu som doslova pretrpel. ()

Soundtrack odpad!

Tak titul nejhoršího filmu, který jsem kdy viděl, s grácií přebírá tohleto veledílo. Hlavní hrdinku celý film děsí maximálně větrem zabouchnuté dveře a frajer, který si tu pomalou chůzi do schodů snad musel trénovat před zrcadlem. Veškerá "napínavost" tohohle filmu spočívala v použité hudbě, jinak se tam fakt vůbec nic dramatického nedělo. ()

jajinka

Sice je to opravdu film s jednoznačným dějem na klasický námět, ale docela to zachránily herecké výkony Heather Grahamové a Joseph Fiennese. Na jeho pohled jen tak nezapomenete... ()

Violeta

Do poloviny 5*, od poloviny n u l a, tam už pro mě film nepokračoval. Od začátku jsem se skoro tetelila blahem - krásný, rajcovní vztah, zajímavá herecká dvojka, celé takové zááhadné - v čele s Nataschou McElhone to pro mě byla strašně zajímavá mozaika. Jenže. Pak si zřejmě některý z tvůrců dobře (nebo spíš zoufale špatně) ubalil. Zbytek byl tak smutný kino, že to odmítám brát jako regulérní a oficiální součást filmu. No nebojim se to napsat - urazilo mě to!! :) Vopruz! ()

Marqta

Nic moc a čekala jsem rozhodně víc. To co mě vážně naprosto odradilo byl ten konec, naprosto jednoúčelný s jediným cílem naprosto šokovat a ohromit diváky genialitou zápletky. Ta tedy rozhodně není ani zdaleka geniální, ale spíš podprůměrná. ()

Juto

Thriller nádychom erotiky. Prvá hodina filmu je veľmi dobrá pozvoľna slabne a posúva sa dej do obohratej piesní. 6/10 ()

WolfR

Heather Graham je sakra kočka a ta spalující vášeň ze začátku je fajn a pěkně vyobrazena, ale jinak, jak píše POMO, od půlky se to začne tvářit jako thriller a pak je to spíše k smíchu, 2 hvězdy. ()

farmnf

Slaboduchý thriller, který má spád a dobrou hudbu. Nahá Grahamová nejen dobře vypadá ale umí skvěle zahrát zájem o soulož. Jinak závěr se zlou žárlivou sestrou vražedkyní se světlicí v břiše je více než úsměvný. ()

danoo

Priemerný erotický thriller zachraňuje len obsesívna charizma Josepha Fiennesa, popri ktorom pôsobí Heather Graham ako síce pekná ale nevýrazná bábika. ()

strelenaL

Jeden z mých oblíbených filmů. Pohledný a tajemný Adam (Joseph Fiennes), se náhodně potká s půvabnou Alicí (Heather Graham) přeskočí mezi nimi pověstná jiskra....ale štěstí jim brzy začne kazit lidská vlastnost - zvědavost... Naprosto strhující milostné scény =o) Kdo by se nenechal strhnout čokoládovo-uhrančivýma očima Josepha Fiennese. Proto zcela jistě dávám 5 hvězdiček *** za Fiennese ** za Heather Graham. ()

MI-380

Začíná to jako tuctová erotická romance. Naplno se předvádí hezká dlouhonohá Heather Graham jako půvabná Alice, tvrdě zasažená láskou a hlavně (a asi poprvé) pořádným sexem. Během deseti minut se ale začnou dít tajemné věci, objevují se záhadné postavy a vše se mění v thriller jako okopírovaný z poloviny dvacátého století. Styl vyprávění, střih, interiéry, hudba, narůstající napětí, dramatický závěr - atmosféra film noir se všemi svými klady i zápory. A možná se objeví i Hitchcock...70%. ()

Jello Biafra

Nezvládnutý pokus o thriller sa snaží navodiť určitú mrazivú atmosféru ale režisérovi sa to zúfalo nedarí. Joseph Fiennes tu má hrať akože psychopata ale jeho dejová línia nie je vôbec rozvinutá a je skrátka nedotiahnutá. Všetko navyše završené záverom bez akéhokoľvek rozuzlenia. Ale o dej tu koniec koncov ani nejde. Hlavným ťahom sú predsa erotické scény a tých si tu divák užije do sýtosti. ()